Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331466-1»
-
ID: UA-2026-08-24-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгірки солені пластикове відро, сухофрукти, суміш овочева заморожена, суміш ягідна заморожена, кукурудза консервована, горошок, квасоля консервована, гриби консервовані, томатна паста та консервовані маслини
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість62 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Оголошено12 серп. 14:15
Прийом пропозицій12 серп. 14:15 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість525 557,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-20-008932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено20 лип. 15:59
Прийом пропозицій20 лип. 15:59 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість477 003,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-008870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти.
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено29 черв. 15:32
Прийом пропозицій29 черв. 15:32 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість519 666,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи (код 15330000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено16 черв. 16:56
Прийом пропозицій16 черв. 16:56 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість304 638,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-012467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМаслини консервовані без кісточок
Оголошено10 черв. 16:33
Прийом пропозицій16 черв. 17:00 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 900,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-010672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсервовані оливки та маслини
Очікувана вартість255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-011249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 трав. 15:50
Прийом пропозицій27 трав. 15:50 – 5 черв. 09:00Очікувана вартість378 997,16 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-12-005999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено12 трав. 12:06
Прийом пропозицій12 трав. 12:06 – 20 трав. 13:00Очікувана вартість115 020,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-000242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 квіт. 08:35
Прийом пропозицій30 квіт. 08:35 – 8 трав. 10:00Очікувана вартість351 823,56 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-21-003602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Оголошено21 квіт. 11:27
Прийом пропозицій21 квіт. 11:27 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість756 857,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-011112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсервовані горошок, огірки, ананаси, оливки, маслини; томатна паста, мариновані огірки, горох колотий
Оголошено17 квіт. 16:10
Прийом пропозицій17 квіт. 16:10 – 25 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість142 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-03-009216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість264 370,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-006838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування для формування продовольчих наборів з метою проведення заходів під час воєнного стану та надання першочергової допомоги малозабезпеченим особам похилого віку та особам з інвалідністю, (ДК 021:2015:15330000-0 оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-014438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено11 бер. 17:46
Прийом пропозицій11 бер. 17:46 – 19 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість267 305,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-18-002865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено18 лют. 10:39
Прийом пропозицій18 лют. 10:39 – 1 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 730,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-16-007311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено16 лют. 13:27
Прийом пропозицій16 лют. 13:27 – 24 лют. 14:00Очікувана вартість683 589,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-11-015579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (код 15330000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Очікувана вартість230 479,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-30-009881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсервовані овочі
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 січ. 13:56
Прийом пропозицій30 січ. 13:56 – 10 лют. 09:00Очікувана вартість37 400,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-19-009011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (код 15330000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено19 січ. 14:09
Прийом пропозицій19 січ. 14:09 – 27 січ. 10:00Очікувана вартість242 639,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась