Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33616000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-013303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Оголошено31 серп. 21:43
Прийом пропозицій31 серп. 21:43 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-31-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено17 серп. 22:15
Прийом пропозицій17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 446,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol.
Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість196 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-004400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, що не включені до Національного переліку за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено27 лип. 12:15
Прийом пропозицій27 лип. 12:15 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість309 610,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-004969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено14 лип. 12:16
Прийом пропозицій14 лип. 12:16 – 22 лип. 12:00Очікувана вартість70 995,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-012017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилінекс , капсули тверді, ферумбо, сирон (ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість503,33 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Очікувана вартість46 945,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (1. Аміаку розчин, МНН: Ammonia, 2. Анальгін-Дарниця таблетки (або еквівалент), МНН: Metamizole sodium, 3. Валідол-Дарниця таблетки (або еквівалент), МНН: Validol, 4. Атоксіл порошок, МНН: Silicium dioxide, 5. Брильянтовий зелений розчин, МНН: Viride nitens, 6. Диклак ID
таблетки, МНН: Diclofenac 7. Колдрекс хотрем зі смаком лимону порошок, МНН: Paracetamol, combinations excl. psycholeptics, 8. Корвалмент таблетки, МНН: Validol, 9. Перекис водню розчин, МНН: Hydrogen peroxide, 10. Септефрил-Дарниця таблетки (або еквівалент), МНН: Decamethoxine, 11. Нурофєн форте таблетки, МНН: Ibuprofen, 12. Спазмалгон таблетки, МНН: Pitofenone and analgesics, 13. Мезим форте 10000 таблетки, МНН: Multienzymes (lipase, protease etc.), 14. Квадевіт Класик таблетки, МНН: Comb drug) Ім'я:Олександра Анатоліївна МажегаE-mail: [email protected] Телефон: +380952861351 Веб сайт: ЄДРПОУ:23751625Очікувана вартість7 024,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедикаменти
Оголошено30 черв. 09:46
Прийом пропозицій30 черв. 09:46 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість81 639,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-28-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено28 черв. 14:23
Прийом пропозицій28 черв. 14:23 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 622,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-008005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, що не включені до Національного переліку за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено25 черв. 14:27
Прийом пропозицій25 черв. 14:27 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість331 283,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено8 черв. 11:00
Прийом пропозицій8 черв. 11:00 – 16 черв. 11:00Очікувана вартість124 773,15 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-03-005802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Rifaximin - код 33612000-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Saccharomyces boulardii - код 33612000-3 за ДК 021:2015
«Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Sulfathiazole - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Diphenhydramine - код 33675000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Антигістамінні засоби для системного застосування; Comb drug - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Chlorophyllipt - код 33631600-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Антисептичні та дезінфекційні засоби; Fenoterol and ipratropium bromide - код 33673000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів; Fluticasone - код 33670000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи; Comb drug - код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Aluminium phosphate - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Ordinary salt combinations - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Indometacin - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Potassium iodide - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Dexpanthenol код 33662100-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Офтальмологічні засоби; Hypromellose - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Carbomer*- код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Comb drug - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Dexamethasone and antiinfectives - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Fabomotizole - код 33661500-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психолептичні засоби; Retinol (vit A) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Tocopherol (vit E) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Mono код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Lactic acid producing organisms, combinations код 33614000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій; Betamethasone and antibiotics код 33631500-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Кортикостероїди для лікування дерматологічних захворювань та дерматологічні препарати; Ketoprofen - код 33630000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату; Hydroxyzine - код 33661600-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психоаналептичні засоби) Оголошено3 черв. 12:57
Прийом пропозицій3 черв. 12:57 – 11 черв. 08:00Очікувана вартість373 076,95 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-015227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Оголошено26 трав. 21:55
Прийом пропозицій26 трав. 21:55 – 3 черв. 07:00Очікувана вартість46 945,45 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-24-000444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено24 трав. 22:45
Прийом пропозицій24 трав. 22:45 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 803,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-21-004864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВітаміни
Ім'я:Панасюк Лариса ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380636792971 Факс:+380472716963ЄДРПОУ:02139185Очікувана вартість4 158,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-010651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Ім'я:Гладковська Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380965534755 ЄДРПОУ:38374357Очікувана вартість3 314,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Очікувана вартість42 893,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro