Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33631000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-003408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 11:44
Прийом пропозицій31 серп. 11:44 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (лікарські засоби та дезінфекційні засоби)
Очікувана вартість3 862,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтисептичні засоби (Бланідас 2000 експрес засіб дезінфікуючий, 1 л) (33600000-6 "Фармацевтична продукція")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість1 526,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride,
Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція). Очікувана вартість150 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25
мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція") Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість6 039,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтисептичні та дезінфекційні засоби
Очікувана вартість4 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезінфекційні засоби
Очікувана вартість87 585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтисептичні та дезінфекційні засоби
Очікувана вартість4 387,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезінфікуючі засоби
Очікувана вартість9 496,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДенатурат-К
Очікувана вартість547,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖавель-клейд дезинфікуючий засіб
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКласифікатори ДК 021:2015 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби (засіб дезінфікуючий)
Очікувана вартість2 074,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтисептичні та дезінфекційні засоби
Очікувана вартість2 163,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтисептик для шкіри
Ім'я:КНП Оратівський ЦПМСД Алла НижникE-mail: [email protected] Телефон: +0683345112 ЄДРПОУ:37133248Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтисептичні та дезінфекційні засоби
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:33631600-8 - Антисептичні та дезінфекційні засоби
Очікувана вартість9 014,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАміаку р-н 10% 40мл (ДКП Фармацевтична Фабрика ТОВ (Україна)). Вугілля активоване 0,25г №10 тобл. (Червона зірка ВАТ (Україна, Харків)). Діамант. зелен. р-н сп. 1% 20мл (Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)). Діамант. зелен. р-н сп. 1% 20мл (Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)). Йод-Вішфа р-н
сп. 5% 20мл (Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)). Йод-Вішфа р-н сп. 5% 20мл (Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)). М'яти н-ка 25мл (Лубнифарм ПАТ (Україна)). М'яти н-ка 25мл (Лубнифарм ПАТ (Україна)). М'яти н-ка 25мл (Лубнифарм ПАТ (Україна)). Перекис водню 3% 100мл скло.фл. (Віола ПрАТ (Україна, Запоріжжя)). Перекис водню 3% 100мл скло.фл. (Віола ПрАТ (Україна, Запоріжжя)). Перекис водню 3% 100мл скло.фл. (Віола ПрАТ (Україна, Запоріжжя)). Септил 70% 100мл (ДКП Фармацевтична Фабрика ТОВ (Україна)). Септил 70% 100мл (ДКП Фармацевтична Фабрика ТОВ (Україна)). Очікувана вартість26 790,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезінфекційний засіб «Жавель-Клейд» (таблетки)
Ім'я:Тетяна Григорівна ГлухаE-mail: [email protected] Телефон: +380968386196 Веб сайт: ЄДРПОУ:26232966Очікувана вартість2 295,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за кодом ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція (Carboactivatus; Ibuprofen; Sodium chloride; Naphtizinum; Dexpanthenol; Chlorhexidine ,combinations; Paracetamol; Permethrin; Chlorhexidine)
Очікувана вартість4 407,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro