Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33675000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-013588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено2 вер. 18:22
Прийом пропозицій2 вер. 18:22 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25
мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція") Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість6 039,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція- Адреналін-Дарница р-н 0,18% 1мл №10 (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C01CA24,МНН: Epinephrine) АНАЛЬГІН 50% 2мл. №10 д/ін. в/в. в/м. амп (ДК
021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби, АТХ: N02BB02, МНН: Metamizole sodium); Ацетилсаліцилова кислота 500мг №10 табл (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засобиАТХ: N02BA01, МНН: Acetylsalicylic acid); Глюкоза 5% 200мл д/н. в/в. (скло) (ДК 021:2015: 33692700-4 Розчини глюкози, АТХ: B05CX01, МНН: Glucose); Діклофенак 2,5% 3мл №10 амп (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засоби, АТХ: M01AB05, МНН: Diclofenac); Дімедрол 1% 1мл №10в/в/м (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AA02, МНН: Diphenhydramine); Дексаметазон-Дарниця 4мг 1мл №25 д/ін. (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: C01AA05, МНН: Dexamethasone); Йод 5% 20мл розчин (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AG03, МНН: Iodine); Каптоприл 25 №20 табл (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи. АТХ: C09AA01, МНН: Captopril); Ліпрозид-20 №30 табл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: A03FA01, МНН: Lisinopril and diuretics); Метоклопрамід 5мг/мл 2мл №10( ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин, АТХ: A03FA01, МНН: Metoclopramide); Папаверин 2% 2мл №10 в/в/м амп.(ДК 021:2015: 33612000-3 Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, АТХ: A03AD01, МНН: Papaverine); Перекис водню 3% 100мл (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AX01, МНН: Hydrogen peroxide); Сальбутамол Нео 100мг200доз (ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи, АТХ: R03AC02, МНН: Salbutamol); Спирт етиловий 96% 100мл (ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби,АТХ: D08AX08,МНН: Ethanol); Супрастін 1мл №5 д/н. в/в/м. амп (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AC03, МНН: Chloropyramine); Фармадипін р-н 2% 25мл.(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C08CA05, МНН: Nifedipine); Фуросемід1% 2мл №10 д/н. в/м. в/в. амп(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C03CA01, МНН: Furosemide). Очікувана вартість18 926,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 845,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-011219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість32 183,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-004400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, що не включені до Національного переліку за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено27 лип. 12:15
Прийом пропозицій27 лип. 12:15 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість309 610,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 33600000-6-Фармацевтична продукція (Адреналін (Epinephrine), Аміаку розчин (Ammonia), Анаприлін (Propranolol), Валеріана (Valerianae radix), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Глоду настойка (Сrataegus glycosides), Дексаметозон (DEXAMETHASONE), Дротаверин (Drotaverine),
Елеутерокок екстракт (Eleutherococcus senticosus), Ібупрофен (Ibuprofen), Каптопрес (Captopril and diuretics), Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.), Цетеризин-Астрафарм (Cetirizine), Віодін (Povidone-iodine)) Ім'я:Кіянова Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612247968 Факс:+380612247967Веб сайт: ЄДРПОУ:20508841Очікувана вартість1 913,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-005391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиН-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Дексаметазон р-н-1,0 №5 (МНН:Dexamethasone), Цитрамон №6 (МНН:Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics), Фуросемід р-н 1%-2,0 №10 (МНН:Furosemide), Перекисю водню 3%-100,0 (МНН:Hydrogen peroxide), Перекисю водню 3%-40,0 (МНН:Hydrogen peroxide),
Парацетамол 500мг №10(МНН:Paracetamol), НО- ШПА 2,0 №25 (МНН:Drotaverine), Р-н магнію сульфат 25%-5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate),Корвалол -25,0 (МНН: Barbiturates in combination with other drugs),Йод р-н 5%-20,0 (МНН:Iodine), Дімедрол р-н 1%-1,0 №10 (МНН:Diphenhydramine), Діамантово-зелений р-н 1%-20,0 (МНН:Viride nitens), Діазолін 100мг №10 (МНН:Mebhydrolin), Барбовал 25,0(МНН:Barbiturates in combination with other drugs), Ацетилсаліцилова к-та 0,5 №10 (МНН: Acetylsalicylic acid), Анальгін 500мг №10 (МНН: Metamizole sodium), Аміак р-н 10%-40,0 (МНН:Ammonia), Фуросемід 40мг №50 (МНН:Furosemide), Фармадипін 2%-5,0 (МНН: Nifedipine),Каптопрес №20 (МНН:Captopril and diuretics), Анальгін р-н 50%- 2,0 №10 (МНН:Metamizole sodium).; 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість5 842,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість4 827,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (код ДК 021:2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція) (Класифікатор МНН: Acetylsalicylic acid; Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics; Ammonia; Aqua pro injection Barbiturates in combination with other drugs; Boric acid; Camphora; Captopril and diuretics;
Chlorhexidine; Chlorhexidine, combinations; Comb drug; Decamethoxine; Dexpanthenol; Diclofenac; Diphenhydramine; Drotaverine; Epinephrine; Ethanol; Glyceryl trinitrate; Hydrogen peroxide; Ibuprofen Iodine; Loperamide; Loratadine; Medicinal charcoal; Metamizole sodium; Metoclopramide; Paracetamol; Prednisolone; Ranitidine; Salbutamol; Sodium chloride; Sulfacetamide; Theophylline; Valerianae radix; Validol; Viride nitens) Очікувана вартість84 826,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-28-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено28 черв. 14:23
Прийом пропозицій28 черв. 14:23 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 622,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-011065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Очікувана вартість55 127,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-008005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, що не включені до Національного переліку за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено25 черв. 14:27
Прийом пропозицій25 черв. 14:27 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість331 283,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-009372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено23 черв. 14:49
Прийом пропозицій23 черв. 14:49 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 309,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-15-009963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість5 717,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-006448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (амлодипін-Здоров'я, таб.5 мг №30 (10х3) (Amlodipine); аспірин Кардіо, таб. 100 мг №98 (14х7) (Acetylsalicylic acid); бісопролол-Здоров'я, таб. 5 мг №30 (10х3) (Bisoprolol); бетагістин-КВ, таб. 16 мг №30 (10х3) (Betahistine); валеріани екстракт, таб.
20 мг №50 (10х5) (Valerianae radix); диклофенак-Здоров'я Ультра, гель 5 % туба 100 г (Diclofenac); еналаприл-Здоров'я, таб.10 мг № 20 (Enalapril); камфорний спирт, розчин спиртовий 10% фл. 40 мл (Camphora); кваніл, таб. 500 мг №30 (10х3) (Citicoline); лоратадин-Дарниця, таб. 10 мг №10 (Loratadine); магнікор, таб. (о) 75 мг/15,2 мг №100 (10х10) (Acetylsalicylic acid); меновазин, розчин спиртовий фл. 40 мл №1 (Comb drug); метформін Сандоз, таб.(о) 1000 мг №60 (10х6) (Metformin); омепразол, капс. 20 мг №30 (10х3) ( Оmeprazole); піколакс, таб. 7,5 мг №10 (Sodium picosulfate); раміприл-Тева, таб. №30 (10х3) (Ramipril); розувастатин IC, таб. 20 мг №30 (10х3) (Rosuvastatin); спирт етиловий, 70% фл. 100 мл №1 (Ethanol); тауфон, краплі очні 4% фл. 10 мл №1 (Taurine); фаніган, таб. 50 мг/500 мг №100 (10х10) (Diclofenac, combinations); фармадол, таб. 450 мг №50 (10х5) (Acetylsalicylic acid); церегліа, капс. 400 мг №30 (10х3) (Choline alfoscerate); цинкова мазь 10% туба 20 г №1 (Zinc oxide); цитрамон-Дарниця, таб. №10 (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics); азалептол, таб. 25 мг №50 (Clozapine); аміназин, розчин для ін’єкцій 2,5% амп. 2 мл №10 (Chlorpromazine); галоприл форте, таб. 5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); галоприл, таб. 1,5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); pосемід ОДТ, таб. 4 мг №20 (10х2) (Risperidone)) Очікувана вартість12 658,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Очікувана вартість10 962,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-010090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість31 501,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro