Продукція для чищення (засоби для миття, прання та чищення) за кодом ДК 021:2015 -39830000-9 – Продукція для чищення) Відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом
України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року №1178, а саме відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом (Ідентифікатор закупівлі UA-2024-05-25-000575-a).
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Порошок пральний автомат універсал
Код ДК 021:2015:
39831000-6 Засоби для прання і миття
|
Кількість: 600 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 2 |
Сода кальцинована
Код ДК 021:2015:
39831240-0 Засоби для чищення
|
Кількість: 125 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 3 |
Універсальний порошок для чищення, від 500 г
Код ДК 021:2015:
39831240-0 Засоби для чищення
|
Кількість: 90 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 4 |
Засіб для миття вікон та скла з розпилювачем, від 500 мл
Код ДК 021:2015:
39831240-0 Засоби для чищення
|
Кількість: 120 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 5 |
Засіб універсальний для миття підлоги, від 5 л
Код ДК 021:2015:
39831300-9 Засоби для миття підлоги
|
Кількість: 120 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 6 |
Засіб для чищення поверхонь, від 1 л
Код ДК 021:2015:
39831240-0 Засоби для чищення
|
Кількість: 160 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 7 |
Засіб для видалення жиру з плит з розпилювачем, від 750 мл
Код ДК 021:2015:
39831230-7 Розчинники жирів
|
Кількість: 24 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 8 |
Засіб Білизна від 0,900 гр
Код ДК 021:2015:
39831240-0 Засоби для чищення
|
Кількість: 120 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 9 |
Гель для чищення туалетів від 0,900 гр
Код ДК 021:2015:
39831600-2 Засоби для чищення туалету
|
Кількість: 120 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 10 |
Миючий засіб для посудомийних машин від 5 л
Код ДК 021:2015:
39832000-3 Засоби для миття посуду
|
Кількість: 100 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 11 |
Засіб для ополіскування для помудомийних машин
Код ДК 021:2015:
39832000-3 Засоби для миття посуду
|
Кількість: 100 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 12 |
Відбілювач кисневмісний для білої та кольорової білизни від 200 г
Код ДК 021:2015:
39831000-6 Засоби для прання і миття
|
Кількість: 60 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 13 |
Засіб для чищення Domestos, від 1 л
Код ДК 021:2015:
39831240-0 Засоби для чищення
|
Кількість: 60 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 14 |
Засіб для миття кухні антижир (спрей), від 500 мл
Код ДК 021:2015:
39831220-4 Знежирювальні засоби
|
Кількість: 30 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 15 |
Засіб для чищення труб ''Кріт'' від 0,900 мл
Код ДК 021:2015:
39831230-7 Розчинники жирів
|
Кількість: 120 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 16 |
Спрей проти плісняви та грибка 0,5 л
Код ДК 021:2015:
39831240-0 Засоби для чищення
|
Кількість: 10 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 17 |
Туалетний блок для унітазу 50 г/3
Код ДК 021:2015:
39831600-2 Засоби для чищення туалету
|
Кількість: 10 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 18 |
Крем для чищення універсальний, від 500 мл
Код ДК 021:2015:
39831240-0 Засоби для чищення
|
Кількість: 60 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 19 |
Засіб для догляду за меблями (з розпилювачем), від 500 мл
Код ДК 021:2015:
39833000-0 Протипилові засоби
|
Кількість: 20 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 черв. 2024 15:25 | |
| Електронний підпис | 25 черв. 2024 15:43 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
216 500,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту