Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33661500-6»
-
ID: UA-2026-08-19-011922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Fabomotizole - код 33661500-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психолептичні засоби)
Оголошено19 серп. 16:46
Прийом пропозицій19 серп. 16:46 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-03-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг
або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент)) Оголошено3 серп. 12:06
Прийом пропозицій3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-003422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Арипіпразол 10 мг)
Оголошено29 лип. 11:19
Прийом пропозицій29 лип. 11:19 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість1 034 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Арипіпразол 15 мг)
Оголошено28 лип. 17:01
Прийом пропозицій28 лип. 17:01 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість335 546,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-003871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість2 865,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД
таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент;МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент; МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент) Оголошено16 лип. 12:39
Прийом пропозицій16 лип. 12:39 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-002403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено6 лип. 11:03
Прийом пропозицій6 лип. 11:03 – 14 лип. 09:00Очікувана вартість598 130,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-012807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Рисперидон 1 мг)
Оголошено11 черв. 16:46
Прийом пропозицій11 черв. 16:46 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість424 380,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-012203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Рисперидон 2 мг)
Оголошено11 черв. 16:22
Прийом пропозицій11 черв. 16:22 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість365 286,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-005802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Rifaximin - код 33612000-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Saccharomyces boulardii - код 33612000-3 за ДК 021:2015
«Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Sulfathiazole - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Diphenhydramine - код 33675000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Антигістамінні засоби для системного застосування; Comb drug - код 33651300-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протимікобактеріальні засоби; Chlorophyllipt - код 33631600-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Антисептичні та дезінфекційні засоби; Fenoterol and ipratropium bromide - код 33673000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування обструктивних захворювань дихальних шляхів; Fluticasone - код 33670000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи; Comb drug - код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту; Aluminium phosphate - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Ordinary salt combinations - код 33611000-6 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для нормалізації кислотності; Comb drug - код 33620000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Indometacin - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Potassium iodide - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Dexpanthenol код 33662100-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Офтальмологічні засоби; Hypromellose - код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Carbomer*- код 33662100-9 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Офтальмологічні засоби; Comb drug - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Dexamethasone and antiinfectives - код 33662000-8 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - Лікарські засоби для лікування захворювань органів чуття; Fabomotizole - код 33661500-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психолептичні засоби; Retinol (vit A) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Tocopherol (vit E) - код 33616000-1 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Вітаміни; Mono код 33610000-9 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин; Lactic acid producing organisms, combinations код 33614000-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Протидіарейні засоби, засоби для лікування шлунково-кишкових запалень / інфекцій; Betamethasone and antibiotics код 33631500-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Кортикостероїди для лікування дерматологічних захворювань та дерматологічні препарати; Ketoprofen - код 33630000-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату; Hydroxyzine - код 33661600-7 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психоаналептичні засоби) Оголошено3 черв. 12:57
Прийом пропозицій3 черв. 12:57 – 11 черв. 08:00Очікувана вартість373 076,95 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-004983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Рисперидон 2 мг)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено26 трав. 11:34
Прийом пропозицій26 трав. 11:34 – 3 черв. 10:00Очікувана вартість231 956,61 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-013650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Рисперидон 1 мг/мл)
Оголошено25 трав. 17:37
Прийом пропозицій25 трав. 17:37 – 5 черв. 10:00Очікувана вартість2 694 507,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-012492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Арипіпразол 5 м)
Оголошено25 трав. 16:29
Прийом пропозицій25 трав. 16:29 – 5 черв. 10:00Очікувана вартість2 545 014,48 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-014000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Арипіпразол 10 мг)
Оголошено19 трав. 17:17
Прийом пропозицій19 трав. 17:17 – 27 трав. 10:00Очікувана вартість244 377,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-012546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Арипіпразол 15 мг)
Оголошено15 трав. 17:28
Прийом пропозицій15 трав. 17:28 – 25 трав. 10:00Очікувана вартість104 528,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-011523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33600000-6 - Фармацевтична продукція (ХАРТИЛ-АМ капсула, тверда 5/5мг або еквівалент, ХАРТИЛ-АМ капсула, тверда 10/10мг або еквівалент, ВАЛСАРТАН Н таблетка, вкрита плівковою оболонкою 160 мг/12,5 або еквівалент, ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівалент, ЕЗАТРО таблетка, вкрита плівковою
оболонкою 10 мг/10 мг або еквівалент, ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівалент, ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівалент, БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівалент, КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівалент, ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівалент, МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівалент, АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівалент,КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівалент, ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівалент, КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівалент, ОФТАГЕЛЬ очний гель 2,5мг/г по 10г у тубі або еквівалент, АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівалент, НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника. або еквівалент, НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5мг/3 мг або еквівалент,ПЕНТОКСИФІЛІН таблетки по 200мг або еквівалент, КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівалент,КОРНЕРЕГЕЛЬ® очний гель 50мг/г по 5 г або еквівалент) Оголошено8 трав. 15:47
Прийом пропозицій8 трав. 15:47 – 18 трав. 10:00Очікувана вартість628 089,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-07-008177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (інші лікарські засоби, що не включені до національного переліку)
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість47 387,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-012933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби різні
Ім'я:Ковалик Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987363219 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189015Оголошено21 квіт. 19:07
Прийом пропозицій21 квіт. 19:07 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість338 300,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-20-006428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Очікувана вартість49 866,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-002176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Ім'я:Людмила КупчинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380680239484 Веб сайт: ЄДРПОУ:03188470Очікувана вартість49 912,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro