Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33651400-2»
-
ID: UA-2026-09-01-001979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФармацевтична продукція
Оголошено1 вер. 10:44
Прийом пропозицій1 вер. 10:44 – 4 вер. 10:01 -
ID: UA-2026-08-31-009369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМеропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0; Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Офлоксацин, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл; Атропіну сульфат розчин для
ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон Оголошено31 серп. 15:56
Прийом пропозицій31 серп. 15:56 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-000731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗагальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено2 вер. 09:46
Прийом пропозицій2 вер. 09:46 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість469 851,97 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-26-013217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЦефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр, Вориконазол, порошок/ліофілізат, по 200 мг, Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО, Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г, Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон
Оголошено26 серп. 17:39
Прийом пропозицій26 серп. 17:39 – 29 серп. 01:00Очікувана вартість475 327,10 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-009542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛікарські засоби різні
Оголошено26 серп. 15:18
Прийом пропозицій26 серп. 15:18 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість247 450,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-26-001834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція( Ганцикловір, ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг; Мірамістин краплі очні/вушні/назальні розчин 0,1 мг/мл по 5 мл ; Тобраміцин, краплі очні, 3 мг/мл, 5мл, у флаконі)
Оголошено26 серп. 10:09
Прийом пропозицій26 серп. 10:09 – 31 серп. 08:00Очікувана вартість21 139,98 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-25-010252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеквалінію хлорид 0,25 мг., дибукаїну гідрохлорид 0,03 мг., таблетки для розсмоктування (Comb drug); Римантодин таблетки 50 мг (Rimantadine); Мефенамінова кислота таблетки 0,5 г. (Mefenamic acid) за кодом ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція
Оголошено25 серп. 15:33
Прийом пропозицій25 серп. 15:33 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість647 400,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-13-004701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНорадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 8 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл; Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Цефепім,порошок для
ін'єкцій 1,0; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 100 мг/мл, по 2 мл; Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон Оголошено13 серп. 11:54
Прийом пропозицій13 серп. 11:54 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість160 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-002675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїФармацевтична продукція за ДК 021:2015 – 33600000-6: Фармацевтична продукція
Ім'я:Містота Алла МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964587925,0435521234 ЄДРПОУ:01982689Оголошено12 серп. 10:51
Прийом пропозицій12 серп. 10:51 – 17 серп. 08:00Очікувана вартість370 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-011270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДиклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл, Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Омепразол 40 мг флакон, Омепразол капсули по 20 мг, Омепразол капсули по 40 мг, Рінгера розчин для інфузій по 400 мл, Рінгера розчин для інфузій
по 200 мл, Спирт етиловий 96% 100 мл., Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0, Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г, Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл, Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл, Будесонід, суспензія для розпилення, 0,5 мг/мл, по 2 мл, Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг, Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г, Ізосорбід, концентрат/розчин, 1 мг/мл, по 10 мл, Амброксол таблетки по 30 мг, Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл, Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 10 мл, Левофлоксацин, таблетки по 500 мг, Препарат желатину 40 г/1000 мл, розчин для інфузій по 500 мл у флаконі, Каптоприл, таблетки, по 25 мг, Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 10 мл, Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 10 мл, Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл, Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл, Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл, Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл, Метопролол таблетки по 50 мг, Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон, Глюкози розчин для інфузій 5 % по 400 мл, Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл , Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло), Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200мл, Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл, Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл, Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл, Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг, Анти-D імуноглобулін людини, розчин для ін'єкцій, 300 мкг (1500 МО)/2 мл, по 2 мл, Гідроксиетилкрохмаль (середня молекулярна маса 200000), 6 %, по 400 мл, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл, Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО Ім'я:Михайляк Леся МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982273029 Факс:+380434122410ЄДРПОУ:01982488Оголошено11 серп. 16:34
Прийом пропозицій11 серп. 16:34 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість661 601,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-005585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛікарські засоби
Ім'я:Смородська Антоніна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535546853 ЄДРПОУ:01999402Оголошено10 серп. 13:38
Прийом пропозицій10 серп. 13:38 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість864 299,07 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-005294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМетамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Альбумін, розчин для інфузій, 20%, по 100 мл; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Аміодарон,
розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 2 мл; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Хлорпромазин, розчин для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; Амлодипін таблетки по 5 мг; Азитроміцин, краплі очні 15 мг/г; Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг; Ацетилсаліцилова кислота таблетки 100 мг; Ацетилсаліцилова кислота таблетки 75 мг; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Арипіпразол, таблетки, по 10 мг; Фондапаринукс, розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/0,5 мл, по 0,5 мл; Ацикловір таблетки по 200 мг; Ацикловір мазь 25мг/г туба по 5г; Ацикловір мазь 25мг/г туба по 15г; Бензилбензоат емульсія нашкірна, 200 мг/г, по 50 г у флаконі; Бетаметазон крем/мазь 0.64 мг/г 15 гр; Бісопролол таблетки по 5 мг; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл; Валацикловір, таблетки, по 500 мг; Ванкоміцин ліофілізат/порошок для розчину для інфузій по 1000 мг; Вальпроєва кислота, таблетки, по 300 мг; Вальпроєва кислота, таблетки, по 500 мг; Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Галоперидол, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 1 мл; Галоперидол, таблетки, по 5 мг; Гентаміцин,розчин для ін'єкцій, 40 мг/мл, по 2 мл; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл; Гідрокортизон, порошок для розчину, по 100 мг; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг; Заліза сульфат, таблетки, по 80 мг; Доксициклін капсули/таблетки по 100 мг; Еналаприл таблетки по 5 мг; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Кальцію хлорид розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл 5мл; Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 100 мг; Кветіапін, таблетки пролонгованої дії, по 50 мг; Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг; Кліндаміцин. капсули, по 150 мг; Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон; Ламотриджин, таблетки, по 100 мг; Ламотриджин, таблетки, по 25 мг; Латанопрост, краплі очні, 0,05 мг/мл, по 2,5 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 100 мг/мл, по 2 мл; Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл; Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг; Лоратадин таблетки по 10 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; Метилпреднізолон, порошок та розчинник для розчину для ін'єкцій, по 500 мг; Метилпреднізолон, таблетки, по 16 мг; Моксифлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 400 мг; Мупіроцин, мазь, 2 %, по 15 г; Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 2 000 000 МО; Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл; Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл; Ністатин, таблетки, по 500000 ОД; Ніфедипін таблетки по 10 мг; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 8 мл; Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг; Офлоксацин краплі очні 3 мг/мл по 5 мл флакон; Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Іміпенем /Целастатин 500мг/500мг порошок для розчину для інфузій; Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Десмопресин, спрей назальний, 0,1 мг/мл, по 5 мл; Омепразол 40 мг флакон; Пароксетин таблетки, 20 мг в блістері; Панкреатин, Ліполітичних ОД : 8000; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл; Рисперидон, таблетки, по 2 мг; Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 15 мг; Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Цетиризин, таблетки, по 10 мг; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 200 мл; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Цефуроксим, порошок для ін'єкцій по 750 мг; Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г; Ципрофлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл; Циклопентолат, краплі очні, 1 %, по 5 мл; Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Флуконазол, таблетки/капсули, по 150 мг; Офлоксацин мазь очна 3мг/г в тубі 3 г; Флуоксетин капсули/таблетки по 20 мг; Надропарин, розчин для ін'єкцій, 9500 МО анти-Ха/мл, по 0,4 мл; Фолієва кислота таблетки по 5 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл Ім'я:Олександр БалановськийE-mail: [email protected] Телефон: +380962231400 Веб сайт: ЄДРПОУ:30212155Оголошено4 серп. 12:46
Прийом пропозицій4 серп. 12:46 – 7 серп. 09:00Очікувана вартість4 746 822,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-007379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ганцикловір, ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг, МНН Ganciclovir; Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл по 100 мл, МНН Aminocaproic acid)
Оголошено3 серп. 14:49
Прийом пропозицій3 серп. 14:49 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 541,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-005676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМетамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Альбумін, розчин для інфузій, 20%, по 100 мл; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Аміодарон,
розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 2 мл; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Хлорпромазин, розчин для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; Амлодипін таблетки по 5 мг; Азитроміцин, краплі очні 15 мг/г; Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг; Ацетилсаліцилова кислота таблетки 100 мг; Ацетилсаліцилова кислота таблетки 75 мг; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Арипіпразол, таблетки, по 10 мг; Фондапаринукс, розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/0,5 мл, по 0,5 мл; Ацикловір таблетки по 200 мг; Ацикловір мазь 25мг/г туба по 5г; Ацикловір мазь 25мг/г туба по 15г; Бензилбензоат емульсія нашкірна, 200 мг/г, по 50 г у флаконі; Бетаметазон крем/мазь 0.64 мг/г 15 гр; Бісопролол таблетки по 5 мг; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл; Валацикловір, таблетки, по 500 мг; Ванкоміцин ліофілізат/порошок для розчину для інфузій по 1000 мг; Вальпроєва кислота, таблетки, по 300 мг; Вальпроєва кислота, таблетки, по 500 мг; Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Галоперидол, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 1 мл; Галоперидол, таблетки, по 5 мг; Гентаміцин,розчин для ін'єкцій, 40 мг/мл, по 2 мл; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл; Гідрокортизон, порошок для розчину, по 100 мг; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг; Заліза сульфат, таблетки, по 80 мг; Доксициклін капсули/таблетки по 100 мг; Еналаприл таблетки по 5 мг; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Кальцію хлорид розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл 5мл; Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 100 мг; Кветіапін, таблетки пролонгованої дії, по 50 мг; Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг; Кліндаміцин. капсули, по 150 мг; Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон; Ламотриджин, таблетки, по 100 мг; Ламотриджин, таблетки, по 25 мг; Латанопрост, краплі очні, 0,05 мг/мл, по 2,5 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 100 мг/мл, по 2 мл; Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл; Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг; Лоратадин таблетки по 10 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г; Метилпреднізолон, порошок та розчинник для розчину для ін'єкцій, по 500 мг; Метилпреднізолон, таблетки, по 16 мг; Моксифлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 400 мг; Мупіроцин, мазь, 2 %, по 15 г; Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 2 000 000 МО; Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл; Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл; Ністатин, таблетки, по 500000 ОД; Ніфедипін таблетки по 10 мг; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 8 мл; Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг; Офлоксацин краплі очні 3 мг/мл по 5 мл флакон; Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Іміпенем /Целастатин 500мг/500мг порошок для розчину для інфузій; Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Десмопресин, спрей назальний, 0,1 мг/мл, по 5 мл; Омепразол 40 мг флакон; Пароксетин таблетки, 20 мг в блістері; Панкреатин, Ліполітичних ОД : 8000; Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл; Рисперидон, таблетки, по 2 мг; Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 15 мг; Ривароксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Цетиризин, таблетки, по 10 мг; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 200 мл; Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Цефуроксим, порошок для ін'єкцій по 750 мг; Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г; Ципрофлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг; Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл; Циклопентолат, краплі очні, 1 %, по 5 мл; Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Флуконазол, таблетки/капсули, по 150 мг; Офлоксацин мазь очна 3мг/г в тубі 3 г; Флуоксетин капсули/таблетки по 20 мг; Надропарин, розчин для ін'єкцій, 9500 МО анти-Ха/мл, по 0,4 мл; Фолієва кислота таблетки по 5 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл Ім'я:Олександр БалановськийE-mail: [email protected] Телефон: +380962231400 Веб сайт: ЄДРПОУ:30212155Оголошено30 лип. 13:53
Прийом пропозицій30 лип. 13:53 – 4 серп. 09:00Очікувана вартість5 179 163,95 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-30-003312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЛікарські засоби
Оголошено30 лип. 11:37
Прийом пропозицій30 лип. 11:37 – 4 серп. 09:33Очікувана вартість802 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-000009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗагальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (МЕФЕНАМІНОВА КИСЛОТА-ДАРНИЦЯ таблетки по 500 мг по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці по 2 контурні чарункові упаковки в пачці)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість2 876,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ганцикловір, ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг, МНН Ganciclovir; Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл по 100 мл, МНН Aminocaproic acid)
Оголошено29 лип. 10:48
Прийом пропозицій29 лип. 10:48 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 298,27 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-002174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ганцикловір, ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг, МНН Ganciclovir; Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл по 100 мл, МНН Aminocaproic acid)
Оголошено24 лип. 10:32
Прийом пропозицій24 лип. 10:32 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 411,31 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-009811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ганцикловір, ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг, МНН Ganciclovir; Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл по 100 мл, МНН Aminocaproic acid)
Оголошено21 лип. 16:02
Прийом пропозицій21 лип. 16:02 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 140,19 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-010198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїТранексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл; Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл; Ванкоміцин ліофілізат/порощок для розчину для інфузій по 500 мг; Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0; Цефтриаксон,порошок для
ін'єкцій по 1 г; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Азитроміцин, порошок для оральної суспензії, 200 мг/5 мл, 30 мл (1200 мг суспензії); Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО; Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 2 000 000 МО; Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон Оголошено17 лип. 16:52
Прийом пропозицій17 лип. 16:52 – 22 лип. 08:00Очікувана вартість278 876,44 грн
без ПДВЗавершена