Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15332310-0»
-
ID: UA-2026-08-17-002571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-671_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі в асортименті)
Оголошено17 серп. 10:56
Прийом пропозицій17 серп. 10:56 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 087,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-23-008897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Горіхи та сухофрукти
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено23 лип. 15:21
Прийом пропозицій23 лип. 15:21 – 31 лип. 12:00Очікувана вартість42 662,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-008870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Оброблені овочі та фрукти.
Ім'я:Тарчинська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено29 черв. 15:32
Прийом пропозицій29 черв. 15:32 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість519 666,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-003068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-426_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено26 черв. 10:55
Прийом пропозицій26 черв. 10:55 – 4 лип. 15:00Очікувана вартість190 683,23 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-23-005661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Іллєнко Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456151458 Факс:+380456151458ЄДРПОУ:39557619Очікувана вартість17 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-000251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯдро волоського горіха
Очікувана вартість1 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-005999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено12 трав. 12:06
Прийом пропозицій12 трав. 12:06 – 20 трав. 13:00Очікувана вартість115 020,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-004458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНасіння соняшника, арахіс
Оголошено29 квіт. 11:42
Прийом пропозицій29 квіт. 11:42 – 7 трав. 12:00Очікувана вартість4 854,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-07-002498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯдра горіхів кеш'ю
Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-004855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста квашена, огірки солоні, помідори солоні, ядра горіхів кеш'ю, ягоди свіжоморожені
Очікувана вартість8 183,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-000822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування ( 15332310-0 Підсмажені або підсолені горіхи)
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-005310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 320_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Горіхи)
Оголошено19 лют. 12:00
Прийом пропозицій19 лют. 12:00 – 27 лют. 12:00Очікувана вартість10 750,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-16-007311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено16 лют. 13:27
Прийом пропозицій16 лют. 13:27 – 24 лют. 14:00Очікувана вартість683 589,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-27-015263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (15331133-8 Колотий горох (горох), 15331427-6 Концентроване томатне пюре (томатна паста), 15332410-1 Сухофрукти (інжир, родзинки, курага, чорнослив, фініки сушені, манго, сухофрукти) 15332310-0 Підсмажені або підсолені горіхи (арахіс, кеш’ю, мигдаль)
Очікувана вартість62 805,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-001112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрахіс смажений солоний в хрусткій оболонці “кранч” в асортименті “Біг-Боб” 55г
Ім'я:Григорович Наталія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677610299 ЄДРПОУ:02544603Очікувана вартість772,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-21-000679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрахіс смажений солоний в хрусткій оболонці “кранч” в асортименті “Біг-Боб” 55г
Ім'я:Григорович Наталія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677610299 ЄДРПОУ:02544603Очікувана вартість800,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-011910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (15332310-0 Підсмажені або підсолені горіхи)
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-002725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 083_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено2 груд. 2025 10:08
Прийом пропозицій2 груд. 2025 10:08 – 10 груд. 2025 15:00Очікувана вартість87 873,19 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-05-000090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрахіс смажений солоний в хрусткій оболонці “кранч” в асортименті “Біг-Боб” 55г
Ім'я:Григорович Наталія ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380677610299 ЄДРПОУ:02544603Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-29-011890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГоріхи та насіння оброблені: мигдаль - 15332310-0; фундук - 15332300-7; кеш’ю - 15332310-0; фісташка - 15332310-0; гарбузове насіння - 15333000-1
Оголошено29 жовт. 2025 15:49
Прийом пропозицій29 жовт. 2025 15:49 – 6 лист. 2025 11:00Очікувана вартість84 537,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась