Фармацевтична продукція, код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Фармацевтична продукція»

Детальний опис закупівлі згідно оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

351 023,39 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 6 лип. 2021 17:13

до 10 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 12 лип. 2021 17:30

до 15 лип. 2021 00:00

Аукціон

з 15 лип. 2021 13:04

до 15 лип. 2021 13:27

Кваліфікація

з 15 лип. 2021 13:27

до 21 лип. 2021 17:31

Пропозиції розглянуто

з 21 лип. 2021 17:31

до 9 серп. 2021 16:50

Подання пропозицій:
12 лип. 2021 17:30 – 15 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
15 лип. 2021 13:04 – 15 лип. 2021 13:27
Період уточнень:
6 лип. 2021 17:13 – 10 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03328913
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03056, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мазур Дмитро Васильович
Володіння мовою:
Телефон:
380442384479
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Аміак розчин 10% по 40 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33662000-8 Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття
Код INN: Ammonia

Кількість:

2 004 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
2

Корвалол краплі оральні розчин по 25 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Код INN: Comb drug

Кількість:

2 608 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
3

Брильянтовий зелений розчин 1% по 20 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби
Код INN: Viride nitens

Кількість:

2 852 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
4

Перекис водню розчин 3% по 40 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби
Код INN: Hydrogen peroxide

Кількість:

2 942 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
5

Йод розчин 5% по 20 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби
Код INN: Iodine

Кількість:

2 608 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
6

Валеріани настойка розчин по 25 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33661700-8 Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи
Код INN: Valerianae radix

Кількість:

2 608 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
7

Фармадипін краплі оральні 2% по 5 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33622700-3 Блокатори кальцієвих каналів
Код INN: Nifedipine

Кількість:

17 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
8

Валокордин розчин по 20 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Код INN: Barbiturates in combination with other drugs

Кількість:

45 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
9

Елеутерококу екстракт рідкий розчин по 50 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33651000-8 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування та вакцини
Код INN: Eleutherococcus senticosus

Кількість:

34 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
10

Пантенол піна нашкірна 116 г у балоні

Код ДК 021:2015: 33631000-2 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань
Код INN: Dexpanthenol

Кількість:

15 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
11

Ніфуроксазид суспензія оральна 220 мг/5 мл по 90 мл флакон №1

Код ДК 021:2015: 33614000-7 Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій
Код INN: Nifuroxazide

Кількість:

3 флак.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
12

Оксолінова мазь 2,5 мг/г по 10 г у тубі

Код ДК 021:2015: 33651400-2 Противірусні засоби для системного застосування
Код INN: Oxolin

Кількість:

26 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
13

Синтоміцин лінімент (Syntomycin) 5% по 25 г у тубі

Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Код INN: Chloramphenicol

Кількість:

24 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
14

Гідрокортизонова мазь 1% по 10 г у тубі

Код ДК 021:2015: 33631500-7 Кортикостероїди для лікування дерматологічних захворювань та дерматологічні препарати
Код INN: Hydrocortisone

Кількість:

2 тюб

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
15

Вугілля активоване таблетки по 250 мг №10

Код ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
Код INN: Medicinal charcoal

Кількість:

13 040 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
16

ЛОПЕРАМІД Таблетки по 2 мг № 20

Код ДК 021:2015: 33614000-7 Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій
Код INN: Loperamide

Кількість:

2 428 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
17

Валідол таблетки по 60 мг №10

Код ДК 021:2015: 33622100-7 Кардіологічні лікарські засоби
Код INN: Validol

Кількість:

2 554 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
18

Парацетамол таблетки по 200 мг №10

Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Код INN: Paracetamol

Кількість:

2 482 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
19

Цитрамон таблетки по 240 мг №6

Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Код INN: Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics

Кількість:

8 004 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
20

Анальгін таблетки по 500 мг №10

Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Код INN: Metamizole sodium

Кількість:

2 788 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
21

Нітрогліцерин таблетки по 0,5 мг №40

Код ДК 021:2015: 33622100-7 Кардіологічні лікарські засоби
Код INN: Glyceryl trinitrate

Кількість:

15 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
22

Беластезин таблетки по 300 мг №10

Код ДК 021:2015: 33611000-6 Лікарські засоби для нормалізації кислотності
Код INN: Comb drug

Кількість:

70 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
23

Ніфуроксазид таблетки по 200 мг №10

Код ДК 021:2015: 33614000-7 Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій
Код INN: Nifuroxazide

Кількість:

57 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
24

Каптопрес таблетки по 50 мг №20

Код ДК 021:2015: 33622000-6 Лікарські засоби для лікування захворювань серцево-судинної системи
Код INN: Captopril and diuretics

Кількість:

42 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
25

Ацетилсаліцилова кислота таблетки по 500 мг №10

Код ДК 021:2015: 33631110-6 Саліцилові кислоти
Код INN: Acetylsalicylic acid

Кількість:

116 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
26

Стрептоцид таблетки по 300 мг №10

Код ДК 021:2015: 33651300-1 Протимікобактеріальні засоби
Код INN: Sulfanilamide

Кількість:

32 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
27

Но-шпа (Drotaverine) таблетки по 40 мг № 24

Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Код INN: Drotaverine

Кількість:

64 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
28

Спазмалгон таблетки по 500 мг №20

Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Код INN: Pitofenone and analgesics

Кількість:

98 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
29

Андипал-В таблетки по 250 мг №10

Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Код INN: Metamizole sodium, combinations excl. psycholeptics

Кількість:

59 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Не вказано
30

Темпалгін таблетки по 500 мг №20

Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Код INN: Metamizole sodium, combinations with psycholeptics

Кількість:

70 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
31

Папазол таблетки по 30 мг №10

Код ДК 021:2015: 33622100-7 Кардіологічні лікарські засоби
Код INN: Comb drug

Кількість:

94 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
32

Анаприлін таблетки по 10 мг №50

Код ДК 021:2015: 33622600-2 Бета-блокатори
Код INN: Propranolol

Кількість:

16 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
33

Лоратадин таблетки по 10 мг №10

Код ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування
Код INN: Loratadine

Кількість:

43 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
34

Регідрон порошок дозований по 18,9 г порошку в пакеті №20

Код ДК 021:2015: 33614000-7 Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій
Код INN: Comb drug

Кількість:

2 пач.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
35

Борна кислота, порошок по 10 г

Код ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби
Код INN: Boric acid

Кількість:

1 620 шт.

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 лип. 2021 17:12
Не вказано 15 лип. 2021 13:27
Електронний підпис 6 лип. 2021 17:12

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати отримання товару належної якості на склад Покупця на підставі видаткової накладної.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
351 023,39 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Лада Юдіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674693507 ЄДРПОУ:
31816235
34
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 лип. 2021 12:10
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Електронний підпис 13 лип. 2021 12:10
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 13 лип. 2021 11:25

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лип. 2021 17:32
Не вказано 19 лип. 2021 17:31

Пропозиція

316 255,02 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Колодій Альона
E-mail: [email protected] Телефон: +380969062121 ЄДРПОУ:
41199650

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 лип. 2021 20:16
Не вказано 14 лип. 2021 20:15
Електронний підпис 14 лип. 2021 20:16

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2021 17:31
Не вказано 21 лип. 2021 17:30

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 серп. 2021 16:50
Підписаний договір 9 серп. 2021 16:49

Пропозиція

348 195,22 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"

Вас може зацікавити

Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

426 511,59 грн без ПДВ

Дивитись
МНН Thioctic acid / Ліпоєва кислота (Тіоктова кислота) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
МНН Thioctic acid / Ліпоєва кислота (Тіоктова кислота) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція
Ім'я:
Вікторія Кожухарь
E-mail: [email protected] Телефон: +380950462957 ЄДРПОУ:
02009896
18
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

227 102,80 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Єпифанович Ганна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380413521256 ЄДРПОУ:
01991872

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

400 000,00 грн без ПДВ

Дивитись