Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33673000-8»
-
ID: UA-2026-08-18-006120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV) 33600000-6 Фармацевтична продукція (Евкаліпта настойка по 25 мл у флак, Артифрин форте розчин д/ін. (1:100000) по 1.7 мл №50 (10х5) у карп.)
Ім'я:Лепа Наталія ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535546477 Факс:+380535546540ЄДРПОУ:08733819Оголошено18 серп. 13:10
Прийом пропозицій18 серп. 13:10 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість6 457,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-003668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 845,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol.
Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість196 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-000011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість1 680,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено6 лип. 11:03
Прийом пропозицій6 лип. 11:03 – 14 лип. 09:00Очікувана вартість598 130,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (код ДК 021:2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція) (Класифікатор МНН: Acetylsalicylic acid; Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics; Ammonia; Aqua pro injection Barbiturates in combination with other drugs; Boric acid; Camphora; Captopril and diuretics;
Chlorhexidine; Chlorhexidine, combinations; Comb drug; Decamethoxine; Dexpanthenol; Diclofenac; Diphenhydramine; Drotaverine; Epinephrine; Ethanol; Glyceryl trinitrate; Hydrogen peroxide; Ibuprofen Iodine; Loperamide; Loratadine; Medicinal charcoal; Metamizole sodium; Metoclopramide; Paracetamol; Prednisolone; Ranitidine; Salbutamol; Sodium chloride; Sulfacetamide; Theophylline; Valerianae radix; Validol; Viride nitens) Очікувана вартість84 826,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-18-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 698,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-008273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Очікувана вартість1 662,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено8 черв. 11:00
Прийом пропозицій8 черв. 11:00 – 16 черв. 11:00Очікувана вартість124 773,15 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-03-005802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Rifaximin - код 33612000-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Saccharomyces boulardii - код 33612000-3 за ДК 021:2015
«Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Sulfathiazole - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Diphenhydramine - код 33675000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Антигістамінні засоби для системного застосування; Comb drug - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Chlorophyllipt - код 33631600-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Антисептичні та дезінфекційні засоби; Fenoterol and ipratropium bromide - код 33673000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів; Fluticasone - код 33670000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи; Comb drug - код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Aluminium phosphate - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Ordinary salt combinations - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Indometacin - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Potassium iodide - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Dexpanthenol код 33662100-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Офтальмологічні засоби; Hypromellose - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Carbomer*- код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Comb drug - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Dexamethasone and antiinfectives - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Fabomotizole - код 33661500-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психолептичні засоби; Retinol (vit A) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Tocopherol (vit E) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Mono код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Lactic acid producing organisms, combinations код 33614000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій; Betamethasone and antibiotics код 33631500-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Кортикостероїди для лікування дерматологічних захворювань та дерматологічні препарати; Ketoprofen - код 33630000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату; Hydroxyzine - код 33661600-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психоаналептичні засоби) Оголошено3 черв. 12:57
Прийом пропозицій3 черв. 12:57 – 11 черв. 08:00Очікувана вартість373 076,95 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-011965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Очікувана вартість3 404,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-005559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 829,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-005546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиAdemetionine; Aloe; Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics; Cynara scolymus; Rutoside, combinations; Silicium dioxide; Adenosine; Baclofen; Comb drug; Meldonium; Ganciclovir; Ademetionine; Glycine; Comb drug; Dimethyl sulfoxide; Saccharomyces boulardii; Mono; Silicones; Etamsylate;
Benzydamine; Framycetin; Comb drug; Indometacin; Comb drug; Lidocaine, combinations; Cocarboxylase; Silicones; Comb drug; Hyaluronidase; Comb drug; Comb drug; Temgicoluril; Mometasone; Montelukast; Montelukast; Montelukast; Naphazoline; Solifenacin; Phenol; Comb drug; Hederae helicis folium; Comb drug; G-strophanthin; Comb drug; Fluticasone furoate; Cefpodoxime; Macrogol; Desloratadine; Cefpodoxime; Cinnarizine Оголошено14 трав. 11:58
Прийом пропозицій14 трав. 11:58 – 22 трав. 18:00Очікувана вартість1 001 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-004422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33600000-6 - Фармацевтична продукція (Валерика капс. 350мг або еквівалент, Веногепанол гель туба 40 г або еквівалент, Квертин табл.жувальні по 40мг. в/о або еквівалент, Корвітин®ліофілізат для р-ну д/ін по 0,5г у фл. або еквівалент, Кратал табл. або еквівалент, Меновален капс. або
еквівалент, Монтел табл., в/о по 10 мг. або еквівалент) Оголошено14 трав. 11:25
Прийом пропозицій14 трав. 11:25 – 22 трав. 12:00Очікувана вартість229 376,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-24-009529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 281,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено23 квіт. 11:46
Прийом пропозицій23 квіт. 11:46 – 5 трав. 10:00Очікувана вартість135 087,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-011199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція(Фармацевтична продукція в асортименті)(За рахунок місцевого бюджету)
Оголошено17 квіт. 16:13
Прийом пропозицій17 квіт. 16:13 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість49 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-008615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»– 33600000-6 Chlorpromazine, Haloperidol, Haloperidol, Fluphenazine, Hydazepam*, Thioridazine, Phenibut, Carbamazepine, Levomepromazine, Quetiapine, Risperidone,
Fluoxetine, Ferric oxide dextran complex*, Furosemide, Metoclopramide, Magnesium (different salts in combination), Ketorolac, Glucose, Norfloxacin, Norfloxacin, Ceftriaxone, Hydrocortisone, Ibuprofen, Prednisolone, Prednisolone, Althaea officinalis**, Troxerutin, Levofloxacin, Omeprazole, Chlorhexidine, Boric acid, Boric acid, Comb drug, Valerianae radix, Magnesium (different salts in combination), Glucose, Ambroxol, Metoclopramide, Barbiturates in combination with other drugs, Comb drug, Nifedipine, Diosmin, combinations, Comb drug, Comb drug, Arginine hydrochloride, Amoxicillin, Electrolytes in combination with other drugs, Comb drug, Montelukast, Comb drug, Betamethasone, Triamcinolone and antiseptics, Mannitol, Bromhexine, Validol*, Theophylline, Inosine, Aminocaproic acid, Vinpocetine, Drotaverine, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Barbiturates in combination with other drugs, Ascorbic acid (vit C), Diclofenac, Inosine, Diclofenac, Nikethamide, Tranexamic acid, Iodine, Castor oil, Benzyl benzoate, Dexamethasone, Comb drug, Nitrofurantoin, Ranitidine, Procaine, Platyphylline*, Taurine*, Corglycon*, Clarithromycin, Ciprofloxacin, Chloropyramine, Chloropyramine, Nimesulide, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Diclofenac, Theophylline, Zinc oxide*, Metamizole sodium, Metamizole sodium, Amlodipine, Ketorolac, Meldonium, Comb drug, Papaverine, Piracetam. Furosemide, Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics, Bendazol*, Glibenclamide, Captopril, Diphenhydramine, Clotrimazole, Multienzymes (lipase, protease etc.), Propranolol, Heparin, combinations, Cocarboxylase*, Comb drug, Hederae helicis folium, Pyridoxine (vit B6), Sulfacetamide, Comb drug, Sulfur, Meloxicam, Xylometazoline, Serrapeptase*, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Rutoside, combinations, Ammonia* Fluocinolone acetonide, Diclofenac, Calcium gluconate, Enalapril and diuretics, Dexpanthenol, Valproic acid, Betamethasone and antiseptics, Ethanol, Betahistine, Silymarin, Tolperisone, Diosmectite, Etamsylate, Povidone-iodine, Acetylsalicylic acid Pitofenone and analgesics, Inosine pranobex, Azithromycin, Paracetamol, combinations excl. psycholeptics, Inosine pranobex, Viride nitens*, Hydrogen peroxide, Comb drug, Decamethoxine, Sulfocamphocain*, Isosorbide dinitrate, Comb drug, Camphora, Barbiturates in combination with other drugs, Chloramphenicol, Cinnarizine, Nifuroxazide, Mono, Lactic acid producing organisms, combinations, Chloramphenicol, Loperamide, Loratadine, Medicinal charcoal, Enalapril, Comb drug, Ambroxol, Paracetamol, Domperidone, Orthosiphon stamineus**, Mono, Comb drug, Matricaria chamomilla**, Mentha piperita**, Hypericum perforatum**, Comb drug. Theophylline, Captopril and diuretics, Pregabalin, Validol*, Mono, Spironolactone, Thiamine (vit B1), Eleutherococcus senticosus**, Pitofenone and analgesics, Metamizole sodium, combinations with psycholeptics, Comb drug Ім'я:Наталія МаркітанE-mail: [email protected] Телефон: +380447751189, +380732275505 ЄДРПОУ:02770104Оголошено17 квіт. 14:31
Прийом пропозицій17 квіт. 14:31 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 142 538,52 грн
з ПДВЗавершена