Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33612000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-003408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 11:44
Прийом пропозицій31 серп. 11:44 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25
мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція") Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість6 039,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за ДК 021:2015 «33600000-6» Фармацевтична продукція
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість6 345,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Ім'я:Крижановський Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380432556890 Факс:+380432556890Веб сайт: ЄДРПОУ:05486450Очікувана вартість13 831,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція- Адреналін-Дарница р-н 0,18% 1мл №10 (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C01CA24,МНН: Epinephrine) АНАЛЬГІН 50% 2мл. №10 д/ін. в/в. в/м. амп (ДК
021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби, АТХ: N02BB02, МНН: Metamizole sodium); Ацетилсаліцилова кислота 500мг №10 табл (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засобиАТХ: N02BA01, МНН: Acetylsalicylic acid); Глюкоза 5% 200мл д/н. в/в. (скло) (ДК 021:2015: 33692700-4 Розчини глюкози, АТХ: B05CX01, МНН: Glucose); Діклофенак 2,5% 3мл №10 амп (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засоби, АТХ: M01AB05, МНН: Diclofenac); Дімедрол 1% 1мл №10в/в/м (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AA02, МНН: Diphenhydramine); Дексаметазон-Дарниця 4мг 1мл №25 д/ін. (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: C01AA05, МНН: Dexamethasone); Йод 5% 20мл розчин (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AG03, МНН: Iodine); Каптоприл 25 №20 табл (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи. АТХ: C09AA01, МНН: Captopril); Ліпрозид-20 №30 табл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: A03FA01, МНН: Lisinopril and diuretics); Метоклопрамід 5мг/мл 2мл №10( ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин, АТХ: A03FA01, МНН: Metoclopramide); Папаверин 2% 2мл №10 в/в/м амп.(ДК 021:2015: 33612000-3 Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, АТХ: A03AD01, МНН: Papaverine); Перекис водню 3% 100мл (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AX01, МНН: Hydrogen peroxide); Сальбутамол Нео 100мг200доз (ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи, АТХ: R03AC02, МНН: Salbutamol); Спирт етиловий 96% 100мл (ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби,АТХ: D08AX08,МНН: Ethanol); Супрастін 1мл №5 д/н. в/в/м. амп (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AC03, МНН: Chloropyramine); Фармадипін р-н 2% 25мл.(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C08CA05, МНН: Nifedipine); Фуросемід1% 2мл №10 д/н. в/м. в/в. амп(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C03CA01, МНН: Furosemide). Очікувана вартість18 926,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV) 33600000-6 Фармацевтична продукція (Евкаліпта настойка по 25 мл у флак, Артифрин форте розчин д/ін. (1:100000) по 1.7 мл №50 (10х5) у карп.)
Ім'я:Лепа Наталія ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535546477 Факс:+380535546540ЄДРПОУ:08733819Оголошено18 серп. 13:10
Прийом пропозицій18 серп. 13:10 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість6 457,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-010937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАтоксфіл гель-20,0№20 (МНН:Silicium dioxide), Вазелінова олія по 50мл (МНН:Vaseline), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 №5(МНН: Diclofenac), Н-ка Елеутерококу -50,0 (МНН:Eleutherococcus senticosus),Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen) ,Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0
№5(МНН:Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (МНН:Drotaverine), Регідрон 18,9г (МНН:Comb drug), Смекта 3,0 №12 (МНН:Diosmectite), Стрептоцид 300мг №10 (МНН:Sulfanilamide), Гель для УЗД -1,0(МНН: Glycerol) , Р-н бетадин 10%-120,0 (МНН: Povidone-iodine) .: 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість6 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти (ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість10 887,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ондансетрон 4 мг)
Оголошено10 серп. 15:59
Прийом пропозицій10 серп. 15:59 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість1 278 187,56 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнальгін 0,5 №10 (МНН: Metamizole sodium), Валеріани екстракт табл.№10 №50 (МНН: Valerianae radix), Валідол №6 (МНН: Validol), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 № (МНН: Diclofenac), Діамантовий зелений р-н 1%-20,0 (МНН: Viride nitens), Дібазол р-н 1%-5,0 №10 ( Bendazol), Дротаверин р- 2%-2,0 №5 (МНН:
Drotaverine), Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen), Каптопрес №20 (МНН: Captopril and diuretics), Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), Магнію сульфат р-н 25% -5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate), Ніфуроксазид №24 ( МНН: Nifuroxazide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0 №5 (Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (Drotaverine), Папаверин р-н 2%-2,0 №10 (Papaverine), Парацетамол 500мг №10 (Paracetamol), Перекису водню 3% -100,0 (Hydrogen peroxide), Платифілін р-н 0,2% 1,0 №10 (МНН: Platyphylline), Н-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Регідрон 18,9г (МНН: Comb drug), Септефріл 0,2 №10 (Decamethoxine), Стрептоцид 300мг №10 (Sulfanilamide), Метоклопрамід №10 по 2мл (Metoclopramide).: ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція Очікувана вартість7 477,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol.
Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість196 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг
або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент)) Оголошено3 серп. 12:06
Прийом пропозицій3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-003240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ондансетрон 4 мг)
Оголошено30 лип. 11:31
Прийом пропозицій30 лип. 11:31 – 10 серп. 10:00Очікувана вартість1 278 187,56 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-000006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість2 567,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість32 183,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-004400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, що не включені до Національного переліку за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено27 лип. 12:15
Прийом пропозицій27 лип. 12:15 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість309 610,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 33600000-6-Фармацевтична продукція (Адреналін (Epinephrine), Аміаку розчин (Ammonia), Анаприлін (Propranolol), Валеріана (Valerianae radix), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Глоду настойка (Сrataegus glycosides), Дексаметозон (DEXAMETHASONE), Дротаверин (Drotaverine),
Елеутерокок екстракт (Eleutherococcus senticosus), Ібупрофен (Ibuprofen), Каптопрес (Captopril and diuretics), Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.), Цетеризин-Астрафарм (Cetirizine), Віодін (Povidone-iodine)) Ім'я:Кіянова Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612247968 Факс:+380612247967Веб сайт: ЄДРПОУ:20508841Очікувана вартість1 913,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro