Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33621100-0»
-
ID: UA-2026-08-31-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-010460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби: Clozapine, Amoxicillin, Magnesium (different salts in combination), Bisoprolol, Bromhexine, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Aqua pro injectioni, Comb drug, Glucose, Dexamethasone, Diclofenac, Enalapril, heophylline, Corglycon, Nikethamide, Ambroxol.
Comb drug, Lidocaine, Acetylsalicylic acid, Magnesium sulfate, Ferric oxide polymaltose complexes, Meloxicam, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Ambroxol, Sodium chloride, Magnesium (different salts in combination), Multienzymes (lipase, protease etc.), Paroxetine, Inosine, Risperidone, Serrapeptase, Molsidomine, Metformin, Sulfocamphocain, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Quetiapine, Zuclopenthixol, Atenolol and other antihypertensives, Trihexyphenidyl, Chlorpromazine, ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» національний класифікатор України 33600000-6 Фармацевтична продукція Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 11:00Очікувана вартість196 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-004117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРОДУКЦІЯ (Лот №1-Лікарські засоби (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг
або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент; МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент, Лот №2-Засоби, що застосовуються при розладах травлення та захворюваннях кишечника (КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент), Лот №3-Офтальмологічні протимікробні засоби, антибактеріальні засоби (МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент)) Оголошено3 серп. 12:06
Прийом пропозицій3 серп. 12:06 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-003871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість2 865,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Еноксапарин натрію 10 000 анти-Ха МО/мл)
Оголошено22 лип. 17:43
Прийом пропозицій22 лип. 17:43 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість442 852,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-004823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція (СУМІЛАР капсула, тверда 5/5мг або еквівлент; СУМІЛАР капсула, тверда 10/10мг або еквівлент; КЛІВАС® ПЛЮС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 10 мг/10 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівлент; ЕДОКСАКОРД
таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівлент; БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівлент; КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівлент; ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівлент; АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника або еквівлент; НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5/3 мг або еквівлент; СІНДЖАРДІ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 12,5/1000мг або еквівлент; АТОКСІЛ порошок по 2 г у пакеті-саше або еквівлент;МАГНЕ-В6® АНТИСТРЕС таблетка, вкрита плівковою оболонкою 100мг/10мг або еквівлент; ПЕНТАСА таблетка, вкрита кишковорозчинною оболонкою 500 мг або еквівлент; АРТИФЛЕКС ПЛЮС таблетка, вкрита оболонкою 500/500мг або еквівлент; РАМІЗЕС® КОМ таблетка 5/25мг або еквівлент; МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент; ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівлент; АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівлент; КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівлент ; КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівлент ; ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівлент; КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівлент) Оголошено16 лип. 12:39
Прийом пропозицій16 лип. 12:39 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість842 057,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-009022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено22 черв. 14:54
Прийом пропозицій22 черв. 14:54 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість147 708,58 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-15-006448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (амлодипін-Здоров'я, таб.5 мг №30 (10х3) (Amlodipine); аспірин Кардіо, таб. 100 мг №98 (14х7) (Acetylsalicylic acid); бісопролол-Здоров'я, таб. 5 мг №30 (10х3) (Bisoprolol); бетагістин-КВ, таб. 16 мг №30 (10х3) (Betahistine); валеріани екстракт, таб.
20 мг №50 (10х5) (Valerianae radix); диклофенак-Здоров'я Ультра, гель 5 % туба 100 г (Diclofenac); еналаприл-Здоров'я, таб.10 мг № 20 (Enalapril); камфорний спирт, розчин спиртовий 10% фл. 40 мл (Camphora); кваніл, таб. 500 мг №30 (10х3) (Citicoline); лоратадин-Дарниця, таб. 10 мг №10 (Loratadine); магнікор, таб. (о) 75 мг/15,2 мг №100 (10х10) (Acetylsalicylic acid); меновазин, розчин спиртовий фл. 40 мл №1 (Comb drug); метформін Сандоз, таб.(о) 1000 мг №60 (10х6) (Metformin); омепразол, капс. 20 мг №30 (10х3) ( Оmeprazole); піколакс, таб. 7,5 мг №10 (Sodium picosulfate); раміприл-Тева, таб. №30 (10х3) (Ramipril); розувастатин IC, таб. 20 мг №30 (10х3) (Rosuvastatin); спирт етиловий, 70% фл. 100 мл №1 (Ethanol); тауфон, краплі очні 4% фл. 10 мл №1 (Taurine); фаніган, таб. 50 мг/500 мг №100 (10х10) (Diclofenac, combinations); фармадол, таб. 450 мг №50 (10х5) (Acetylsalicylic acid); церегліа, капс. 400 мг №30 (10х3) (Choline alfoscerate); цинкова мазь 10% туба 20 г №1 (Zinc oxide); цитрамон-Дарниця, таб. №10 (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics); азалептол, таб. 25 мг №50 (Clozapine); аміназин, розчин для ін’єкцій 2,5% амп. 2 мл №10 (Chlorpromazine); галоприл форте, таб. 5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); галоприл, таб. 1,5 мг №50 (5х10) (Haloperidol); pосемід ОДТ, таб. 4 мг №20 (10х2) (Risperidone)) Очікувана вартість12 658,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено12 черв. 15:27
Прийом пропозицій12 черв. 15:27 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість30 362,73 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-008273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Очікувана вартість1 662,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-002963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Ім'я:Шальнов Юрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 Веб сайт: ЄДРПОУ:14321386Оголошено8 черв. 11:00
Прийом пропозицій8 черв. 11:00 – 16 черв. 11:00Очікувана вартість124 773,15 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-011801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ілопрост 10 мкг/мл, 2 мл)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено15 трав. 16:16
Прийом пропозицій15 трав. 16:16 – 26 трав. 10:00Очікувана вартість20 569 348,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-15-011445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Лідокаїну гідрохлорид, хлоргексидину дигідрохлорид; Антитромбін ІІІ)
Оголошено15 трав. 15:53
Прийом пропозицій15 трав. 15:53 – 23 трав. 10:00Очікувана вартість58 783,84 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-011523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015-33600000-6 - Фармацевтична продукція (ХАРТИЛ-АМ капсула, тверда 5/5мг або еквівалент, ХАРТИЛ-АМ капсула, тверда 10/10мг або еквівалент, ВАЛСАРТАН Н таблетка, вкрита плівковою оболонкою 160 мг/12,5 або еквівалент, ЛІКСАРИТ таблетка 100 мг або еквівалент, ЕЗАТРО таблетка, вкрита плівковою
оболонкою 10 мг/10 мг або еквівалент, ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 30 мг або еквівалент, ЕДОКСАКОРД таблетка, вкрита плівковою оболонкою 60 мг або еквівалент, БАФАЗОЛ IC® таблетка 10 мг або еквівалент, КЛАТІНОЛ® таблетка, вкрита оболонкою, таблетка, вкрита оболонкою, капсула комбінований набір для перорального застосування або еквівалент, ТОБРЕКС очні краплі, розчин 0,3% по 5 мл або еквівалент, МЕДЕТРОМ очні краплі, суспензія по 5 мл у флаконі-крапельниці або еквівалент, АЗОПТ очні краплі 10мг/мл по 5 мл або еквівалент,КРОМОФАРМ очні краплі, розчин 20мг/мл по 10 мл або еквівалент, ТАУФОН очні краплі 40мг/мл по 10 мл або еквівалент, КАТАКСОЛ очні краплі, розчин 0,15мг/мл по 15 мл у флаконі-крапельниці або еквівалент, ОФТАГЕЛЬ очний гель 2,5мг/г по 10г у тубі або еквівалент, АЗВЕСТІВ таблетка, вкрита плівковою оболонкою 600 мг/400 МО або еквівалент, НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ ліофілізат для розчину для ін'єкції, розчинник для розчину для ін'єкцій 10 мг/ 6 мг 3 ампули з ліофізатом та 3 ампули з 2 мл розчинника. або еквівалент, НУКЛЕО Ц.М.Ф. ФОРТЕ капсула 5мг/3 мг або еквівалент,ПЕНТОКСИФІЛІН таблетки по 200мг або еквівалент, КАЛІЮ ЙОДИД очні краплі, розчин 2% по 10 мл або еквівалент,КОРНЕРЕГЕЛЬ® очний гель 50мг/г по 5 г або еквівалент) Оголошено8 трав. 15:47
Прийом пропозицій8 трав. 15:47 – 18 трав. 10:00Очікувана вартість628 089,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-04-008244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби
Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-011652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Лідокаїну гідрохлорид, хлоргексидину дигідрохлорид, гель; Антитромбін ІІІ)
Оголошено29 квіт. 16:53
Прийом пропозицій29 квіт. 16:53 – 7 трав. 10:00Очікувана вартість55 385,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-23-005568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33600000-6 по ДК 021:2015 – Фармацевтична продукція (Фармацевтична продукція). РПЗ - 9.84
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено23 квіт. 11:46
Прийом пропозицій23 квіт. 11:46 – 5 трав. 10:00Очікувана вартість135 087,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-008615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»– 33600000-6 Chlorpromazine, Haloperidol, Haloperidol, Fluphenazine, Hydazepam*, Thioridazine, Phenibut, Carbamazepine, Levomepromazine, Quetiapine, Risperidone,
Fluoxetine, Ferric oxide dextran complex*, Furosemide, Metoclopramide, Magnesium (different salts in combination), Ketorolac, Glucose, Norfloxacin, Norfloxacin, Ceftriaxone, Hydrocortisone, Ibuprofen, Prednisolone, Prednisolone, Althaea officinalis**, Troxerutin, Levofloxacin, Omeprazole, Chlorhexidine, Boric acid, Boric acid, Comb drug, Valerianae radix, Magnesium (different salts in combination), Glucose, Ambroxol, Metoclopramide, Barbiturates in combination with other drugs, Comb drug, Nifedipine, Diosmin, combinations, Comb drug, Comb drug, Arginine hydrochloride, Amoxicillin, Electrolytes in combination with other drugs, Comb drug, Montelukast, Comb drug, Betamethasone, Triamcinolone and antiseptics, Mannitol, Bromhexine, Validol*, Theophylline, Inosine, Aminocaproic acid, Vinpocetine, Drotaverine, Drotaverine, Acetylsalicylic acid, Barbiturates in combination with other drugs, Ascorbic acid (vit C), Diclofenac, Inosine, Diclofenac, Nikethamide, Tranexamic acid, Iodine, Castor oil, Benzyl benzoate, Dexamethasone, Comb drug, Nitrofurantoin, Ranitidine, Procaine, Platyphylline*, Taurine*, Corglycon*, Clarithromycin, Ciprofloxacin, Chloropyramine, Chloropyramine, Nimesulide, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12, Diclofenac, Theophylline, Zinc oxide*, Metamizole sodium, Metamizole sodium, Amlodipine, Ketorolac, Meldonium, Comb drug, Papaverine, Piracetam. Furosemide, Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics, Bendazol*, Glibenclamide, Captopril, Diphenhydramine, Clotrimazole, Multienzymes (lipase, protease etc.), Propranolol, Heparin, combinations, Cocarboxylase*, Comb drug, Hederae helicis folium, Pyridoxine (vit B6), Sulfacetamide, Comb drug, Sulfur, Meloxicam, Xylometazoline, Serrapeptase*, Comb drug, Cyanocobalamin, Comb drug, Comb drug, Rutoside, combinations, Ammonia* Fluocinolone acetonide, Diclofenac, Calcium gluconate, Enalapril and diuretics, Dexpanthenol, Valproic acid, Betamethasone and antiseptics, Ethanol, Betahistine, Silymarin, Tolperisone, Diosmectite, Etamsylate, Povidone-iodine, Acetylsalicylic acid Pitofenone and analgesics, Inosine pranobex, Azithromycin, Paracetamol, combinations excl. psycholeptics, Inosine pranobex, Viride nitens*, Hydrogen peroxide, Comb drug, Decamethoxine, Sulfocamphocain*, Isosorbide dinitrate, Comb drug, Camphora, Barbiturates in combination with other drugs, Chloramphenicol, Cinnarizine, Nifuroxazide, Mono, Lactic acid producing organisms, combinations, Chloramphenicol, Loperamide, Loratadine, Medicinal charcoal, Enalapril, Comb drug, Ambroxol, Paracetamol, Domperidone, Orthosiphon stamineus**, Mono, Comb drug, Matricaria chamomilla**, Mentha piperita**, Hypericum perforatum**, Comb drug. Theophylline, Captopril and diuretics, Pregabalin, Validol*, Mono, Spironolactone, Thiamine (vit B1), Eleutherococcus senticosus**, Pitofenone and analgesics, Metamizole sodium, combinations with psycholeptics, Comb drug Ім'я:Наталія МаркітанE-mail: [email protected] Телефон: +380447751189, +380732275505 ЄДРПОУ:02770104Оголошено17 квіт. 14:31
Прийом пропозицій17 квіт. 14:31 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 142 538,52 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-010756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (лікарські засоби Lysine,Magnesium (different salts in combination),Combinations of vitamins,Rutoside, combinations Ambroxol,Aminobutyric acid,Paracetamol, combinations excl, Psycholeptics,Silicium dioxide*, Silicones,Silicium
dioxide*,Bisacodyl,Betahistine,Bromhexine,Baclofen,Comb drug,Fabomotizole, Phenibut,Valerianae radix,Validol*,Vinpocetine, Comb drug combinations,Valsartan,Comb drug, Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12,Hydazepam*,Arginine glutamate, Arginine glutamate,Doxylamine,Dexibuprofen,Dexketoprofen,Comb drug,Diphenhydramine, Comb drug,Irbesartan,Camphora,Ketorolac,Barbiturates in combination with other drugs,Carvedilol, Comb drug,Barbiturates in combination with other drugs,Comb drug,Fluocinolone acetonide, Althaea officinalis**,Mefenamic acid,Comb drug,Citicoline,Diosmin, combinations,Nicotinic acid, Nimesulide,Tamsulosin,Multienzymes (lipase, protease etc.),Papaverine,Hydrogen peroxide, Piracetam,Sodium picosulfate,Zinc oxide*,Pregabalin,Perindopril,Comb drug,Rimantadine, Comb drug,Electrolytes in combination with other drugs,Inosine,Rosuvastatin,Thiamine (vit B1), Pyridoxine (vit B6),Senna glycosides,Decamethoxine,Chloropyramine,Chloropyramine,Sulfacetamide, Molsidomine,Zopiclone,Valsartan,Valsartan, amlodipine and hydrochlorothiazide,Betamethasone and antibiotics,Triamcinolone and antiseptics,Trimetazidine,Tolperisone,Famotidine,Xylometazoline, Phthalylsulfathiazole,Chlorophyllipt*,Acetylsalicylic acid, combinations excl. Psycholeptics, Clotrimazole,Prednisolone,Hydrocortisone butyrate) Оголошено14 квіт. 16:55
Прийом пропозицій14 квіт. 16:55 – 22 квіт. 10:00Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗавершена