Оброблені фрукти та овочі

1. Замовник: 1.1. Найменування замовника: Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі Південної філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація морського порту Південний). 1.2. Місцезнаходження: 65481, Одеська обл., м. Южне, вул. Берегова 11. 1.3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 38728549. 1.4. Категорія замовника: згідно пункту 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридична особа та/або суб’єкт господарювання, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Оброблені фрукти та овочі за кодом ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі 3. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно Додатку 3. 4. Кількість та місце поставки товарів: 4.1. Кількість товарів: 4895 кг 4.2. Місце поставки товарів: 65481, Одеська обл., м. Южне, вул. Приморська, буд. 1, ПФ ДП «АМПУ» (адміністрація морського порту Південний), СП «Портовик» 5. Строк поставки товарів: до 31.12.2021р. 6. Умови оплати: протягом 15 банківських днів з дати поставки товару на підставі отриманого оригіналу рахунків та підписаної видаткової накладної, шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку ПФ ДП «АМПУ» (адміністрація МП Південний). 7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 298 473,45 грн. без ПДВ/ 358 168,14 грн. з ПДВ. При оприлюднені замовником в електронній системі закупівель очікувана вартість закупівлі зазначається без ПДВ. 8. Період уточнення інформації про закупівлю: Дата та час закінчення подання запитів на уточнення та/або запитань щодо закупівель: 06.01.2021 р. 12-00 (дата) (час) 9. Кінцевий строк подання пропозицій: Дата та час закінчення подання пропозицій: 13.01.2021 р. 12-00 (дата) (час) 10. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Єдиним критерієм оцінки пропозицій є Ціна, питома вага критерія – 100%. Методика оцінки – згідно Закону України «Про публічні закупівлі». 11. Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників: не вимагається. 12. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: не вимагається. 13. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону в межах від 0,5 до 3% або в грошових одиницях очікуваної вартості закупівлі: 1%.

Очікувана вартість

298 473,45 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 29 груд. 2020 15:45

до 6 січ. 2021 12:00

Прийом пропозицій

з 6 січ. 2021 12:00

до 13 січ. 2021 12:00

Аукціон

з 14 січ. 2021 15:36

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
6 січ. 2021 12:00 – 13 січ. 2021 12:00
Початок аукціону:
14 січ. 2021 15:36
Період уточнень:
29 груд. 2020 15:45 – 6 січ. 2021 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Розглянувши Технічні вимоги до предмету закупівлі Оброблені фрукти та овочі за кодом ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі встановлено невідповідності, що зазначені в Технічних вимогах до предмету закупівлі, а саме зазначені вимоги в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі щодо якості товару не відповідають фактичним вимогам якості товару. Відповідно до п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник відміняє спрощену закупівлю в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. У зв’язку з неможливістю усунення порушень закупівлі, керуючись Законом України «Про публічні закупівлі», наказом ПФ ДП «АМПУ» від 30.04.2020 р. №236/27 АГ «Про призначення уповноважених осіб по спрощеним закупівлям Південної філії ДП АМПУ адміністрації МП Південний)», Положенням про уповноважену особу зі спрощених закупівель ПФ ДП «АМПУ» (адміністрації МП Південний), ВИРІШИВ: 1. Відмінити закупівлю товарів: Оброблені фрукти та овочі за кодом ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі за номером UA-2020-12-29-007833-a відповідно до п. 2 ч. 17 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі». 2. Протягом одного дня з дня прийняття цього рішення оприлюднити в електронній системі закупівель інформацію про відміну закупівлі товарів: Оброблені фрукти та овочі за кодом ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі. Уповноважена особа зі спрощених закупівель К.К. Лозовий

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 січ. 2021 08:56
Електронний підпис 13 січ. 2021 08:57

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728549
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 65481, Одеська область, Южне, 65481, Одеська обл., місто Южне, ВУЛИЦЯ БЕРЕГОВА, будинок 11
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лозовий Костянтин Костянтинович
Володіння мовою:
Телефон:
048-738-18-64
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Консервовані ананаси (фас)

Код ДК 021:2015: 15332400-8 Фруктові консерви

Кількість:

200 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
2

Фрукти консервовані (фас)

Код ДК 021:2015: 15332400-8 Фруктові консерви

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
3

Фрукти заморожені вагові

Код ДК 021:2015: 15332400-8 Фруктові консерви

Кількість:

300 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
4

Повидло фруктове (фас)

Код ДК 021:2015: 15332200-6 Джеми та мармелади; фруктові желе; фруктові чи горіхові пюре та пасти

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
5

Желе фруктове (фас)

Код ДК 021:2015: 15332240-8 Фруктові желе

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
6

Сухофрукти для компоту вагові

Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
7

Ізюм ваговий

Код ДК 021:2015: 15332412-5 Оброблені родзинки

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
8

Чорнослив ваговий

Код ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фрукти

Кількість:

20 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
9

Курага вагова

Код ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фрукти

Кількість:

5 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
10

Кокосова стружка (фас)

Код ДК 021:2015: 15332000-4 Оброблені фрукти та горіхи

Кількість:

5 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
11

Горошок зелений консервований (фас)

Код ДК 021:2015: 15331462-3 Консервований горох

Кількість:

300 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
12

Кукурудза консервована (фас)

Код ДК 021:2015: 15331470-2 Цукрова кукурудза

Кількість:

200 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
13

Квасоля консервована (фас)

Код ДК 021:2015: 15331463-0 Консервована квасоля

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
14

Ікра кабачкова (фас)

Код ДК 021:2015: 15331460-9 Овочеві консерви

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
15

Ікра баклажанна (фас)

Код ДК 021:2015: 15331460-9 Овочеві консерви

Кількість:

50 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
16

Огірки консервовані (фас)

Код ДК 021:2015: 15331460-9 Овочеві консерви

Кількість:

500 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
17

Помідори консервовані (фас)

Код ДК 021:2015: 15331423-8 Консервовані помідори

Кількість:

200 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
18

Лечо з овочів (фас)

Код ДК 021:2015: 15331460-9 Овочеві консерви

Кількість:

10 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
19

Перець маринований (фас)

Код ДК 021:2015: 15331460-9 Овочеві консерви

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
20

Гриби консервовані (фас)

Код ДК 021:2015: 15331430-0 Консервовані гриби

Кількість:

200 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
21

Томатна паста консервована (фас)

Код ДК 021:2015: 15331460-9 Овочеві консерви

Кількість:

400 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
22

Овочі заморожені вагові

Код ДК 021:2015: 15331100-8 Свіжі або морожені овочі

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
23

Маслини консервовані (фас)

Код ДК 021:2015: 15331466-1 Консервовані оливки та маслини

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
24

Оливки консервовані (фас)

Код ДК 021:2015: 15331466-1 Консервовані оливки та маслини

Кількість:

100 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
25

Горішки солоні (фас)

Код ДК 021:2015: 15332310-0 Підсмажені або підсолені горіхи

Кількість:

20 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1
26

Арахіс солоний (фас)

Код ДК 021:2015: 15332310-0 Підсмажені або підсолені горіхи

Кількість:

20 кг.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 65481, Одеська область, Южне, Приморська 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 груд. 2020 15:44
Електронний підпис 29 груд. 2020 15:44

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Оплата протягом 15 банківських днів з дати поставки товару на підставі отриманого оригіналу рахунків та підписаної видаткової накладної, шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку ПФ ДП «АМПУ» (адміністрація МП Південний).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
298 473,45 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 984,73 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПІВДЕННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ" (АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКОГО ПОРТУ ПІВДЕННИЙ)

Вас може зацікавити

Оброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)
Оброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)
Ім'я:
Стовбун Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: +380997701219 ЄДРПОУ:
25667165

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

410 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л)
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 9...
Ім'я:
Ія Сорокопуд
E-mail: [email protected] Телефон: +380954025098 ЄДРПОУ:
03188205

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

241 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)
Ім'я:
Ія Сорокопуд
E-mail: [email protected] Телефон: +380332780050 ЄДРПОУ:
03562520

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

186 916,67 грн без ПДВ

Дивитись