Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831230-7»
-
ID: UA-2026-09-01-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для миття поверхонь, унітазів, чищення труб та сантехніки
Очікувана вартість10 804,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирідина для чищення труб, засіб для миття унітазу, засіб для скла
Очікувана вартість2 110,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для чищення туалету Domestos, 750 мл Білизна, Калушанка, 900 мл Засіб для миття посуду Бджілка Лимон, 500 мл Засіб для миття скла The Pink Stuff 75 мл Універсальний очищувач Chante Clair. 600 мл Пральний порошок Gala ручне прання, 300 г Гель для прання 4л універсал Pw De Luxe 2К Засіб для
миття ванни Tytan з розпилювачем, 500 мл Білизна керміка, 1 л Засіб для видалення жиру Igel, 630 мл Очікувана вартість4 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМІЛАМ для розчинення жиру , кіптю гель 500мл, Засіб для посуду Бджілка 5л, МІЛАМ Засіб для чищення 500гр
Очікувана вартість1 719,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі, чистячі засоби
Ім'я:Трифанова Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380614144010 Факс:+380614144010ЄДРПОУ:25214831Очікувана вартість1 812,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для розчин. жиру, кіптю. "МілаМ" гель 0,5л; Засіб для розчин. забруднень, жиру, кіптю. "МілаМ" спрей 520мл
Очікувана вартість7 027,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72257 TIDE Авт. СМЗ порошок колор 3,4 кг; Засіб для видалення жирів "Мастер Клінер" з розп. 750 гр.; Засіб рідкий для відбілювання тканин Білизна, 950 мл
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 335,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари (засіб для миття посуду, засіб для видалення жиру, порошок пральний, рідина для чищення труб)
Очікувана вартість4 088,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимиючі засоби
Очікувана вартість2 614,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб для скла, для унітазу, для посуди, антижир, засіб для чищення труб, засіб для чищення коврів, сода, порошок, обезжирювач
Очікувана вартість2 283,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-003090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість897,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (білизна, гель для прання, засіб для видалення жирних забруднень, засіб універсальний сантрі-гель, порошок для чищення, засіб для миття посуду)
Очікувана вартість2 076,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-004532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасоби для миття та чищення в асортименті
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість39 235,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення
Оголошено15 черв. 15:55
Прийом пропозицій15 черв. 15:55 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість264 473,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-013226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (мило, порошок, білизна, анти-жир, тощо)
Очікувана вартість6 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-010921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБіопрепарат Гріз Тріт 85 г
Ім'я:Бєлосевич Олег БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: 380935512222 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість6 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-06-000230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧистячі та миючі засоби код згідно ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення
Ім'я:Наталія МаркітанE-mail: [email protected] Телефон: +380447751189, +380732275505 ЄДРПОУ:02770104Оголошено6 черв. 11:56
Прийом пропозицій6 черв. 11:56 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 053 466,68 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-011523-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення та миття
Очікувана вартість1 291,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-008710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість632,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-014020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗас. д/чищ. Domestos Рожевий шторм 750мл., зас. д/ван. кімнат. Cillit Bang Антиналіт та Блиск 750мл. курок, зас. д/видал. жиру ChanteClair Sgrassatore Лимон 600мл, зас. д/скла SAMA Лимон 500мл курок + 500мл запас. та зас. д/підлоги універс. PRO Service Лимон 5л.
Очікувана вартість1 842,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro