Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15332000-4»

  • ID: UA-2026-09-02-005043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)

    Ім'я:
    Стовбун Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997701219 ЄДРПОУ:
    25667165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 12:10

    Прийом пропозицій
    2 вер. 12:10 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    410 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Cухофрукти; повидло; родзинки

    Ім'я:
    Зуб Анастасія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675770163 ЄДРПОУ:
    03189660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:51

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:51 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    101 450,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна … банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л)

    Ім'я:
    Ія Сорокопуд
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954025098 ЄДРПОУ:
    03188205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:09 – 8 вер. 15:56
    Очікувана вартість

    241 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 11 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007683-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)

    Ім'я:
    Ія Сорокопуд
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332780050 ЄДРПОУ:
    03562520
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:01

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:01 – 8 вер. 14:53
    Очікувана вартість

    186 916,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 10 г. 32 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-001529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Степанець Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997385780 Веб сайт:
    https://berezanska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    42501854
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 09:57

    Прийом пропозицій
    27 серп. 09:57 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    272 356,81 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-014601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вишня без кісточки заморожена, Слива половинки заморожена, Паста томатна 25%, сорт вищий, Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній, Огірки солені, сорт перший, Капуста … шинкована квашена, сорт перший, Горошок зелений заморожений, Шипшина сушена, Ядра волоських горіхів, четвертинки, вищого сорту, Квасоля стручкова заморожена різана

    Ім'я:
    Олег Гойденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991279102 Веб сайт:
    https://oberig.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    20520842
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 034,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-013385-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти

    Ім'я:
    Дереш Ольга Станіславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668095044 ЄДРПОУ:
    21168850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 455,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-010880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Повидло та джеми в асортименті

    Ім'я:
    Ксенофонтова Наталія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682851349 ЄДРПОУ:
    43932854
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-006477-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Курага, горошок с/м, сухофрукти, ядро волозького горіха, ягоди с/м, родзинки, томатна паста для учнів 5-11 класів згідно коду ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Оксана Патюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661444093 ЄДРПОУ:
    23551694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 440,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-003917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Курага, горошок с/м, сухофрукти, ядро волозького горіха, ягоди с/м, родзинки, томатна паста для учнів 1-4 класів згідно коду ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Оксана Патюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661444093 ЄДРПОУ:
    23551694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 642,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001364-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти, томатна паста)

    Ім'я:
    Христина Грамяк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979392515 ЄДРПОУ:
    44033132
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 040,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горох 0,8 кг, сухофрукти)

    Ім'я:
    Тетяна Петько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955441007 ЄДРПОУ:
    44008831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 182,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-001047-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Горошок зелений с/м – 7,5кг; вишня с/м

    Ім'я:
    Анна Майгур
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994873057 ЄДРПОУ:
    19438851
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 975,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-013313-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі фрукти код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти і овочі

    Ім'я:
    Бойко Алла
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978586236 ЄДРПОУ:
    22203212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011247-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Валентина Лук'янова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665203219 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/dnzsone4ko/
    ЄДРПОУ:
    33993329
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 315,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007658-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти – ДК 021:2015 код 15332410-1 Сухофрукти, родзинки – ДК 021:2015 код 15332412-5 Оброблені родзинки, горошок заморожений – ДК 021:2015 код 15331170-9 Морожені овочі, вишні морожені – ДК 021:2015 код 15332100-5 Оброблені фрукти, квашені … огірки - ДК 021:2015 код 15331000-7 Оброблені овочі, паста томатна – ДК 021:2015 код 15331420-7 Пресерви з помідорів, курага, чорнослив)

    Ім'я:
    Альона Гончарова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983438351 ЄДРПОУ:
    42272715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 953,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі

    Ім'я:
    Ірина Серпун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661234316 ЄДРПОУ:
    34011015
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 357,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003155-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукти харчування (оброблені фрукти та овочі)

    Ім'я:
    Заболотна Тетяна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380680385317 ЄДРПОУ:
    26224398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 320,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003012-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оброблені фрукти та овочі (фрукти морожені (суміш), томатна паста, чорнослив, курага, родзинки, огірки солоні, маринована капуста)

    Ім'я:
    Альона Тимошенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662784578 ЄДРПОУ:
    23548410
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000684-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукти харчування (Оброблені фрукти та овочі)

    Ім'я:
    Довжок Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973374113 ЄДРПОУ:
    46038978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 920,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro