Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33631500-7»
-
ID: UA-2026-09-02-013990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедикаменти
Оголошено2 вер. 19:46
Прийом пропозицій2 вер. 19:46 – 18 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено5 серп. 15:20
Прийом пропозицій5 серп. 15:20 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість1 088 402,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-002113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено28 лип. 10:29
Прийом пропозицій28 лип. 10:29 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість851 517,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-009639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедикаменти
Оголошено30 черв. 09:46
Прийом пропозицій30 черв. 09:46 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість81 639,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 698,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-009963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість5 717,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-005802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Rifaximin - код 33612000-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Saccharomyces boulardii - код 33612000-3 за ДК 021:2015
«Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Sulfathiazole - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Diphenhydramine - код 33675000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Антигістамінні засоби для системного застосування; Comb drug - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Chlorophyllipt - код 33631600-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Антисептичні та дезінфекційні засоби; Fenoterol and ipratropium bromide - код 33673000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів; Fluticasone - код 33670000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи; Comb drug - код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Aluminium phosphate - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Ordinary salt combinations - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Indometacin - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Potassium iodide - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Dexpanthenol код 33662100-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Офтальмологічні засоби; Hypromellose - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Carbomer*- код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Comb drug - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Dexamethasone and antiinfectives - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Fabomotizole - код 33661500-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психолептичні засоби; Retinol (vit A) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Tocopherol (vit E) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Mono код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Lactic acid producing organisms, combinations код 33614000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій; Betamethasone and antibiotics код 33631500-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Кортикостероїди для лікування дерматологічних захворювань та дерматологічні препарати; Ketoprofen - код 33630000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату; Hydroxyzine - код 33661600-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психоаналептичні засоби) Оголошено3 черв. 12:57
Прийом пропозицій3 черв. 12:57 – 11 черв. 08:00Очікувана вартість373 076,95 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-24-000048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція, код згідно з ДК 021:2015 – 33600000-6 Єдиний закупівельний словник
Оголошено24 трав. 16:53
Прийом пропозицій24 трав. 16:53 – 1 черв. 01:00Очікувана вартість505 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-008177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (інші лікарські засоби, що не включені до національного переліку)
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість47 387,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-009529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 281,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-002176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Очікувана вартість49 912,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-008615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»– 33600000-6 Chlorpromazine, Haloperidol, Haloperidol, Fluphenazine, Hydazepam*, Thioridazine, Phenibut, Carbamazepine, Levomepromazine, Quetiapine, Risperidone,
Fluoxetine, Ferric oxide dextran complex*, Furosemide, Metoclopramide, Magnesium (different salts in combination), Ketorolac, Glucose, Norfloxacin, Norfloxacin, Ceftriaxone, Hydrocortisone, Ibuprofen, Prednisolone, Prednisolone, Althaea officinalis**, Troxerutin, Levofloxacin, Omeprazole, Chlorhexidine, Boric acid, Boric acid, Comb drug, Valerianae radix, Magnesium (different salts in combination), Glucose, Ambroxol, Metoclopramide, Barbiturates in combination with other drugs, Comb drug, Nifedipine, Diosmin, combinations, Comb drug, Comb drug, Arginine hydrochloride, Amoxicillin, Electrolytes in combination with other drugs, Comb drug, Montelukast, Comb drug, Betamethasone, Triamcinolone and antiseptics, Mannitol, Bromhexine, Validol*, Theophylline, Inosine, Aminocaproic acid, Vinpocetine, Drotaverine, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Barbiturates in combination with other drugs, Ascorbic acid (vit C), Diclofenac, Inosine, Diclofenac, Nikethamide, Tranexamic acid, Iodine, Castor oil, Benzyl benzoate, Dexamethasone, Comb drug, Nitrofurantoin, Ranitidine, Procaine, Platyphylline*, Taurine*, Corglycon*, Clarithromycin, Ciprofloxacin, Chloropyramine, Chloropyramine, Nimesulide, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Diclofenac, Theophylline, Zinc oxide*, Metamizole sodium, Metamizole sodium, Amlodipine, Ketorolac, Meldonium, Comb drug, Papaverine, Piracetam. Furosemide, Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics, Bendazol*, Glibenclamide, Captopril, Diphenhydramine, Clotrimazole, Multienzymes (lipase, protease etc.), Propranolol, Heparin, combinations, Cocarboxylase*, Comb drug, Hederae helicis folium, Pyridoxine (vit B6), Sulfacetamide, Comb drug, Sulfur, Meloxicam, Xylometazoline, Serrapeptase*, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Rutoside, combinations, Ammonia* Fluocinolone acetonide, Diclofenac, Calcium gluconate, Enalapril and diuretics, Dexpanthenol, Valproic acid, Betamethasone and antiseptics, Ethanol, Betahistine, Silymarin, Tolperisone, Diosmectite, Etamsylate, Povidone-iodine, Acetylsalicylic acid Pitofenone and analgesics, Inosine pranobex, Azithromycin, Paracetamol, combinations excl. psycholeptics, Inosine pranobex, Viride nitens*, Hydrogen peroxide, Comb drug, Decamethoxine, Sulfocamphocain*, Isosorbide dinitrate, Comb drug, Camphora, Barbiturates in combination with other drugs, Chloramphenicol, Cinnarizine, Nifuroxazide, Mono, Lactic acid producing organisms, combinations, Chloramphenicol, Loperamide, Loratadine, Medicinal charcoal, Enalapril, Comb drug, Ambroxol, Paracetamol, Domperidone, Orthosiphon stamineus**, Mono, Comb drug, Matricaria chamomilla**, Mentha piperita**, Hypericum perforatum**, Comb drug. Theophylline, Captopril and diuretics, Pregabalin, Validol*, Mono, Spironolactone, Thiamine (vit B1), Eleutherococcus senticosus**, Pitofenone and analgesics, Metamizole sodium, combinations with psycholeptics, Comb drug Ім'я:Наталія МаркітанE-mail: [email protected] Телефон: +380447751189, +380732275505 ЄДРПОУ:02770104Оголошено17 квіт. 14:31
Прийом пропозицій17 квіт. 14:31 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 142 538,52 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-15-002387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби різні
Ім'я:Маруня Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено15 квіт. 10:32
Прийом пропозицій15 квіт. 10:32 – 23 квіт. 08:00Очікувана вартість39 414,56 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-009173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля(Comb drug/Комбіновані препарати, Silicium dioxide/Кремнію діоксид, Bisacodyl/Бісакодил, Boric acid/Борна кислота, Retinol (vit A)/Ретинол (віт. А), Tocopherol (vit E)/Токоферол (віт.Е), Dimethylsulfoxide/Диметилсульфоксид, Macrogol/Макрогол, Sulpiride/ Сульпірид, Clotrimazole/Клотримазол, Xantinol
nicotinate/Ксантинолу нікотинат, Lansoprazole/Лансопразол, Triamcinolone and antiseptics/ Триамцинолон та антисептики, Moxifloxacin/Моксифлоксацин, Naphazoline/Нафазолін, Nimodipine/ Німодипін, Paracetamol, combinations excl. рsycholeptics/Парацетамол, комбінації без психолептиків, Prednisolone/Преднізолон, Rimantadine/Римантадин, Camphora/Камфора, Taurine/ Таурин, Tizanidine/ Тизанідин, Nitrofural/Нітрофурал, Chlorophyllipt/ Хлорофиллипт, Benzydamine/Бензидамін) за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33600000-6 – Фармацевтична продукція Оголошено7 квіт. 14:38
Прийом пропозицій14 квіт. 00:00 – 18 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість907 015,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-001658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Оголошено6 квіт. 10:12
Прийом пропозицій6 квіт. 10:12 – 14 квіт. 09:53Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-03-007428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33600000-6 - Фармацевтична продукція (ГЛІМЕРІЯ-М таблетки по 500 мг/2 мг або еквівлент,ЮПЕРІО таблетки, вкриті плівковою оболонкою 50 мг або еквівлент,КЛОБЕСКІН. Крем 0,05 % по 25 г у тубі або еквівлент,МОЛЕСКІН Крем 0,1 % по 15 г у тубі. або еквівлент,МІОРИКС® капсули пролонгованої
дії тверді 15 мг або еквівлент,Кораксан таблетки, вкрита плівковою оболонкою по 7,5 мг або еквівалент,Анаприлін, таблетки по 10 мг або еквівалент) Оголошено3 квіт. 13:41
Прийом пропозицій3 квіт. 13:41 – 14 квіт. 08:00Очікувана вартість100 032,45 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-005508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАлюмінію фосфат, гель оральний, пакети 20,0 г (Aluminium phosphate); Алюмінію гідроксид 218 мг, магнію гідроксид 350 мг в 5 мл суспензії, суспензія для перорального застосування, пакетики 10мл (Aluminium hydroxide, combinations); Діосмектит порошок для приготування оральної суспензії, саше 3,0 г
(Diosmectite); Клотримазол мазь 10мг/г, туби 25 г (Clotrimazole); Кремнію діоксид порошок, пакет-саше, 2,0 г (Silicium dioxide); Активні клітини, капсули по 4 млрд.активних клітин (КУО) (Lactic acid producing organisms, combinations); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Тізанідин 0,002 г таблетки (Tizanidine); Тобраміцин 3мг/мл, дексаметазон 1 мг/мл краплі очні, флакон (Dexamethasone and antiinfectives); Буспірону гідрохлорид0,005 г таблетки (Buspirone); Монтелукаст 0,01 г таблетки (Montelukast); Пропафенон 0,15 г таблетки (Propafenone); Сульпірид 0,2 г таблетки (Sulpiride); Токоферолу ацетат 0,2 г капсули (Tocopherol (vit E)); Моксонідин 0,4мг, таблетки вкриті плівковою оболонкою (Moxonidine); Мірамістин, триамцинолон мазь туби 14,0 г (Triamcinolone and antiseptics); Депротеїнізований гемодериват із крові телят у вигляді Актовегіну концентрату, 40 мг сухої маси в 1 мл, ампула 10 мл (Mono); Нефопам, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл ампула по 1 мл (Nefopam)за кодом ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено30 бер. 13:07
Прийом пропозицій30 бер. 13:07 – 7 квіт. 09:00Очікувана вартість1 988 353,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-27-011060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби різні
Ім'я:Маруня Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено27 бер. 16:24
Прийом пропозицій27 бер. 16:24 – 6 квіт. 07:00Очікувана вартість34 715,44 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась