Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33661700-8»
-
ID: UA-2026-08-31-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-000824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за ДК 021:2015 «33600000-6» Фармацевтична продукція
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість6 345,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 845,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-012871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти в асортименті
Ім'я:ОДАРЧЕНКО ОКСАНА ВІКТОРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: +380545554525 Факс:+380545554525ЄДРПОУ:41234258Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг
або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент)) Оголошено3 серп. 12:06
Прийом пропозицій3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість32 183,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість2 865,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 33600000-6-Фармацевтична продукція (Адреналін (Epinephrine), Аміаку розчин (Ammonia), Анаприлін (Propranolol), Валеріана (Valerianae radix), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Глоду настойка (Сrataegus glycosides), Дексаметозон (DEXAMETHASONE), Дротаверин (Drotaverine),
Елеутерокок екстракт (Eleutherococcus senticosus), Ібупрофен (Ibuprofen), Каптопрес (Captopril and diuretics), Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.), Цетеризин-Астрафарм (Cetirizine), Віодін (Povidone-iodine)) Ім'я:Кіянова Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612247968 Факс:+380612247967Веб сайт: ЄДРПОУ:20508841Очікувана вартість1 913,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД
таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент;МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент; МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент) Оголошено16 лип. 12:39
Прийом пропозицій16 лип. 12:39 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-005391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиН-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Дексаметазон р-н-1,0 №5 (МНН:Dexamethasone), Цитрамон №6 (МНН:Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics), Фуросемід р-н 1%-2,0 №10 (МНН:Furosemide), Перекисю водню 3%-100,0 (МНН:Hydrogen peroxide), Перекисю водню 3%-40,0 (МНН:Hydrogen peroxide),
Парацетамол 500мг №10(МНН:Paracetamol), НО- ШПА 2,0 №25 (МНН:Drotaverine), Р-н магнію сульфат 25%-5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate),Корвалол -25,0 (МНН: Barbiturates in combination with other drugs),Йод р-н 5%-20,0 (МНН:Iodine), Дімедрол р-н 1%-1,0 №10 (МНН:Diphenhydramine), Діамантово-зелений р-н 1%-20,0 (МНН:Viride nitens), Діазолін 100мг №10 (МНН:Mebhydrolin), Барбовал 25,0(МНН:Barbiturates in combination with other drugs), Ацетилсаліцилова к-та 0,5 №10 (МНН: Acetylsalicylic acid), Анальгін 500мг №10 (МНН: Metamizole sodium), Аміак р-н 10%-40,0 (МНН:Ammonia), Фуросемід 40мг №50 (МНН:Furosemide), Фармадипін 2%-5,0 (МНН: Nifedipine),Каптопрес №20 (МНН:Captopril and diuretics), Анальгін р-н 50%- 2,0 №10 (МНН:Metamizole sodium).; 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість5 842,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (код ДК 021:2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція) (Класифікатор МНН: Acetylsalicylic acid; Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics; Ammonia; Aqua pro injection Barbiturates in combination with other drugs; Boric acid; Camphora; Captopril and diuretics;
Chlorhexidine; Chlorhexidine, combinations; Comb drug; Decamethoxine; Dexpanthenol; Diclofenac; Diphenhydramine; Drotaverine; Epinephrine; Ethanol; Glyceryl trinitrate; Hydrogen peroxide; Ibuprofen Iodine; Loperamide; Loratadine; Medicinal charcoal; Metamizole sodium; Metoclopramide; Paracetamol; Prednisolone; Ranitidine; Salbutamol; Sodium chloride; Sulfacetamide; Theophylline; Valerianae radix; Validol; Viride nitens) Очікувана вартість84 826,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедикаменти
Оголошено30 черв. 09:46
Прийом пропозицій30 черв. 09:46 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість81 639,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-28-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено28 черв. 14:23
Прийом пропозицій28 черв. 14:23 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 622,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-009372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено23 черв. 14:49
Прийом пропозицій23 черв. 14:49 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 309,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-18-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 698,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-006448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (амлодипін-Здоров'я, таб.5 мг №30 (10х3) (Amlodipine); аспірин Кардіо, таб. 100 мг №98 (14х7) (Acetylsalicylic acid); бісопролол-Здоров'я, таб. 5 мг №30 (10х3) (Bisoprolol); бетагістин-КВ, таб. 16 мг №30 (10х3) (Betahistine); валеріани екстракт, таб.
20 мг №50 (10х5) (Valerianae radix); диклофенак-Здоров'я Ультра, гель 5 % туба 100 г (Diclofenac); еналаприл-Здоров'я, таб.10 мг № 20 (Enalapril); камфорний спирт, розчин спиртовий 10% фл. 40 мл (Camphora); кваніл, таб. 500 мг №30 (10х3) (Citicoline); лоратадин-Дарниця, таб. 10 мг №10 (Loratadine); магнікор, таб. (о) 75 мг/15,2 мг №100 (10х10) (Acetylsalicylic acid); меновазин, розчин спиртовий фл. 40 мл №1 (Comb drug); метформін Сандоз, таб.(о) 1000 мг №60 (10х6) (Metformin); омепразол, капс. 20 мг №30 (10х3) ( Оmeprazole); піколакс, таб. 7,5 мг №10 (Sodium picosulfate); раміприл-Тева, таб. №30 (10х3) (Ramipril); розувастатин IC, таб. 20 мг №30 (10х3) (Rosuvastatin); спирт етиловий, 70% фл. 100 мл №1 (Ethanol); тауфон, краплі очні 4% фл. 10 мл №1 (Taurine); фаніган, таб. 50 мг/500 мг №100 (10х10) (Diclofenac, combinations); фармадол, таб. 450 мг №50 (10х5) (Acetylsalicylic acid); церегліа, капс. 400 мг №30 (10х3) (Choline alfoscerate); цинкова мазь 10% туба 20 г №1 (Zinc oxide); цитрамон-Дарниця, таб. №10 (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics); азалептол, таб. 25 мг №50 (Clozapine); аміназин, розчин для ін’єкцій 2,5% амп. 2 мл №10 (Chlorpromazine); галоприл форте, таб. 5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); галоприл, таб. 1,5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); pосемід ОДТ, таб. 4 мг №20 (10х2) (Risperidone)) Очікувана вартість12 658,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено12 черв. 15:27
Прийом пропозицій12 черв. 15:27 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість30 362,73 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась