Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33692700-4»
-
ID: UA-2026-08-18-007677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція- Адреналін-Дарница р-н 0,18% 1мл №10 (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C01CA24,МНН: Epinephrine) АНАЛЬГІН 50% 2мл. №10 д/ін. в/в. в/м. амп (ДК
021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби, АТХ: N02BB02, МНН: Metamizole sodium); Ацетилсаліцилова кислота 500мг №10 табл (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засобиАТХ: N02BA01, МНН: Acetylsalicylic acid); Глюкоза 5% 200мл д/н. в/в. (скло) (ДК 021:2015: 33692700-4 Розчини глюкози, АТХ: B05CX01, МНН: Glucose); Діклофенак 2,5% 3мл №10 амп (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засоби, АТХ: M01AB05, МНН: Diclofenac); Дімедрол 1% 1мл №10в/в/м (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AA02, МНН: Diphenhydramine); Дексаметазон-Дарниця 4мг 1мл №25 д/ін. (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: C01AA05, МНН: Dexamethasone); Йод 5% 20мл розчин (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AG03, МНН: Iodine); Каптоприл 25 №20 табл (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи. АТХ: C09AA01, МНН: Captopril); Ліпрозид-20 №30 табл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: A03FA01, МНН: Lisinopril and diuretics); Метоклопрамід 5мг/мл 2мл №10( ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин, АТХ: A03FA01, МНН: Metoclopramide); Папаверин 2% 2мл №10 в/в/м амп.(ДК 021:2015: 33612000-3 Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, АТХ: A03AD01, МНН: Papaverine); Перекис водню 3% 100мл (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AX01, МНН: Hydrogen peroxide); Сальбутамол Нео 100мг200доз (ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи, АТХ: R03AC02, МНН: Salbutamol); Спирт етиловий 96% 100мл (ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби,АТХ: D08AX08,МНН: Ethanol); Супрастін 1мл №5 д/н. в/в/м. амп (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AC03, МНН: Chloropyramine); Фармадипін р-н 2% 25мл.(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C08CA05, МНН: Nifedipine); Фуросемід1% 2мл №10 д/н. в/м. в/в. амп(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C03CA01, МНН: Furosemide). Очікувана вартість18 926,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-009372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено23 черв. 14:49
Прийом пропозицій23 черв. 14:49 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 309,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-11-008273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Очікувана вартість1 662,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-010287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуфер фосфатний для аналізаторів Ексан; LeukoGnost ПАС, щонайменше на 100 тестiв; LeukoGnost СПЕ, щонайменше на 100 тестiв; Калібрувальний розчин глюклзи; LeukoGnost НСЕ, щонайменше на 100 тестiв; Мембрана глюкозооксидазна МG-1; LeukoGnost МПО, щонайменше на 100 тестiв; LeukoGnost фiксатив, 500 мл;
LeukoGnost ГЕМ, 500 мл; Набір реагентів „Забарвлювач за Май-Грюнвальдом”; Набір реагентів „Забарвлювач за Романовським”; LeukoGnost PLUS, щонайменше на 100 тестів. (НК 024:2023 53303 «Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, електрометричний аналіз»; НК 024:2023 59117 «Йодна кислота, барвник Шиффа IVD (діагностика in vitro), набір»; НК 024:2023 33738 «Набір визначення лейкоцитарної естерази, IVD (діагностика in vitro)»; НК 024:2023 41818 «Глюкоза IVD (діагностика in vitro), калібратор»; НК 024:2023 33738 «Набір визначення лейкоцитарної естерази, IVD (діагностика in vitro)»; НК 024:2023 14437 «Система очищення води зворотним осмосом»; НК 024:2023 55069 «Мієлопероксидаза, цитоплазматичні антинейтрофільні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, мультиплексний аналіз»; НК 024:2023 57743 «Спрей для фіксації цитологічних зразків IVD (діагностика in vitro)»; НК 024:2023 42671 «Розчин гематоксиліну, IVD (діагностика in vitro)»; НК 024:2023 42959 «Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro)»; НК 024:2023 44946 «Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір»; НК 024:2023 43550 «Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro)»; НК 031:2024 W0101070304 «ЗВИЧАЙНІ БУФЕРИ І РОЗЧИНИ (ЕЛЕКТРОЛІТИ)»; НК 031:2024 W01030701 «НАБОРИ/РЕАГЕНТИ ДЛЯ КУЛЬТИВУВАННЯ ТКАНИН ІЗ МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ ХРОМОСОМНИХ ПОРУШЕНЬ»; НК 031:2024 W01030701 «НАБОРИ/РЕАГЕНТИ ДЛЯ КУЛЬТИВУВАННЯ ТКАНИН ІЗ МЕТОЮ ВИЯВЛЕННЯ ХРОМОСОМНИХ ПОРУШЕНЬ»; НК 031:2024 W0101050101 «АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ)»; НК 031:2024 W01030702 «РЕАКТИВИ ДЛЯ ЦИТОХІМІЧНОГО ФАРБУВАННЯ»; НК 031:2024 W01010213 «ГЛЮКОЗА»; НК 031:2024 W0103010399 «ГЕМАТОЛОГІЧНЕ ФАРБУВАННЯ ЗРАЗКІВ ДЛЯ МІКРОСКОПІЇ – ІНШЕ»; НК 031:2024 W01030705 «РЕАКТИВИ ДЛЯ ФІКСАЦІЇ (ГІСТОЛОГІЯ/ЦИТОЛОГІЯ)»; НК 031:2024 W0103010301 «КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ/ЦИТОЛОГІЇ»; НК 031:2024 W0103010399 «ГЕМАТОЛОГІЧНЕ ФАРБУВАННЯ ЗРАЗКІВ ДЛЯ МІКРОСКОПІЇ – ІНШЕ»; НК 031:2024 W0103010302 «БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ»; НК 031:2024 W0103010301«КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ/ЦИТОЛОГІЇ»). (Код номенклатурної позиції ДК 021:2015 33694000-1 «Діагностичні засоби»; ДК 021:2015 33698000-9 «Вироби для клінічних досліджень/випробувань»; ДК 021:2015 33698000-9 «Вироби для клінічних досліджень/випробувань»; ДК 021:2015 33692700-4 «Розчини глюкози»; ДК 021:2015 33698000-9 «Вироби для клінічних досліджень/випробувань»; ДК 021:2015 33697000-2 «Медичні препарати, крім стоматологічних матеріалів»; ДК 021:2015 33698000-9 «Вироби для клінічних досліджень/випробувань»; ДК 021:2015 33698000-9 «Вироби для клінічних досліджень/випробувань»; ДК 021:2015 33698000-9 «Вироби для клінічних досліджень/випробувань»; ДК 021:2015 33696300-8 «Хімічні реактиви»; ДК 021:2015 33696300-8 «Хімічні реактиви»; ДК 021:2015 33698000-9 «Вироби для клінічних досліджень/випробувань»). Оголошено28 трав. 15:51
Прийом пропозицій28 трав. 15:51 – 5 черв. 23:00Очікувана вартість499 332,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено23 квіт. 11:46
Прийом пропозицій23 квіт. 11:46 – 5 трав. 10:00Очікувана вартість135 087,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-08-007521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: Лот 1 - ДК 021:2015 –код 33696500-0 - Лабораторні реактиви; код 33694000-1 - Діагностичні засоби; код 33696700-2 - Реактиви для аналізів сечі; код 33696300-8 - Хімічні реактиви; код 33692700-4 -
Розчини глюкози; код 33698300-2 - Пептидні речовини; код 33698000-9 Вироби для клінічних досліджень / випробувань; Лот 2 - ДК 021:2015 - 33695000-8 - Продукція медичного призначення, крім лікарських засобів) Оголошено8 квіт. 13:39
Прийом пропозицій8 квіт. 13:39 – 16 квіт. 11:11Очікувана вартість1 237 073,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-03-008810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 – код 33694000-1 - Діагностичні засоби; код 33696200-7 - Реактиви для аналізів крові; код 33696300-8 Хімічні реактиви; код 33698000-9 - Вироби для клінічних досліджень / випробувань; код
33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини; код 33698300-2 Пептидні речовини; код 33696500-0 - Лабораторні реактиви; код 33692700-4 Розчини глюкози; код 33697000-2 - Медичні препарати, крім стоматологічних матеріалів; код 33696700-2 Реактиви для аналізів сечі) Оголошено3 квіт. 14:50
Прийом пропозицій3 квіт. 14:50 – 11 квіт. 13:17Очікувана вартість1 328 147,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-003482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (ветпрепарати)
Очікувана вартість278 649,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-014121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено20 бер. 22:36
Прийом пропозицій20 бер. 22:36 – 29 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість946 148,12 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-27-005861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Оголошено27 лют. 13:14
Прийом пропозицій27 лют. 13:14 – 9 бер. 07:00Очікувана вартість46 040,43 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-002084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено24 лют. 10:14
Прийом пропозицій24 лют. 10:14 – 4 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість296 280,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-12-006187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (ветпрепарати)
Оголошено12 лют. 12:13
Прийом пропозицій12 лют. 12:13 – 20 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість296 280,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-12-004753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (ветпрепарати)
Оголошено12 лют. 11:30
Прийом пропозицій12 лют. 11:30 – 20 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість264 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-02-10-004733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Очікувана вартість406,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-007344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозчини глюкози
Очікувана вартість7 019,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-20-001094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 : 33690000-3 Лікарські засоби різні. Глюкоза 40% амп. 20 мл. №10, Хлоргексидин 0,05% 200 мл.
Очікувана вартість185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-28-002882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено28 жовт. 2025 10:27
Прийом пропозицій28 жовт. 2025 10:27 – 10 лист. 2025 09:00Очікувана вартість1 648 461,03 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-21-015854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛікарські засоби
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено21 жовт. 2025 16:40
Прийом пропозицій27 жовт. 2025 11:30 – 4 лист. 2025 16:30Очікувана вартість309 579,90 грн
з ПДВЗавершена