Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331430-0»
-
ID: UA-2026-08-24-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгірки солені пластикове відро, сухофрукти, суміш овочева заморожена, суміш ягідна заморожена, кукурудза консервована, горошок, квасоля консервована, гриби консервовані, томатна паста та консервовані маслини
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість62 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-671_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі в асортименті)
Оголошено17 серп. 10:56
Прийом пропозицій17 серп. 10:56 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 087,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-22-007786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок, кукурудза, ананас, шампіньйони, чорнослив, томатна паста
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість6 417,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено15 лип. 13:42
Прийом пропозицій15 лип. 13:42 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість478 215,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-001642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШампіньйони закусочні, ананас кільцями, кукурудза цукрова, горошок зелений консервований
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість4 426,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-426_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено26 черв. 10:55
Прийом пропозицій26 черв. 10:55 – 4 лип. 15:00Очікувана вартість190 683,23 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-18-004974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені овочі
Оголошено18 черв. 11:51
Прийом пропозицій18 черв. 11:51 – 26 черв. 13:00Очікувана вартість806 250,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-011875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Оголошено4 черв. 15:57
Прийом пропозицій4 черв. 15:57 – 15 черв. 12:00Очікувана вартість95 879,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-005999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено12 трав. 12:06
Прийом пропозицій12 трав. 12:06 – 20 трав. 13:00Очікувана вартість115 020,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-006376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКукурудза, горошок, печериці різані консервовані та печериці мариновані
Очікувана вартість8 940,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-011638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Оголошено22 квіт. 15:15
Прийом пропозицій22 квіт. 15:15 – 30 квіт. 12:00Очікувана вартість95 879,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-13-008123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 393_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено13 бер. 13:57
Прийом пропозицій13 бер. 13:57 – 21 бер. 15:00Очікувана вартість119 430,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-11-007309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі, сухофрукти, овочеві консерви
Очікувана вартість99 466,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-013400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР26Т – 030; 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Консервовані/сушені овочі та фрукти)
Очікувана вартість788 349,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-007311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено16 лют. 13:27
Прийом пропозицій16 лют. 13:27 – 24 лют. 14:00Очікувана вартість683 589,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-04-014469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 276_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено4 лют. 16:43
Прийом пропозицій4 лют. 16:43 – 12 лют. 15:00Очікувана вартість107 821,56 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-08-007931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 193_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено8 січ. 17:32
Прийом пропозицій8 січ. 17:32 – 16 січ. 12:00Очікувана вартість90 704,88 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-07-000949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-018; 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Консервовані/сушені овочі та фрукти)
Оголошено7 січ. 10:02
Прийом пропозицій7 січ. 10:02 – 15 січ. 10:00Очікувана вартість788 350,98 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-04-009822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість10 846,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-03-010082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (огірки консервовані, персики консервовані, оливки зелені б/к, маслини чорні б/к, гриби мариновані, гриби солені, томатна паста, джем, цукати)
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено3 жовт. 2025 15:35
Прийом пропозицій3 жовт. 2025 15:35 – 11 жовт. 2025 17:00Очікувана вартість217 500,00 грн
з ПДВЗавершена