Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33661100-2»
-
ID: UA-2026-08-31-009825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25
мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція") Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість6 039,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція в асортименті
Очікувана вартість2 528,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено5 серп. 15:20
Прийом пропозицій5 серп. 15:20 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість1 088 402,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-002113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено28 лип. 10:29
Прийом пропозицій28 лип. 10:29 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість851 517,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-005162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСептанест з Адреналіном 1/200 000 розчин для ін'єкцій по 1,7мл у картриджі №50 (10х5) (СЕПТОДОНТ, Франція)
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість5 851,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-007751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГепатотропні засоби та лактобактерії (Tenoxicam, Comb drug,Antral,Lactic acid producing organisms, combinations, Comb drug ,Mono,Dimethyl sulfoxide)
Оголошено30 черв. 14:14
Прийом пропозицій30 черв. 14:14 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість512 514,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-004500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелазол для вакцинації тварин
Очікувана вартість3 687,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-004851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензидаміну гідрохлорид, спрей/розчин для ротової порожнини 1,5 мг/мл, флакон 30 мл (Benzydamine) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція
Оголошено22 черв. 11:51
Прийом пропозицій22 черв. 11:51 – 30 черв. 09:00Очікувана вартість468 441,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-002558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено12 черв. 10:28
Прийом пропозицій12 черв. 10:28 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість348 781,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-006658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГепатотропні засоби та лактобактерії (Tenoxicam, Comb drug,Antral,Lactic acid producing organisms, combinations, Comb drug,Comb drug,Mono,Dimethyl sulfoxide)
Оголошено9 черв. 13:52
Прийом пропозицій9 черв. 13:52 – 17 черв. 10:00Очікувана вартість667 172,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-006836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33600000-6 Фармацевтична продукція (анестетики)
Оголошено2 черв. 13:31
Прийом пропозицій2 черв. 13:31 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість589 929,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-010712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33600000-6 Фармацевтична продукція (анестетики)
Оголошено20 трав. 15:27
Прийом пропозицій20 трав. 15:27 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість590 819,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-010053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВетеринарні препарати, код номенклатурної позиції за ДК 021:2015: 33661100-2 - Анестетичні засоби
Оголошено20 трав. 15:03
Прийом пропозицій20 трав. 15:03 – 28 трав. 09:00Очікувана вартість1 415 693,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-013352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Септанест з Адреналіном 1/100 000 розчин для ін'єкцій по 1,7мл у картриджі №50 (10х5) МНН (Articaine, combinations) , Скандонест 3% Простий розчин для ін'єкцій по 1,8мл у картриджі №50 (10х5) MHH (Mepivacaine))
Оголошено19 трав. 16:41
Прийом пропозицій19 трав. 16:41 – 27 трав. 18:00Очікувана вартість32 507,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-011445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Лідокаїну гідрохлорид, хлоргексидину дигідрохлорид; Антитромбін ІІІ)
Оголошено15 трав. 15:53
Прийом пропозицій15 трав. 15:53 – 23 трав. 10:00Очікувана вартість58 783,84 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-005546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиAdemetionine; Aloe; Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics; Cynara scolymus; Rutoside, combinations; Silicium dioxide; Adenosine; Baclofen; Comb drug; Meldonium; Ganciclovir; Ademetionine; Glycine; Comb drug; Dimethyl sulfoxide; Saccharomyces boulardii; Mono; Silicones; Etamsylate;
Benzydamine; Framycetin; Comb drug; Indometacin; Comb drug; Lidocaine, combinations; Cocarboxylase; Silicones; Comb drug; Hyaluronidase; Comb drug; Comb drug; Temgicoluril; Mometasone; Montelukast; Montelukast; Montelukast; Naphazoline; Solifenacin; Phenol; Comb drug; Hederae helicis folium; Comb drug; G-strophanthin; Comb drug; Fluticasone furoate; Cefpodoxime; Macrogol; Desloratadine; Cefpodoxime; Cinnarizine Оголошено14 трав. 11:58
Прийом пропозицій14 трав. 11:58 – 22 трав. 18:00Очікувана вартість1 001 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-013600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГепатотропні засоби та лактобактерії (Tenoxicam, Comb drug,Nefopam,Antral,Lactic acid producing organisms, combinations, Comb drug,Comb drug,Mono,Dimethyl sulfoxide))
Оголошено12 трав. 16:43
Прийом пропозицій12 трав. 16:43 – 20 трав. 10:00Очікувана вартість678 059,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-012463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрепарат Септанест з адреналіном 1/200000 (по 10 картриджів у блістері, по 5 блістерів у картонній коробці)
Ім'я:Булава Альона КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472640445 Веб сайт: ЄДРПОУ:05540557Очікувана вартість19 170,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-011652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Лідокаїну гідрохлорид, хлоргексидину дигідрохлорид, гель; Антитромбін ІІІ)
Оголошено29 квіт. 16:53
Прийом пропозицій29 квіт. 16:53 – 7 трав. 10:00Очікувана вартість55 385,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась