Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33662100-9»
-
ID: UA-2026-08-19-013709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Ім'я:Крижановський Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380432556890 Факс:+380432556890Веб сайт: ЄДРПОУ:05486450Очікувана вартість13 831,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено5 серп. 15:20
Прийом пропозицій5 серп. 15:20 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість1 088 402,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг
або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент)) Оголошено3 серп. 12:06
Прийом пропозицій3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість32 183,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено28 лип. 10:29
Прийом пропозицій28 лип. 10:29 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість851 517,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-004823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД
таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент;МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент; МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент) Оголошено16 лип. 12:39
Прийом пропозицій16 лип. 12:39 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-009639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено6 лип. 11:03
Прийом пропозицій6 лип. 11:03 – 14 лип. 09:00Очікувана вартість598 130,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (код ДК 021:2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція) (Класифікатор МНН: Acetylsalicylic acid; Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics; Ammonia; Aqua pro injection Barbiturates in combination with other drugs; Boric acid; Camphora; Captopril and diuretics;
Chlorhexidine; Chlorhexidine, combinations; Comb drug; Decamethoxine; Dexpanthenol; Diclofenac; Diphenhydramine; Drotaverine; Epinephrine; Ethanol; Glyceryl trinitrate; Hydrogen peroxide; Ibuprofen Iodine; Loperamide; Loratadine; Medicinal charcoal; Metamizole sodium; Metoclopramide; Paracetamol; Prednisolone; Ranitidine; Salbutamol; Sodium chloride; Sulfacetamide; Theophylline; Valerianae radix; Validol; Viride nitens) Очікувана вартість84 826,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Очікувана вартість46 945,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-28-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено28 черв. 14:23
Прийом пропозицій28 черв. 14:23 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 622,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-22-002937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАміксин IC таблетки, в/о по 0.125 г №10 (5х2); Аміцитрон порошок д/ор. р-ну по 23 г №10 у саше; Ентеросгель екстракапс капсули по 0.32 г №14 (7х2); Отикаїн-Здоров'я краплі вуш., р-н по 16 г у флак. з криш.-крап.; Меновазан мазь по 40 г у тубах; Псило-бальзам гель 1 % по 20 г у тубах; Тобрекс краплі
оч. 0.3 % по 5 мл у флак.-крап. "дроп-тейнер"; Оптінол краплі оч. 0.21 % по 10 мл в флак.; Йогурт Norm капсули по 180 мг №30 у бліст Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Очікувана вартість14 916,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-006448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (амлодипін-Здоров'я, таб.5 мг №30 (10х3) (Amlodipine); аспірин Кардіо, таб. 100 мг №98 (14х7) (Acetylsalicylic acid); бісопролол-Здоров'я, таб. 5 мг №30 (10х3) (Bisoprolol); бетагістин-КВ, таб. 16 мг №30 (10х3) (Betahistine); валеріани екстракт, таб.
20 мг №50 (10х5) (Valerianae radix); диклофенак-Здоров'я Ультра, гель 5 % туба 100 г (Diclofenac); еналаприл-Здоров'я, таб.10 мг № 20 (Enalapril); камфорний спирт, розчин спиртовий 10% фл. 40 мл (Camphora); кваніл, таб. 500 мг №30 (10х3) (Citicoline); лоратадин-Дарниця, таб. 10 мг №10 (Loratadine); магнікор, таб. (о) 75 мг/15,2 мг №100 (10х10) (Acetylsalicylic acid); меновазин, розчин спиртовий фл. 40 мл №1 (Comb drug); метформін Сандоз, таб.(о) 1000 мг №60 (10х6) (Metformin); омепразол, капс. 20 мг №30 (10х3) ( Оmeprazole); піколакс, таб. 7,5 мг №10 (Sodium picosulfate); раміприл-Тева, таб. №30 (10х3) (Ramipril); розувастатин IC, таб. 20 мг №30 (10х3) (Rosuvastatin); спирт етиловий, 70% фл. 100 мл №1 (Ethanol); тауфон, краплі очні 4% фл. 10 мл №1 (Taurine); фаніган, таб. 50 мг/500 мг №100 (10х10) (Diclofenac, combinations); фармадол, таб. 450 мг №50 (10х5) (Acetylsalicylic acid); церегліа, капс. 400 мг №30 (10х3) (Choline alfoscerate); цинкова мазь 10% туба 20 г №1 (Zinc oxide); цитрамон-Дарниця, таб. №10 (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics); азалептол, таб. 25 мг №50 (Clozapine); аміназин, розчин для ін’єкцій 2,5% амп. 2 мл №10 (Chlorpromazine); галоприл форте, таб. 5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); галоприл, таб. 1,5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); pосемід ОДТ, таб. 4 мг №20 (10х2) (Risperidone)) Очікувана вартість12 658,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Очікувана вартість10 962,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-010090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість31 501,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено8 черв. 11:00
Прийом пропозицій8 черв. 11:00 – 16 черв. 11:00Очікувана вартість124 773,15 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-03-005802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Rifaximin - код 33612000-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Saccharomyces boulardii - код 33612000-3 за ДК 021:2015
«Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Sulfathiazole - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Diphenhydramine - код 33675000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Антигістамінні засоби для системного застосування; Comb drug - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Chlorophyllipt - код 33631600-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Антисептичні та дезінфекційні засоби; Fenoterol and ipratropium bromide - код 33673000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів; Fluticasone - код 33670000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи; Comb drug - код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Aluminium phosphate - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Ordinary salt combinations - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Indometacin - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Potassium iodide - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Dexpanthenol код 33662100-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Офтальмологічні засоби; Hypromellose - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Carbomer*- код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Comb drug - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Dexamethasone and antiinfectives - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Fabomotizole - код 33661500-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психолептичні засоби; Retinol (vit A) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Tocopherol (vit E) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Mono код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Lactic acid producing organisms, combinations код 33614000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій; Betamethasone and antibiotics код 33631500-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Кортикостероїди для лікування дерматологічних захворювань та дерматологічні препарати; Ketoprofen - код 33630000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату; Hydroxyzine - код 33661600-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психоаналептичні засоби) Оголошено3 черв. 12:57
Прийом пропозицій3 черв. 12:57 – 11 черв. 08:00Очікувана вартість373 076,95 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-015227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Оголошено26 трав. 21:55
Прийом пропозицій26 трав. 21:55 – 3 черв. 07:00Очікувана вартість46 945,45 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась