ЛОТ №1 - Фатмацевтична продукція (Препарати лікарські та медичні розчини); ЛОТ №2 - Фармацевтична продукція (Анестетики)

Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведено в Додатку 2 до тендерної документації. Всі інші необхідні умови оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями та інформація зазначені в тендерній документації та додатках до неї, що додаються та є їх невід'ємними частинами

Очікувана вартість

160 107,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 25 трав. 2023 14:18

до 2 черв. 2023 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 2 черв. 2023 10:02

до 5 черв. 2023 14:53

Пропозиції розглянуто

з 5 черв. 2023 14:53

до 13 черв. 2023 10:03

Подання пропозицій:
25 трав. 2023 14:18 – 2 черв. 2023 10:00
Період уточнень:
25 трав. 2023 14:18 – 30 трав. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
2 черв. 2023 10:00
Оскарження умов тендера:
25 трав. 2023 14:18 – 30 трав. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 трав. 2023 14:20

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01983915
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 73020, Херсонська область, м. Херсон, вул. Івана Богуна,80
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Бондар
Володіння мовою:
Телефон:
+380956005729
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ЛОТ №1 - Фатмацевтична продукція (Препарати лікарські та медичні розчини)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

26 737,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

ЛОТ №2 - Фармацевтична продукція (Анестетики)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

133 370,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 25 трав. 2023 14:18
25 трав. 2023 14:18
Електронний підпис 25 трав. 2023 14:20
Технічні специфікації 25 трав. 2023 14:18
Не вказано 25 трав. 2023 14:18
Не вказано 25 трав. 2023 14:18
Проєкт договору 25 трав. 2023 14:18
Документи закупівлі 25 трав. 2023 14:18
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Правові обґрунтування

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
160 107,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Херсонська міська стоматологічна поліклініка" Херсонської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ковалевич Марія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380663941814 ЄДРПОУ:
01999939

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

224 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лікарські засоби (Рінгера Лактат (Electrolytes))
Лікарські засоби (Рінгера Лактат (Electrolytes))
Ім'я:
Ковалевич Марія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380663941814 ЄДРПОУ:
01999939

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:33690000-3 "Лікарські засоби різні" (Лабораторні реактиви та витратні матеріали; НК 024:2023 58768 - С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз; 54313- Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентнний аналіз; 47384 - Численний кардіальний маркер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61389 - D-димер IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 61010 -Глікозильований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз; 47350 - Натрійуретичний білок типу B/N-кінцевий натрійуретичний пептид pro b-типу IVD діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА))
ДК 021:2015:33690000-3 "Лікарські засоби різні" (Лабораторні реактиви та витратні матеріали; НК 024:2023 58768 - С-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунофлуоресцентний аналіз; 54313- Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro ), набір, ...
Ім'я:
Андрій Горобець
E-mail: [email protected] Телефон: +380974707985 ЄДРПОУ:
26615207
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

102 303,15 грн без ПДВ

Дивитись