Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33621400-3»
-
ID: UA-2026-08-27-006091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозчин для гемодіалізу/гемофільтрації (1000 мл готового до використання розчину містить: калію хлориду 0,1491 г; натрію хлориду 6,136 г; натрію гідрокарбонату 2,940 г; кальцію хлориду дигідрату 0,2205 г; магнію хлориду гексагідрату 0,1017 г; глюкози моногідрату 1,100 г (глюкози) (1,000 г) К+: 2,0
ммоль/л; Na+: 140 ммоль/л; Са2+: 1,5 ммоль/л; Mg2+: 0,50 ммоль/л; Сl–: 111 ммоль/л; HCO3– : 35 ммоль/л; глюкоза: 5,55 ммоль/л. Теоретична осмолярність — 296 мОсм/л, pH ≈ 7,4.) по 5000 мл у системі двокамерного мішка (Comb drug) за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено27 серп. 13:19
Прийом пропозицій27 серп. 13:19 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-10-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнальгін 0,5 №10 (МНН: Metamizole sodium), Валеріани екстракт табл.№10 №50 (МНН: Valerianae radix), Валідол №6 (МНН: Validol), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 № (МНН: Diclofenac), Діамантовий зелений р-н 1%-20,0 (МНН: Viride nitens), Дібазол р-н 1%-5,0 №10 ( Bendazol), Дротаверин р- 2%-2,0 №5 (МНН:
Drotaverine), Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen), Каптопрес №20 (МНН: Captopril and diuretics), Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), Магнію сульфат р-н 25% -5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate), Ніфуроксазид №24 ( МНН: Nifuroxazide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0 №5 (Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (Drotaverine), Папаверин р-н 2%-2,0 №10 (Papaverine), Парацетамол 500мг №10 (Paracetamol), Перекису водню 3% -100,0 (Hydrogen peroxide), Платифілін р-н 0,2% 1,0 №10 (МНН: Platyphylline), Н-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Регідрон 18,9г (МНН: Comb drug), Септефріл 0,2 №10 (Decamethoxine), Стрептоцид 300мг №10 (Sulfanilamide), Метоклопрамід №10 по 2мл (Metoclopramide).: ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція Очікувана вартість7 477,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (код ДК 021:2015:33600000-6 - Фармацевтична продукція) (Класифікатор МНН: Acetylsalicylic acid; Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics; Ammonia; Aqua pro injection Barbiturates in combination with other drugs; Boric acid; Camphora; Captopril and diuretics;
Chlorhexidine; Chlorhexidine, combinations; Comb drug; Decamethoxine; Dexpanthenol; Diclofenac; Diphenhydramine; Drotaverine; Epinephrine; Ethanol; Glyceryl trinitrate; Hydrogen peroxide; Ibuprofen Iodine; Loperamide; Loratadine; Medicinal charcoal; Metamizole sodium; Metoclopramide; Paracetamol; Prednisolone; Ranitidine; Salbutamol; Sodium chloride; Sulfacetamide; Theophylline; Valerianae radix; Validol; Viride nitens) Очікувана вартість84 826,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-010741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМагнію сульфат №10 по 5мл (Magnesium sulfate),Олія вазелінова по 50мл (Vaseline) .; 33600000-6 Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-014831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція (Медичні розчини)
Ім'я:Оберемчук Дмитро ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380672396837 ЄДРПОУ:02125740Оголошено20 трав. 21:55
Прийом пропозицій20 трав. 21:55 – 28 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 747,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-008177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (інші лікарські засоби, що не включені до національного переліку)
Ім'я:Ангеліна КорольоваE-mail: [email protected] Телефон: +380552230424 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983915Очікувана вартість47 387,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-001085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозчин для гемофільтрації (гостра ниркова недостатність) по 5000 мл у системі двокамерного мішка (Comb drug)за кодом ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція
Очікувана вартість270 247,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-013087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозчин для гемофільтрації (гостра ниркова недостатність) по 5000 мл у системі двокамерного мішка (Comb drug)за кодом ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція
Оголошено1 квіт. 17:43
Прийом пропозицій1 квіт. 17:43 – 9 квіт. 09:00Очікувана вартість283 760,63 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-27-005093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (336000000-6 "Фармацевтична продукція")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість1 089,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-010947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція (ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Очікувана вартість926 243,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-008661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Fluticasone furoate; Tilorone; Amiodarone; Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor; Silicium dioxide; Barbiturates in combination with other drugs; Comb drug; Oxybuprocaine; Povidone-iodine; Metoprolol; Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12; Glucose;
Paracetamol, combinations; Dequalinium; Dexamethasone; Dexketoprofen; Dexketoprofen; Dextran; Diclofenac; Diphenhydramine; Urapidil; Xylometazoline; Erdosteine; EPL; Ibuprofen; Ibuprofen; Comb drug; Captopril and diuretics; Captopril; Famotidine; Ketorolac; Thiocolchicoside; Comb drug; Lidocaine; Bupivacaine; Magnesium sulfate; Sodium bicarbonate; Thiosulfate; Sodium chloride; Sodium chloride; Sodium chloride; Comb drug; Glyceryl trinitrate; Nifuroxazide; Inosine pranobex; Myramistin; Diclofenac; Ondansetron; Hydrogen peroxide; Dexamethasone and antiinfectives; Pitofenone and analgesics; Electrolytes; Salbutamol; Ethanol; Comb drug; Benzydamine; Tetracycline; Tizanidine; Dexamethasone and antiinfectives; Tranexamic acid; Betamethasone and antibiotics; Electrolytes; Xylometazoline; Paracetamol, combinations; Furosemide; Chlorhexidine; Chloropyramine; Chlorophyllipt; Cefotaxime; Ciprofloxacin) Оголошено11 бер. 14:13
Прийом пропозицій11 бер. 14:13 – 19 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість121 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-006281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено11 бер. 12:30
Прийом пропозицій11 бер. 12:30 – 19 бер. 08:00Очікувана вартість12 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-014756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код 33600000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено5 бер. 18:21
Прийом пропозицій5 бер. 18:21 – 16 бер. 12:00Очікувана вартість140 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-04-006636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено4 бер. 12:44
Прийом пропозицій4 бер. 12:44 – 18 бер. 14:30Очікувана вартість902 244,98 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-001787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Fluticasone furoate; Tilorone; Amiodarone; Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor; Silicium dioxide; Barbiturates in combination with other drugs; Comb drug; Oxybuprocaine; Povidone-iodine; Metoprolol; Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12; Glucose;
Paracetamol, combinations; Dequalinium; Dexamethasone; Dexketoprofen; Dexketoprofen; Dextran; Diclofenac; Diphenhydramine; Urapidil; Xylometazoline; Erdosteine; EPL; Ibuprofen; Ibuprofen; Comb drug; Captopril and diuretics; Captopril; Famotidine; Ketorolac; Thiocolchicoside; Comb drug; Lidocaine; Bupivacaine; Magnesium sulfate; Sodium bicarbonate; Thiosulfate; Sodium chloride; Sodium chloride; Sodium chloride; Comb drug; Glyceryl trinitrate; Nifuroxazide; Inosine pranobex; Myramistin; Diclofenac; Ondansetron; Hydrogen peroxide; Dexamethasone and antiinfectives; Pitofenone and analgesics; Electrolytes; Salbutamol; Ethanol; Comb drug; Benzydamine; Tetracycline; Tizanidine; Dexamethasone and antiinfectives; Tranexamic acid; Betamethasone and antibiotics; Electrolytes; Xylometazoline; Paracetamol, combinations; Furosemide; Chlorhexidine; Chloropyramine; Chlorophyllipt; Cefotaxime; Ciprofloxacin) Оголошено3 бер. 09:57
Прийом пропозицій3 бер. 09:57 – 11 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість121 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-02-006823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено2 бер. 13:43
Прийом пропозицій2 бер. 13:43 – 10 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість926 243,36 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-21-015516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Очікувана вартість3 261,31 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-015787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість6 181,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-005524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (33600000-6 «Фармацевтична продукція»)
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість5 123,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-28-002882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби
Оголошено28 жовт. 2025 10:27
Прийом пропозицій28 жовт. 2025 10:27 – 10 лист. 2025 09:00Очікувана вартість1 648 461,03 грн
з ПДВЗавершена