Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33691300-3»
-
ID: UA-2026-08-20-007584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за кодом ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція (Carboactivatus; Ibuprofen; Sodium chloride; Naphtizinum; Dexpanthenol; Chlorhexidine ,combinations; Paracetamol; Permethrin; Chlorhexidine)
Очікувана вартість4 407,59 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-010537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнсектициди ПІРІНЕКС СУПЕР, ДАНАДИМ МІКС, КОРАГЕН
Очікувана вартість16 438,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпреї від комарів та комах
Оголошено23 лип. 10:23
Прийом пропозицій23 лип. 10:23 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість92 202,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-011081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби проти ектопаразитів
Очікувана вартість12 254,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-005419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за кодом ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ibuprofen; Paracetamol; Loperamide; Loratadine; Salbutamol; Epinephrine; Drotaverine; Captopril; Acetylsalicylicacid; Ethanol;Valerianaetinctura;Povidone-iodine; Carboactivatus;Permethrin; Chlorhexidine;Naphtizinum; Ammonia)
Очікувана вартість3 374,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-008615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»– 33600000-6 Chlorpromazine, Haloperidol, Haloperidol, Fluphenazine, Hydazepam*, Thioridazine, Phenibut, Carbamazepine, Levomepromazine, Quetiapine, Risperidone,
Fluoxetine, Ferric oxide dextran complex*, Furosemide, Metoclopramide, Magnesium (different salts in combination), Ketorolac, Glucose, Norfloxacin, Norfloxacin, Ceftriaxone, Hydrocortisone, Ibuprofen, Prednisolone, Prednisolone, Althaea officinalis**, Troxerutin, Levofloxacin, Omeprazole, Chlorhexidine, Boric acid, Boric acid, Comb drug, Valerianae radix, Magnesium (different salts in combination), Glucose, Ambroxol, Metoclopramide, Barbiturates in combination with other drugs, Comb drug, Nifedipine, Diosmin, combinations, Comb drug, Comb drug, Arginine hydrochloride, Amoxicillin, Electrolytes in combination with other drugs, Comb drug, Montelukast, Comb drug, Betamethasone, Triamcinolone and antiseptics, Mannitol, Bromhexine, Validol*, Theophylline, Inosine, Aminocaproic acid, Vinpocetine, Drotaverine, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Barbiturates in combination with other drugs, Ascorbic acid (vit C), Diclofenac, Inosine, Diclofenac, Nikethamide, Tranexamic acid, Iodine, Castor oil, Benzyl benzoate, Dexamethasone, Comb drug, Nitrofurantoin, Ranitidine, Procaine, Platyphylline*, Taurine*, Corglycon*, Clarithromycin, Ciprofloxacin, Chloropyramine, Chloropyramine, Nimesulide, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Diclofenac, Theophylline, Zinc oxide*, Metamizole sodium, Metamizole sodium, Amlodipine, Ketorolac, Meldonium, Comb drug, Papaverine, Piracetam. Furosemide, Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics, Bendazol*, Glibenclamide, Captopril, Diphenhydramine, Clotrimazole, Multienzymes (lipase, protease etc.), Propranolol, Heparin, combinations, Cocarboxylase*, Comb drug, Hederae helicis folium, Pyridoxine (vit B6), Sulfacetamide, Comb drug, Sulfur, Meloxicam, Xylometazoline, Serrapeptase*, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Rutoside, combinations, Ammonia* Fluocinolone acetonide, Diclofenac, Calcium gluconate, Enalapril and diuretics, Dexpanthenol, Valproic acid, Betamethasone and antiseptics, Ethanol, Betahistine, Silymarin, Tolperisone, Diosmectite, Etamsylate, Povidone-iodine, Acetylsalicylic acid Pitofenone and analgesics, Inosine pranobex, Azithromycin, Paracetamol, combinations excl. psycholeptics, Inosine pranobex, Viride nitens*, Hydrogen peroxide, Comb drug, Decamethoxine, Sulfocamphocain*, Isosorbide dinitrate, Comb drug, Camphora, Barbiturates in combination with other drugs, Chloramphenicol, Cinnarizine, Nifuroxazide, Mono, Lactic acid producing organisms, combinations, Chloramphenicol, Loperamide, Loratadine, Medicinal charcoal, Enalapril, Comb drug, Ambroxol, Paracetamol, Domperidone, Orthosiphon stamineus**, Mono, Comb drug, Matricaria chamomilla**, Mentha piperita**, Hypericum perforatum**, Comb drug. Theophylline, Captopril and diuretics, Pregabalin, Validol*, Mono, Spironolactone, Thiamine (vit B1), Eleutherococcus senticosus**, Pitofenone and analgesics, Metamizole sodium, combinations with psycholeptics, Comb drug Ім'я:Наталія МаркітанE-mail: [email protected] Телефон: +380447751189, +380732275505 ЄДРПОУ:02770104Оголошено17 квіт. 14:31
Прийом пропозицій17 квіт. 14:31 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 142 538,52 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-014121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено20 бер. 22:36
Прийом пропозицій20 бер. 22:36 – 29 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість946 148,12 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-26-004290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість130 163,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-13-011669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Фармацевтична продукція для обслуговування службових собак КЦ ГУНП в Сумській області» ДК 021:2015 -33600000-6- Фармацевтична продукція
Оголошено13 січ. 16:40
Прийом пропозицій13 січ. 16:40 – 21 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість130 163,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-01-000832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи60130000-8 – Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Очікувана вартість8 822 056,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-16-015378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33600000-6 — «Фармацевтична продукція» (Fenoterol and ipratropium bromide, Vaseline, Ademetionine, Edoxaban, Comb drug, Propafenone, Tizanidine, Chlorophyllipt)
Ім'я:Іщук Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414431385 Факс:+380414431385ЄДРПОУ:01991576Оголошено16 вер. 2025 23:22
Прийом пропозицій16 вер. 2025 23:22 – 24 вер. 2025 12:00Очікувана вартість75 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-03-001764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби різні
Очікувана вартість28 930,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-24-004536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 33600000-6 фармацевтична продукція
Оголошено24 черв. 2025 11:32
Прийом пропозицій24 черв. 2025 11:32 – 4 лип. 2025 09:00Очікувана вартість83 497,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-16-002314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби в асортименті
Ім'я:Авдоніна Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт: ЄДРПОУ:20055078Очікувана вартість104 768,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-03-000031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015:33600000-6 – Фармацевтична продукція (Adenosine, Articaine, combinations, Acetylsalicylicacid, Oxybuprocaine, Benzyl benzoate, Digoxin, Etamsylate, Corglycon, Lidocaine, Phenylephrine, Glyceryl trinitrate, Clonidine, Oseltamivir, Heparin)
Ім'я:Іщук Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414431385 Факс:+380414431385ЄДРПОУ:01991576Оголошено3 квіт. 2025 05:41
Прийом пропозицій3 квіт. 2025 05:41 – 11 квіт. 2025 12:00Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-01-007500-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби в асортименті
Ім'я:Авдоніна Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт: ЄДРПОУ:20055078Оголошено1 квіт. 2025 13:50
Прийом пропозицій1 квіт. 2025 13:50 – 9 квіт. 2025 14:00Очікувана вартість97 937,74 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-02-18-012620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено18 лют. 2025 16:36
Прийом пропозицій18 лют. 2025 16:36 – 26 лют. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 080,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-11-013827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»– 33600000-6 (Chlorpromazine, Chlorpromazine, Haloperidol, Haloperidol, Zuclopenthixol, Hydazepam*, Thioridazine, Phenibut, Carbamazepine, Levomepromazine, Quetiapine,
Risperidone, Fluoxetine, Amitriptyline, Amitriptyline, Iron, parenteral preparations, Furosemide, Metoclopramide, Magnesium (different salts in combination), Ketorolac, Sodium chloride, Norfloxacin, Norfloxacin, Ceftriaxone, Hydrocortisone, Ibuprofen, Prednisolone, Prednisolone, Althaea officinalis**, Troxerutin, Levofloxacin, Omeprazole, Chlorhexidine, Boric acid, Comb drug, Valerianae radix, Magnesium (different salts in combination), Glucose, Ambroxol, Metoclopramide, Enisamium iodide, Barbiturates in combination with other drugs, Comb drug, Nifedipine, Diosmin, combinations, Comb drug, Chlorprothixene, Arginine hydrochloride, Amoxicillin, Pitofenone and analgesics, Electrolytes in combination with other drugs, Comb drug, Montelukast, Comb drug, Betamethasone, Betamethasone and antibiotics, Mannitol, Bromhexine, Validol*, Theophylline, Inosine, Aminocaproic acid, Vinpocetine, Drotaverine, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Barbiturates in combination with other drugs, Ascorbic acid (vit C), Diclofenac, Diclofenac, Nikethamide, Sodium chloride, Senna glycosides, Iodine, Castor oil, Benzyl benzoate, Dexamethasone, Comb drug, Nitrofurantoin, Ranitidine, Procaine, Platyphylline*, Taurine*, Digoxin, Corglycon*, Clarithromycin, Ciprofloxacin, Chloropyramine, Chloropyramine, Nimesulide, Nimesulide, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Theophylline, Metamizole sodium,Metamizole sodium, Amlodipine, Ketorolac, Meldonium, Comb drug, Papaverine, Piracetam, Furosemide, Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics, Bendazol*, Glibenclamide, Captopril, Diphenhydramine, Clotrimazole, Multienzymes (lipase, protease etc.), Propranolol, Doxofylline, Menadione, Heparin, combinations, Cocarboxylase*, Hederae helicis folium, Pyridoxine (vit B6), Sulfacetamide, Comb drug, Antral*, Bisacodyl, Fluocinonide and antibiotics, Sulfur, Meloxicam, Metformin, Xylometazoline, Serrapeptase*, Triamcinolone and antiseptics, Cyanocobalamin, Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics, Comb drug, Ethanol,Betahistine, Silymarin, Pantoprazole, Bismuth subcitrate, Ipidacrine, Comb drug, Diosmectite, Etamsylate, Povidone-iodine, Electrolytes, Pitofenone and analgesics, Glyceryl trinitrate, Glyceryl trinitrate, Azithromycin, Enalapril and diuretics, Dexpanthenol, Diclofenac, Calcium gluconate, Thiocolchicoside, Rutoside, combinations, Ammonia*, Fluocinolone acetonide, Timolol, combinations, Comb drug, Articaine, combinations, Loratadine, Nitrofural, Comb drug, Comb drug, Electrolytes) Оголошено11 лют. 2025 16:25
Прийом пропозицій11 лют. 2025 16:25 – 19 лют. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість939 007,83 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-02-03-008650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено3 лют. 2025 13:57
Прийом пропозицій3 лют. 2025 13:57 – 11 лют. 2025 08:00Очікувана вартість153 080,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-01-21-020244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено21 січ. 2025 19:05
Прийом пропозицій21 січ. 2025 19:05 – 29 січ. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 395 000,00 грн
з ПДВЗавершена