Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15332412-5»
-
ID: UA-2026-08-31-013113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCухофрукти; повидло; родзинки
Оголошено31 серп. 20:51
Прийом пропозицій31 серп. 20:51 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти – ДК 021:2015 код 15332410-1 Сухофрукти, родзинки – ДК 021:2015 код 15332412-5 Оброблені родзинки, горошок заморожений – ДК 021:2015 код 15331170-9 Морожені овочі, вишні морожені – ДК 021:2015 код 15332100-5 Оброблені фрукти, квашені
огірки - ДК 021:2015 код 15331000-7 Оброблені овочі, паста томатна – ДК 021:2015 код 15331420-7 Пресерви з помідорів, курага, чорнослив) Очікувана вартість59 953,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість3 357,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиродзинки (ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість765,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-002660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста, сухофрукти, родзинки
Очікувана вартість634,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-004297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста
Очікувана вартість86,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-003691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРодзинки (оброблені)
Ім'я:Людмила ШеленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380513457042, +380660492364 ЄДРПОУ:33438845Очікувана вартість282,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-002334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРодзинки
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість1 511,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-013376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 293,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-010861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗелений горошок, томатна паста, сухофрукти, родзинки
Очікувана вартість933,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-006400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста,родзинки,зелений горошок,сухофрукти (ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість10 392,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-003868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі(Родзинки,Томат 0,465гр.,Огірки мариновані,Квасоля консервована 0,450гр,Горошок консервований,Капуста квашена)
Ім'я:Мельниченко Людмила БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486094304 Факс:+380486091371ЄДРПОУ:41041153Очікувана вартість5 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-10-000072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (огірки квашені, шипшина, повидло, родзинки, соус томатний)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість5 478,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-006706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені овочі та фрукти
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість7 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-010946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРодзинки, сухофрукти, морква міні свіжоморожена, горошок зелений свіжоморожений, кукурудза зерно свіжоморожена, томатна паста, морська капуста, капуста квашена
Ім'я:Андрій Сергійович ФесенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380979092665 Веб сайт: ЄДРПОУ:02136962Оголошено29 квіт. 16:22
Прийом пропозицій29 квіт. 16:22 – 7 трав. 01:00Очікувана вартість209 240,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-003367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста, сухофрукти, родзинки, зелений горошок
Очікувана вартість2 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-009706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста, горох, сухофрукти, родзинки (ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі )
Очікувана вартість2 966,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-002632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (повідло, родзинки, соус томатний)
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість3 159,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-006344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста,родзинки,зелений горошок,сухофрукти (ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість8 153,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro