Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33622100-7»
-
ID: UA-2026-09-02-013588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено2 вер. 18:22
Прийом пропозицій2 вер. 18:22 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-003408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 11:44
Прийом пропозицій31 серп. 11:44 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти для медпункту ЖБФФК ЖОР.
Очікувана вартість2 348,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено17 серп. 22:15
Прийом пропозицій17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 446,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-010937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАтоксфіл гель-20,0№20 (МНН:Silicium dioxide), Вазелінова олія по 50мл (МНН:Vaseline), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 №5(МНН: Diclofenac), Н-ка Елеутерококу -50,0 (МНН:Eleutherococcus senticosus),Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen) ,Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0
№5(МНН:Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (МНН:Drotaverine), Регідрон 18,9г (МНН:Comb drug), Смекта 3,0 №12 (МНН:Diosmectite), Стрептоцид 300мг №10 (МНН:Sulfanilamide), Гель для УЗД -1,0(МНН: Glycerol) , Р-н бетадин 10%-120,0 (МНН: Povidone-iodine) .: 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Очікувана вартість6 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнальгін 0,5 №10 (МНН: Metamizole sodium), Валеріани екстракт табл.№10 №50 (МНН: Valerianae radix), Валідол №6 (МНН: Validol), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 № (МНН: Diclofenac), Діамантовий зелений р-н 1%-20,0 (МНН: Viride nitens), Дібазол р-н 1%-5,0 №10 ( Bendazol), Дротаверин р- 2%-2,0 №5 (МНН:
Drotaverine), Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen), Каптопрес №20 (МНН: Captopril and diuretics), Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), Магнію сульфат р-н 25% -5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate), Ніфуроксазид №24 ( МНН: Nifuroxazide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0 №5 (Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (Drotaverine), Папаверин р-н 2%-2,0 №10 (Papaverine), Парацетамол 500мг №10 (Paracetamol), Перекису водню 3% -100,0 (Hydrogen peroxide), Платифілін р-н 0,2% 1,0 №10 (МНН: Platyphylline), Н-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Регідрон 18,9г (МНН: Comb drug), Септефріл 0,2 №10 (Decamethoxine), Стрептоцид 300мг №10 (Sulfanilamide), Метоклопрамід №10 по 2мл (Metoclopramide).: ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція Очікувана вартість7 477,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-000007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи (Валеріани Екстракт таблетки по 20мг по 10 таблеток у блістері по 5 блістерів в пачці)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість2 360,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість2 865,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-004400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, що не включені до Національного переліку за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено27 лип. 12:15
Прийом пропозицій27 лип. 12:15 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість309 610,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 33600000-6-Фармацевтична продукція (Адреналін (Epinephrine), Аміаку розчин (Ammonia), Анаприлін (Propranolol), Валеріана (Valerianae radix), Вугілля активоване (Medicinal charcoal), Глоду настойка (Сrataegus glycosides), Дексаметозон (DEXAMETHASONE), Дротаверин (Drotaverine),
Елеутерокок екстракт (Eleutherococcus senticosus), Ібупрофен (Ibuprofen), Каптопрес (Captopril and diuretics), Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.), Цетеризин-Астрафарм (Cetirizine), Віодін (Povidone-iodine)) Ім'я:Кіянова Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612247968 Факс:+380612247967Веб сайт: ЄДРПОУ:20508841Очікувана вартість1 913,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-011324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Мілрінон 1 мг/мл)
Ім'я:Світлана СтаховськаE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено23 лип. 16:54
Прийом пропозицій23 лип. 16:54 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість4 332 020,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-002403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено6 лип. 11:03
Прийом пропозицій6 лип. 11:03 – 14 лип. 09:00Очікувана вартість598 130,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (код ДК 021:2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція) (Класифікатор МНН: Acetylsalicylic acid; Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics; Ammonia; Aqua pro injection Barbiturates in combination with other drugs; Boric acid; Camphora; Captopril and diuretics;
Chlorhexidine; Chlorhexidine, combinations; Comb drug; Decamethoxine; Dexpanthenol; Diclofenac; Diphenhydramine; Drotaverine; Epinephrine; Ethanol; Glyceryl trinitrate; Hydrogen peroxide; Ibuprofen Iodine; Loperamide; Loratadine; Medicinal charcoal; Metamizole sodium; Metoclopramide; Paracetamol; Prednisolone; Ranitidine; Salbutamol; Sodium chloride; Sulfacetamide; Theophylline; Valerianae radix; Validol; Viride nitens) Очікувана вартість84 826,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-005982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (1. Аміаку розчин, МНН: Ammonia, 2. Анальгін-Дарниця таблетки (або еквівалент), МНН: Metamizole sodium, 3. Валідол-Дарниця таблетки (або еквівалент), МНН: Validol, 4. Атоксіл порошок, МНН: Silicium dioxide, 5. Брильянтовий зелений розчин, МНН: Viride nitens, 6. Диклак ID
таблетки, МНН: Diclofenac 7. Колдрекс хотрем зі смаком лимону порошок, МНН: Paracetamol, combinations excl. psycholeptics, 8. Корвалмент таблетки, МНН: Validol, 9. Перекис водню розчин, МНН: Hydrogen peroxide, 10. Септефрил-Дарниця таблетки (або еквівалент), МНН: Decamethoxine, 11. Нурофєн форте таблетки, МНН: Ibuprofen, 12. Спазмалгон таблетки, МНН: Pitofenone and analgesics, 13. Мезим форте 10000 таблетки, МНН: Multienzymes (lipase, protease etc.), 14. Квадевіт Класик таблетки, МНН: Comb drug) Ім'я:Олександра Анатоліївна МажегаE-mail: [email protected] Телефон: +380952861351 Веб сайт: ЄДРПОУ:23751625Очікувана вартість7 024,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-28-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено28 черв. 14:23
Прийом пропозицій28 черв. 14:23 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 622,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-008005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, що не включені до Національного переліку за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція
Оголошено25 черв. 14:27
Прийом пропозицій25 черв. 14:27 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість331 283,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-009372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено23 черв. 14:49
Прийом пропозицій23 черв. 14:49 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 309,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась