Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33692000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-010370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено31 серп. 16:31
Прийом пропозицій31 серп. 16:31 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride,
Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція). Очікувана вартість150 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість334 165,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за ДК 021:2015 «33600000-6» Фармацевтична продукція
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість6 345,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАміаку р-н 10% 40мл (ДКП Фармацевтична Фабрика ТОВ (Україна)). Вугілля активоване 0,25г №10 тобл. (Червона зірка ВАТ (Україна, Харків)). Діамант. зелен. р-н сп. 1% 20мл (Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)). Діамант. зелен. р-н сп. 1% 20мл (Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)). Йод-Вішфа р-н
сп. 5% 20мл (Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)). Йод-Вішфа р-н сп. 5% 20мл (Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)). М'яти н-ка 25мл (Лубнифарм ПАТ (Україна)). М'яти н-ка 25мл (Лубнифарм ПАТ (Україна)). М'яти н-ка 25мл (Лубнифарм ПАТ (Україна)). Перекис водню 3% 100мл скло.фл. (Віола ПрАТ (Україна, Запоріжжя)). Перекис водню 3% 100мл скло.фл. (Віола ПрАТ (Україна, Запоріжжя)). Перекис водню 3% 100мл скло.фл. (Віола ПрАТ (Україна, Запоріжжя)). Септил 70% 100мл (ДКП Фармацевтична Фабрика ТОВ (Україна)). Септил 70% 100мл (ДКП Фармацевтична Фабрика ТОВ (Україна)). Очікувана вартість26 790,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за кодом ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція (Carboactivatus; Ibuprofen; Sodium chloride; Naphtizinum; Dexpanthenol; Chlorhexidine ,combinations; Paracetamol; Permethrin; Chlorhexidine)
Очікувана вартість4 407,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium
citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція) Оголошено18 серп. 16:55
Прийом пропозицій18 серп. 16:55 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість125 675,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-007677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція- Адреналін-Дарница р-н 0,18% 1мл №10 (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C01CA24,МНН: Epinephrine) АНАЛЬГІН 50% 2мл. №10 д/ін. в/в. в/м. амп (ДК
021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби, АТХ: N02BB02, МНН: Metamizole sodium); Ацетилсаліцилова кислота 500мг №10 табл (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засобиАТХ: N02BA01, МНН: Acetylsalicylic acid); Глюкоза 5% 200мл д/н. в/в. (скло) (ДК 021:2015: 33692700-4 Розчини глюкози, АТХ: B05CX01, МНН: Glucose); Діклофенак 2,5% 3мл №10 амп (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засоби, АТХ: M01AB05, МНН: Diclofenac); Дімедрол 1% 1мл №10в/в/м (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AA02, МНН: Diphenhydramine); Дексаметазон-Дарниця 4мг 1мл №25 д/ін. (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: C01AA05, МНН: Dexamethasone); Йод 5% 20мл розчин (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AG03, МНН: Iodine); Каптоприл 25 №20 табл (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи. АТХ: C09AA01, МНН: Captopril); Ліпрозид-20 №30 табл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: A03FA01, МНН: Lisinopril and diuretics); Метоклопрамід 5мг/мл 2мл №10( ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин, АТХ: A03FA01, МНН: Metoclopramide); Папаверин 2% 2мл №10 в/в/м амп.(ДК 021:2015: 33612000-3 Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, АТХ: A03AD01, МНН: Papaverine); Перекис водню 3% 100мл (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AX01, МНН: Hydrogen peroxide); Сальбутамол Нео 100мг200доз (ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи, АТХ: R03AC02, МНН: Salbutamol); Спирт етиловий 96% 100мл (ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби,АТХ: D08AX08,МНН: Ethanol); Супрастін 1мл №5 д/н. в/в/м. амп (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AC03, МНН: Chloropyramine); Фармадипін р-н 2% 25мл.(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C08CA05, МНН: Nifedipine); Фуросемід1% 2мл №10 д/н. в/м. в/в. амп(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C03CA01, МНН: Furosemide). Очікувана вартість18 926,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозчинник (20л)
Очікувана вартість2 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Ім'я:Абрамова Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474062318 Факс:+380474062157Веб сайт: ЄДРПОУ:24417845Очікувана вартість4 376,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-001666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилікарські засоби
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-003243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Розчин для парентерального живлення (комбінації, амінокислоти без жирових/ліпідних емульсій) для дітей до 2х років)
Оголошено13 серп. 11:04
Прийом пропозицій13 серп. 11:04 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість772 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-012511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти (ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість10 887,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні розчини
Очікувана вартість42 331,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol.
Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість196 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-005335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за кодом ДК 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість546,05 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-006404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33692200-9 Препарати для парентерального харчування Нумета G13E/Comb drag
Ім'я:Бірук Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380506784410 Веб сайт: ЄДРПОУ:42078561Оголошено29 лип. 14:06
Прийом пропозицій29 лип. 14:06 – 6 серп. 18:00Очікувана вартість563 023,10 грн
без ПДВЗавершена