Лікарські засоби

Очікувана вартість

600 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 27 груд. 2022 11:23

до 4 січ. 2023 11:21

Аукціон

з 5 січ. 2023 15:39

до 5 січ. 2023 16:08

Кваліфікація

з 5 січ. 2023 16:08

до 9 січ. 2023 11:21

Пропозиції розглянуто

з 9 січ. 2023 11:21

до 16 січ. 2023 10:22

Подання пропозицій:
27 груд. 2022 11:23 – 4 січ. 2023 11:21
Період уточнень:
27 груд. 2022 11:23 – 1 січ. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
4 січ. 2023 11:21
Оскарження умов тендера:
27 груд. 2022 11:23 – 1 січ. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
27 груд. 2022 11:26

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02007259
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50008, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, 33Д
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Людмила Щербаченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380973584285
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лікарські засоби

Замовник: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Замовник здійснює закупівлю шляхом застосування відкритих торгів у порядку визначеному Особливостями відповідно до пункту 10 Постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

600 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 груд. 2022 11:26
Не вказано 5 січ. 2023 16:08
Документи закупівлі 27 груд. 2022 11:23
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
600 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №4" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Прохоров Олег Дмитрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380432660044 ЄДРПОУ:
02010669

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

781 308,41 грн без ПДВ

Дивитись
Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл; Ванкоміцин ліофілізат/порошок для розчину для інфузій по 1000 мг; Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл; Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Вітамін B1/B6/B12, розчин для ін'єкцій, 50 мг/50 мг/0,5 мг/1 мл, по 2 мл; Дексмедетомідин, концентрат для розчину для інфузій, 100 мкг/мл, по 4 мл; Едаравон розчин для ін'єкцій 1,5 мг/мл по 20 мл; Тизанідин таблетки по 4 мг; Толперизон таблетки вкриті плівковою оболонкою по 150 мг; Вінпоцетин, таблетки, по 5 мг; Бетаметазон суспензія для ін`єкцій, 7 мг/мл по 1 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл
Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл; Ванкоміцин ліофілізат/порошок для розчину для інфузій по 1000 мг; Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл; Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл;...
Ім'я:
Андрій Щербатюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380675929337 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02011930

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

569 053,64 грн без ПДВ

Дивитись
Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл, Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр, Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 2 мл, Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 5 мл, Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл, Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл, Валідол таблетки по 60 мг, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл, Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло), Ацетилсаліцилова кислота таблетки 100 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Еналаприл таблетки по 10 мг, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл, Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг, Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл, Цитиколін, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 4 мл, Мелоксикам розчин для ін'єкцій 10 мг/мл по 1,5 мл , Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг, Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл, Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 5 мл, Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл, Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Рінгера розчин для інфузій по 400 мл, Рінгера розчин для інфузій по 200 мл, Аргінін гідрохлорид, розчин для інфузій, 42 мг/мл по 100 мл, Спирт етиловий 70% 100 мл.
Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл, Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр, Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 2 мл, Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 5 мл, Па...
Ім'я:
Нестер Алла Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973560135 Факс:
+380516321440
ЄДРПОУ:
01998437

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

308 411,21 грн без ПДВ

Дивитись