Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831600-2»
-
ID: UA-2026-09-01-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)
Оголошено1 вер. 10:20
Прийом пропозицій1 вер. 10:20 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення
Очікувана вартість2 304,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість4 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб для туалету, для посуди, білизна
Очікувана вартість1 170,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (код ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість1 114,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючі засоби (код ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення)
Очікувана вартість1 226,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення (побутова хімія)
Очікувана вартість719,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для миття поверхонь, унітазів, чищення труб та сантехніки
Очікувана вартість10 804,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість1 960,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоместос 1 л
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість576,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСода кальцинована, Для миття посуду "Чистий дім" 1 л., Гель для унітаза "Сантрі"
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість4 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб універсальний Chante Сlair з розпилювачем, рідина для миття посуду FAIRY, засіб для чистки килиміви САН КЛІН, відбілювач гель, рідина для прання універсальна, засіб універсальний DOMESTOS, рідина для миття скла. Код ДК 021:2015 -39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість912,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідбілювачі Buroclean, гель для туалету Доместос, пральний порошок WASCHE, рідина для посуду DONAT. Код ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість5 305,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 39830000-9 – Продукція для чищення (Засіб рідкий видбіл. Білизна Калушанка 900г - 39831000-6, зас. д/вікон Mr Muscle з нашат. Спирт. 500мл, зас. д/видал плям з ткан (рідк) унів Vanish Oxi Action Pink 500мл – 39830000-9, засіб для чищення Domestos Ультра білий 1л - 39831600-2, зас.
д/миття універс. Mr. Proper Лимон 1,5 л – 39831300-9, зас. д/чищ. кремопод. CIF Актив Лимон 750 мл – 39831240-0) Очікувана вартість16 519,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Чистячі та миючі засоби господарського призначення" (ДК 021:2015:39830000-9 - Продукція для чищення)
Очікувана вартість43 458,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення (Код 39830000-9 Продукція для чищення за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість1 119,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість3 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість6 677,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимиючі та дезинфікуючі засоби
Очікувана вартість3 328,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗас д/мит посуду Fairy Лимон 1,35 л; Засіб рідкий відбіл. Білизна Oniks Калушанка 950 г; Зас д/чищен. порошкопод. SAMA Лимон 500 г; Зас д/вікон Clin Цитрус 500 мл курок; Зас д/чиш. Domestos Атлантична свіжість
Очікувана вартість1 932,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro