Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33622000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-013990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедикаменти
Оголошено2 вер. 19:46
Прийом пропозицій2 вер. 19:46 – 18 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-013588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено2 вер. 18:22
Прийом пропозицій2 вер. 18:22 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-003408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 11:44
Прийом пропозицій31 серп. 11:44 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти для медпункту ЖБФФК ЖОР.
Очікувана вартість2 348,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride,
Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція). Очікувана вартість150 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25
мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція") Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість6 039,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція в асортименті
Очікувана вартість2 528,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Ім'я:Крижановський Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380432556890 Факс:+380432556890Веб сайт: ЄДРПОУ:05486450Очікувана вартість13 831,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium
citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція) Оголошено18 серп. 16:55
Прийом пропозицій18 серп. 16:55 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість125 675,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено17 серп. 22:15
Прийом пропозицій17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 446,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-16-000125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти в асортименті (ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість35 395,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-010937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАтоксфіл гель-20,0№20 (МНН:Silicium dioxide), Вазелінова олія по 50мл (МНН:Vaseline), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 №5(МНН: Diclofenac), Н-ка Елеутерококу -50,0 (МНН:Eleutherococcus senticosus),Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen) ,Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0
№5(МНН:Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (МНН:Drotaverine), Регідрон 18,9г (МНН:Comb drug), Смекта 3,0 №12 (МНН:Diosmectite), Стрептоцид 300мг №10 (МНН:Sulfanilamide), Гель для УЗД -1,0(МНН: Glycerol) , Р-н бетадин 10%-120,0 (МНН: Povidone-iodine) .: 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість6 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти (ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість10 887,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнальгін 0,5 №10 (МНН: Metamizole sodium), Валеріани екстракт табл.№10 №50 (МНН: Valerianae radix), Валідол №6 (МНН: Validol), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 № (МНН: Diclofenac), Діамантовий зелений р-н 1%-20,0 (МНН: Viride nitens), Дібазол р-н 1%-5,0 №10 ( Bendazol), Дротаверин р- 2%-2,0 №5 (МНН:
Drotaverine), Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen), Каптопрес №20 (МНН: Captopril and diuretics), Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), Магнію сульфат р-н 25% -5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate), Ніфуроксазид №24 ( МНН: Nifuroxazide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0 №5 (Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (Drotaverine), Папаверин р-н 2%-2,0 №10 (Papaverine), Парацетамол 500мг №10 (Paracetamol), Перекису водню 3% -100,0 (Hydrogen peroxide), Платифілін р-н 0,2% 1,0 №10 (МНН: Platyphylline), Н-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Регідрон 18,9г (МНН: Comb drug), Септефріл 0,2 №10 (Decamethoxine), Стрептоцид 300мг №10 (Sulfanilamide), Метоклопрамід №10 по 2мл (Metoclopramide).: ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція Очікувана вартість7 477,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено5 серп. 15:20
Прийом пропозицій5 серп. 15:20 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість1 088 402,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol.
Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість196 300,00 грн
без ПДВЗавершена