Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831240-0»
-
ID: UA-2026-09-02-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено2 вер. 08:23
Прийом пропозицій2 вер. 08:23 – 18 вер. 08:00Очікувана вартість36 471,55 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів12 дн. 16 г. 7 хв.
-
ID: UA-2026-09-01-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)
Оголошено1 вер. 10:20
Прийом пропозицій1 вер. 10:20 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для миття чищення
Оголошено31 серп. 18:35
Прийом пропозицій31 серп. 18:35 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-000456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 39830000-9 Продукція для чищення
Оголошено28 серп. 08:58
Прийом пропозицій28 серп. 08:58 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-010304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Очікувана вартість9 520,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-09-04-009407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість48 322,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття унітазу Cililt Bang Сила Цитруса гель 750 мл., засіб для миття унітазу Active Extra White Fresh 1000 мл.,засіб для миття меблів SUPER Blysk дерев. та лаків 500 мл. курок, відбілювач рідкий Білизна UP! 1 кг. та засіб для миття скла SAN CLEAN PROF Line 750 г. курок
Очікувана вартість1 462,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧистячі та миючі засоби
Очікувана вартість4 336,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для видалення залишків цементу 39831240-0, Засіб для видалення жируChante Clair 39830000-9, Засіб для очищення унітазу DUCK 39831600-2
Очікувана вартість544,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість3 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДезинфекційний засіб, сантрі гель (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття унітазу Cililt Bang Сила Цитруса гель 750 мл., засіб для миття унітазу Active Extra White Fresh 1000 мл.,засіб для миття меблів SUPER Blysk дерев. та лаків 500 мл. курок, відбілювач рідкий Білизна UP! 1 кг. та засіб для миття скла SAN CLEAN PROF Line 750 г. курок
Очікувана вартість1 462,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (ДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для чищення)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість8 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість3 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасіб для миття посуду , рідке мило (5л), засіб для скла, білизна Калушанка, засіб для туалету, порошок гель до прання (5л), засіб для кухні антижир, поліроль для меблів
Очікувана вартість5 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для чищення
Очікувана вартість997,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисода кальцинована 700гр, пральний порошок 3кг, порошок для чищення 500гр
Очікувана вартість8 124,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для зняття плісняви 1 л (ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість601,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення
Очікувана вартість2 233,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення
Очікувана вартість1 616,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro