Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39832000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПродукція для чищення
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено2 вер. 08:23
Прийом пропозицій2 вер. 08:23 – 18 вер. 08:00Очікувана вартість36 471,55 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів15 дн. 13 г. 28 хв.
-
ID: UA-2026-09-01-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)
Оголошено1 вер. 10:20
Прийом пропозицій1 вер. 10:20 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для миття чищення
Оголошено31 серп. 18:35
Прийом пропозицій31 серп. 18:35 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-012869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб для туалету, для посуди, білизна
Очікувана вартість1 170,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (код ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість1 114,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (код ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість1 226,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (побутова хімія)
Очікувана вартість4 470,57 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість6 922,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість2 341,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб універсальний Chante Сlair з розпилювачем, рідина для миття посуду FAIRY, засіб для чистки килиміви САН КЛІН, відбілювач гель, рідина для прання універсальна, засіб універсальний DOMESTOS, рідина для миття скла. Код ДК 021:2015 -39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідбілювачі Buroclean, гель для туалету Доместос, пральний порошок WASCHE, рідина для посуду DONAT. Код ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість5 305,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Чистячі та миючі засоби господарського призначення" (ДК 021:2015:39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість43 458,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб для посуду.
Очікувана вартість240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗас д/мит посуду Fairy Лимон 1,35 л; Засіб рідкий відбіл. Білизна Oniks Калушанка 950 г; Зас д/чищен. порошкопод. SAMA Лимон 500 г; Зас д/вікон Clin Цитрус 500 мл курок; Зас д/чиш. Domestos Атлантична свіжість
Очікувана вартість1 932,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби
Очікувана вартість21 706,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийні засоби
Очікувана вартість828,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-008972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (код ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість1 515,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (порошок для чищення, таблетки для ПММ, сіль для посудомийної машини, засіб для підлоги та стін, гель для миття посуду, засіб для миття скла, миючий засіб)
Очікувана вартість8 461,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийний засіб для посуду.
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість1 675,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro