Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831300-9»

  • ID: UA-2026-09-01-001563-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)

    Ім'я:
    Вікторія Лазарчик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661280417 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:20

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:20 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    74 186,10 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 15 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Засоби для миття чищення

    Ім'я:
    Ганна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675072919 ЄДРПОУ:
    37479398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:35

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:35 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    639 870,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для чищення (Засоби для очищення хірургічних інструментів)

    Ім'я:
    Едуард Оскольський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:33

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:33 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    80 205,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 1 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукція для чищення (побутова хімія)

    Ім'я:
    Німий Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682034163 ЄДРПОУ:
    05481104
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 470,57 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011330-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засіб для миття підлоги BUROCLEAN EuroStandart, 1000мл, Лимонна Свіжість

    Ім'я:
    Ясінко Василь Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380662422417 ЄДРПОУ:
    46102173
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 446,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засоби для миття поверхонь, унітазів, чищення труб та сантехніки

    Ім'я:
    Малярчук Ігор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486830218 ЄДРПОУ:
    03363789
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 804,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000485-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 39830000-9 – Продукція для чищення (Засіб рідкий видбіл. Білизна Калушанка 900г - 39831000-6, зас. д/вікон Mr Muscle з нашат. Спирт. 500мл, зас. д/видал плям з ткан (рідк) унів Vanish Oxi Action Pink 500мл – 39830000-9, засіб для чищення Domestos Ультра білий 1л - 39831600-2, зас. … д/миття універс. Mr. Proper Лимон 1,5 л – 39831300-9, зас. д/чищ. кремопод. CIF Актив Лимон 750 мл – 39831240-0)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 519,85 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009222-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засоби для чищення (Код 39830000-9 Продукція для чищення за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)

    Ім'я:
    Олеся Глива
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/ravakultura/
    ЄДРПОУ:
    44905575
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 119,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-007638-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукція для чищення

    Ім'я:
    Герасименко Юлія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677343711 ЄДРПОУ:
    02224867
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 518,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006581-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукція для чищення (порошок для чищення, таблетки для ПММ, сіль для посудомийної машини, засіб для підлоги та стін, гель для миття посуду, засіб для миття скла, миючий засіб)

    Ім'я:
    Юлія Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989126338 ЄДРПОУ:
    34435054
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 461,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-001189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оплата видатків із благоустрою населених пунктів (господарчі товари)

    Ім'я:
    Наталія Нестеренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт:
    https://gromada.org.ua/gromada/tsarichanka/obgruntuvannya-procedur-zakupivel-na-2026-rik-15-26-22-29-12-2025/
    ЄДРПОУ:
    41050131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 698,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-001089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Миючі та дезінфікуючі засоби

    Ім'я:
    Немченко Дарія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985767410 ЄДРПОУ:
    37411607
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    980,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засоби для чищення

    Ім'я:
    НАКОНЕЧНА Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380432507925 ЄДРПОУ:
    01982264
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 820,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-000499-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39830000-9 - Продукція для чищення (білизна, засіб для миття підлоги, засіб для догляду за унітазом, таблетки для бачка)

    Ім'я:
    Ірина Радченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    643,45 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005992-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засіб для миття унітазів, засіб для миття вікон, миючі засоби для підлоги

    Ім'я:
    Галина Миргородська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт:
    https://reshsmart.gov.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    04382895
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 654,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-001341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Миючі засоби (код ДК 021:2015 -39830000-9 Продукція для чищення)

    Ім'я:
    Вікторія Іщенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675908360 ЄДРПОУ:
    44055284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 105,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-003882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засіб для миття підлоги, доместос, засіб для скла дзеркал, засіб чистячий, скребок стальний, паста для миття забруднених рук, паста чистяча універсальна, пральний порошок, 39830000-9 Продукція для чищення за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

    Ім'я:
    Ольга Безсмертна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636861543 ЄДРПОУ:
    42788677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 760,90 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-012502-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засіб для миття підлоги FAIRY 1.3л Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)39830000-9 - Продукція для чищення

    Ім'я:
    Солончак Іванна Орестівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964534572 ЄДРПОУ:
    04373057
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-011890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 39830000-9 Продукція для чищення (Рідина для посуду , Рідина для посуду «Людвіг», Рідке мило 5 літр., Рідина для прання, Білизна 1 літр , Порошок для чищення , Засіб для туалету, Засіб для миття підлоги для закладів освіти Бродівської міської ради)

    Ім'я:
    Гром'як Руслана Зіновіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663519622 ЄДРПОУ:
    44143490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-011740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39830000-9 Продукція для чищення (поліроль, засіб для вікон, засіб для миття, засіб для унітазу, миючий засіб для підлоги, засіб для чищення)

    Ім'я:
    Любов Яцишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989550731 Веб сайт:
    https://berezhanymrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04058491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 234 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro