Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331100-8»
-
ID: UA-2026-08-31-009807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна
банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л) Оголошено31 серп. 16:09
Прийом пропозицій31 серп. 16:09 – 8 вер. 15:56 -
ID: UA-2026-08-31-007683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)
Оголошено31 серп. 15:01
Прийом пропозицій31 серп. 15:01 – 8 вер. 14:53 -
ID: UA-2026-08-27-001529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Оголошено27 серп. 09:57
Прийом пропозицій27 серп. 09:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (горох 0,8 кг, сухофрукти)
Очікувана вартість1 182,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений с/м – 7,5кг; вишня с/м
Очікувана вартість18 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі фрукти код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти і овочі
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Валентина Лук'яноваE-mail: [email protected] Телефон: +380665203219 Веб сайт: ЄДРПОУ:33993329Очікувана вартість38 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007658-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Сухофрукти – ДК 021:2015 код 15332410-1 Сухофрукти, родзинки – ДК 021:2015 код 15332412-5 Оброблені родзинки, горошок заморожений – ДК 021:2015 код 15331170-9 Морожені овочі, вишні морожені – ДК 021:2015 код 15332100-5 Оброблені фрукти, квашені
огірки - ДК 021:2015 код 15331000-7 Оброблені овочі, паста томатна – ДК 021:2015 код 15331420-7 Пресерви з помідорів, курага, чорнослив) Очікувана вартість59 953,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість7 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість2 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 15330000-0 – Оброблені фрукти та овочі (Морква по-корейськи – 15331110-1)
Очікувана вартість7 488,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 490,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох, квасоля
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість1 429,99 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКвасоля, горох
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість769,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (обробленні фрукти та овочі)
Очікувана вартість13 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолотий горох
Очікувана вартість768,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012550-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок зелений, томатна паста
Очікувана вартість1 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгірки солені пластикове відро, сухофрукти, суміш овочева заморожена, суміш ягідна заморожена, кукурудза консервована, горошок, квасоля консервована, гриби консервовані, томатна паста та консервовані маслини
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:45136971Очікувана вартість62 670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок,ізюм,кукурудза морожена
Очікувана вартість5 090,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста "Томатіно"
Очікувана вартість683,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro