Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33662000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride,
Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція). Очікувана вартість150 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Ім'я:Крижановський Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380432556890 Факс:+380432556890Веб сайт: ЄДРПОУ:05486450Очікувана вартість13 831,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium
citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція) Оголошено18 серп. 16:55
Прийом пропозицій18 серп. 16:55 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість125 675,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено5 серп. 15:20
Прийом пропозицій5 серп. 15:20 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість1 088 402,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг
або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент)) Оголошено3 серп. 12:06
Прийом пропозицій3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-000455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛанотан кр., альфа бріон кр.
Очікувана вартість856,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-011219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість32 183,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено28 лип. 10:29
Прийом пропозицій28 лип. 10:29 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість851 517,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-004823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД
таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент;МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент; МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент) Оголошено16 лип. 12:39
Прийом пропозицій16 лип. 12:39 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-009639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість4 827,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено6 лип. 11:03
Прийом пропозицій6 лип. 11:03 – 14 лип. 09:00Очікувана вартість598 130,84 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (код ДК 021:2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція) (Класифікатор МНН: Acetylsalicylic acid; Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics; Ammonia; Aqua pro injection Barbiturates in combination with other drugs; Boric acid; Camphora; Captopril and diuretics;
Chlorhexidine; Chlorhexidine, combinations; Comb drug; Decamethoxine; Dexpanthenol; Diclofenac; Diphenhydramine; Drotaverine; Epinephrine; Ethanol; Glyceryl trinitrate; Hydrogen peroxide; Ibuprofen Iodine; Loperamide; Loratadine; Medicinal charcoal; Metamizole sodium; Metoclopramide; Paracetamol; Prednisolone; Ranitidine; Salbutamol; Sodium chloride; Sulfacetamide; Theophylline; Valerianae radix; Validol; Viride nitens) Очікувана вартість84 826,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
Ім'я:Заєць Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380535331278 Факс:+380535331696Веб сайт: ЄДРПОУ:03189222Очікувана вартість46 945,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-001361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедикаменти
Оголошено30 черв. 09:46
Прийом пропозицій30 черв. 09:46 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість81 639,30 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-28-000190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено28 черв. 14:23
Прийом пропозицій28 черв. 14:23 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 622,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-006692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття
Очікувана вартість1 808,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-22-002937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАміксин IC таблетки, в/о по 0.125 г №10 (5х2); Аміцитрон порошок д/ор. р-ну по 23 г №10 у саше; Ентеросгель екстракапс капсули по 0.32 г №14 (7х2); Отикаїн-Здоров'я краплі вуш., р-н по 16 г у флак. з криш.-крап.; Меновазан мазь по 40 г у тубах; Псило-бальзам гель 1 % по 20 г у тубах; Тобрекс краплі
оч. 0.3 % по 5 мл у флак.-крап. "дроп-тейнер"; Оптінол краплі оч. 0.21 % по 10 мл в флак.; Йогурт Norm капсули по 180 мг №30 у бліст Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Очікувана вартість14 916,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro