Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331423-8»
-
ID: UA-2026-08-31-009807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна
банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л) Оголошено31 серп. 16:09
Прийом пропозицій31 серп. 16:09 – 8 вер. 15:56 -
ID: UA-2026-08-28-002312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Томати консервовані з зеленню, першого ґатунку)
Оголошено28 серп. 10:37
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-009211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовидло, фрукти консервовані, джем, овочі консервовані, ікра кабачкова, горошок, салат овочевий, сухофрукти, капуста шинкована ( код за ЄЗС ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено20 серп. 15:01
Прийом пропозицій20 серп. 15:01 – 28 серп. 07:00Очікувана вартість497 675,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-006976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Оголошено12 серп. 14:15
Прийом пропозицій12 серп. 14:15 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість525 557,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-06-18-003687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсервовані овочі
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено18 черв. 11:10
Прийом пропозицій18 черв. 11:10 – 26 черв. 13:00Очікувана вартість83 685,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-013717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТоматна паста; консервовані помідори (3,0 л); огірки консервовані (3,0 л); ікра кабачкова; сухофрукти; повидло
Оголошено11 черв. 18:37
Прийом пропозицій11 черв. 18:37 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість384 625,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-011249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 трав. 15:50
Прийом пропозицій27 трав. 15:50 – 5 черв. 09:00Очікувана вартість378 997,16 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-30-000242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 квіт. 08:35
Прийом пропозицій30 квіт. 08:35 – 8 трав. 10:00Очікувана вартість351 823,56 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-21-003602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Оголошено21 квіт. 11:27
Прийом пропозицій21 квіт. 11:27 – 29 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість756 857,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста квашена ,огірки солені, помідори солені, томатна паста с/б 1,1 кг
Очікувана вартість4 806,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-009216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Очікувана вартість264 370,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-003675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі(Томатна паста 0,465гр,Помідори консервовані,Огірки квашені,Сухофрукти,Родзинки,Повидло,Кукурудза 0,420гр,Горошок 0,450гр,Капуста квашена,Квасоля 0,450гр)
Ім'я:Мельниченко Людмила БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486094304 Факс:+380486091371ЄДРПОУ:41041153Очікувана вартість27 605,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-014388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиогірки консервовані, помідори консервовані
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Оголошено25 бер. 18:45
Прийом пропозицій25 бер. 18:45 – 2 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість400 140,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-004855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста квашена, огірки солоні, помідори солоні, ядра горіхів кеш'ю, ягоди свіжоморожені
Очікувана вартість8 183,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-014438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено11 бер. 17:46
Прийом пропозицій11 бер. 17:46 – 19 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість267 305,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-11-007309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі, сухофрукти, овочеві консерви
Очікувана вартість99 466,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-010227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста 0,48 кг; капуста квашена; огірки солоні; помідори солоні
Очікувана вартість3 594,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-013778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені овочі та фрукти
Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-009245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовидло, фрукти консервовані, джем, овочі консервовані, ікра кабачкова, горошок, салат овочевий, сухофрукти, капуста шинкована ( код за ЄЗС ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено19 лют. 14:42
Прийом пропозицій19 лют. 14:42 – 27 лют. 07:00Очікувана вартість627 160,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-19-008904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста квашена, огірки солоні, помідори солоні
Очікувана вартість2 015,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro