Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33651000-8»

  • ID: UA-2026-09-02-013990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Медикаменти

    Ім'я:
    Бак Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380982251890 ЄДРПОУ:
    14321819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 19:46

    Прийом пропозицій
    2 вер. 19:46 – 18 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    78 266,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 11 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-002898-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Аліна Корзун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674141791 ЄДРПОУ:
    42789136
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 10:50

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:50 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    469 851,97 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001979-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Божий Сергій Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0525641121 ЄДРПОУ:
    37324478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:44

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:44 – 4 вер. 10:01
    Очікувана вартість

    202 144,45 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 5 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009369-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0; Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Офлоксацин, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл; Атропіну сульфат розчин для … ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон

    Ім'я:
    Даніїл Ошарін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687461377 ЄДРПОУ:
    01998532
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:56

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:56 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    845 018,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-002568-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція (Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33651600-4 Вакцини))

    Ім'я:
    Тетяна Гайдук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987380800 ЄДРПОУ:
    42081684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 10:47

    Прийом пропозицій
    28 серп. 10:47 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    153 582,13 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 3 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-07-011581-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сироватки діагностичні, згідно коду ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33651500-3 Імунні сироватки та імуноглобуліни)

    Ім'я:
    Пшигроцька Роксолана Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322601413 Факс:
    +380322601413
    ЄДРПОУ:
    38501853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 20:33

    Прийом пропозицій
    7 серп. 20:33 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    290 030,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2021-09-24-002790-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з публікацією англійською мовою

    ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Антирабічний імуноглобулін 150 МО, 200 МО, 300 МО)

    Ім'я:
    Дар'я Пахомова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632318243 Веб сайт:
    https://medzakupivli.com/uk/
    ЄДРПОУ:
    42574629
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 вер. 2021 10:40

    Прийом пропозицій
    24 вер. 2021 10:40 – 25 жовт. 2021 10:00
    Очікувана вартість

    28 712 925,00 грн

    без ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-000731-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33600000-6 Фармацевтична продукція)

    Ім'я:
    Аліна Корзун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674141791 ЄДРПОУ:
    42789136
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 09:46

    Прийом пропозицій
    2 вер. 09:46 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    469 851,97 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-08-31-009825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25 … мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція")

    Ім'я:
    Клименок Ірина В'ячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:
    26493974
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 039,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-013217-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр, Вориконазол, порошок/ліофілізат, по 200 мг, Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО, Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г, Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон

    Ім'я:
    Олексик Антон Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322755405 ЄДРПОУ:
    01984263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:39

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:39 – 29 серп. 01:00
    Очікувана вартість

    475 327,10 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-26-009542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Лікарські засоби різні

    Ім'я:
    Ситник Ірина В'ячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380435821167 ЄДРПОУ:
    01982577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:18

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:18 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    247 450,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-26-001834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція( Ганцикловір, ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг; Мірамістин краплі очні/вушні/назальні розчин 0,1 мг/мл по 5 мл ; Тобраміцин, краплі очні, 3 мг/мл, 5мл, у флаконі)

    Ім'я:
    Максим Журавель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442065004 Веб сайт:
    http://cardio.org.ua
    ЄДРПОУ:
    26385055
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:09

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:09 – 31 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    21 139,98 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-25-010252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Деквалінію хлорид 0,25 мг., дибукаїну гідрохлорид 0,03 мг., таблетки для розсмоктування (Comb drug); Римантодин таблетки 50 мг (Rimantadine); Мефенамінова кислота таблетки 0,5 г. (Mefenamic acid) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Андрій Санжара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977973269 ЄДРПОУ:
    08015857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:33

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:33 – 2 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    647 400,00 грн

    без ПДВ
    Аукціон

  • ID: UA-2026-08-25-000696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товар для забезпечення заходів благоустрою населених пунктів, а саме: придбання ветеринарних засобів та препаратів для зоокуточку

    Ім'я:
    Світлана Никифорова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631326292 ЄДРПОУ:
    02219168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 703,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-008312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:34

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00
    Очікувана вартість

    309 787,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-003668-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Юлія Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989126338 ЄДРПОУ:
    34435054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 845,40 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-010937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Атоксфіл гель-20,0№20 (МНН:Silicium dioxide), Вазелінова олія по 50мл (МНН:Vaseline), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 №5(МНН: Diclofenac), Н-ка Елеутерококу -50,0 (МНН:Eleutherococcus senticosus),Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen) ,Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0 … №5(МНН:Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (МНН:Drotaverine), Регідрон 18,9г (МНН:Comb drug), Смекта 3,0 №12 (МНН:Diosmectite), Стрептоцид 300мг №10 (МНН:Sulfanilamide), Гель для УЗД -1,0(МНН: Glycerol) , Р-н бетадин 10%-120,0 (МНН: Povidone-iodine) .: 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Галина Рощупкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687956288 ЄДРПОУ:
    02770239
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 430,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-004701-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 8 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл; Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Цефепім,порошок для … ін'єкцій 1,0; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 100 мг/мл, по 2 мл; Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон

    Ім'я:
    Ганна ОЛІЙНИКОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502332191 Веб сайт:
    https://slavmkl.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    01991197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 11:54

    Прийом пропозицій
    13 серп. 11:54 – 18 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    160 100,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-12-002675-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 – 33600000-6: Фармацевтична продукція

    Ім'я:
    Містота Алла Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964587925,0435521234 ЄДРПОУ:
    01982689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 10:51

    Прийом пропозицій
    12 серп. 10:51 – 17 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    370 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-11-011270-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл, Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Омепразол 40 мг флакон, Омепразол капсули по 20 мг, Омепразол капсули по 40 мг, Рінгера розчин для інфузій по 400 мл, Рінгера розчин для інфузій … по 200 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0, Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г, Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл, Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл, Будесонід, суспензія для розпилення, 0,5 мг/мл, по 2 мл, Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг, Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г, Ізосорбід, концентрат/розчин, 1 мг/мл, по 10 мл, Амброксол таблетки по 30 мг, Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл, Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 10 мл, Левофлоксацин, таблетки по 500 мг, Препарат желатину 40 г/1000 мл, розчин для інфузій по 500 мл у флаконі, Каптоприл, таблетки, по 25 мг, Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 10 мл, Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 10 мл, Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл, Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл, Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл, Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл, Метопролол таблетки по 50 мг, Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон, Глюкози розчин для інфузій 5 % по 400 мл, Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл , Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло), Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл, Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл, Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл, Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл, Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг, Анти-D імуноглобулін людини, розчин для ін'єкцій, 300 мкг (1500 МО)/2 мл, по 2 мл, Гідроксиетилкрохмаль (середня молекулярна маса 200000), 6 %, по 400 мл, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл, Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО

    Ім'я:
    Михайляк Леся Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982273029 Факс:
    +380434122410
    ЄДРПОУ:
    01982488
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 16:34

    Прийом пропозицій
    11 серп. 16:34 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    661 601,44 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 474 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro