Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39831220-4»
-
ID: UA-2026-09-01-001563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)
Оголошено1 вер. 10:20
Прийом пропозицій1 вер. 10:20 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи39830000-9 Продукція для чищення
Очікувана вартість6 677,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для чищення , знежирювач, пральний порошок
Очікувана вартість5 353,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби для чищення та прибирання, 39830000-9 Продукція для чищення за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість1 401,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість1 665,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб для миття посуду
Очікувана вартість1 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийні засоби
Очікувана вартість2 018,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-09-000292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб антижир, мастер клінер, для скла, для туалету, білизна, засіб для чищення труб, гель для прання
Очікувана вартість1 509,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість8 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизасіб для миття скла Mr Muscle 500мл, засіб для миття скла Mr Muscle з розпилювачем 500мл, засіб для видалення вапна та іржі Chanteclair 625мл, засіб для видалення вапна та іржі San Clean , гель для прання universal GEL 5000 мл, засіб по догляду за унітазом 1000мл Domestos , гель для миття
дитячого посуду 500мл з ромашкою ВУХАСТИК, універсальний засіб для видалення жиру «Galax»500мл, засіб чистящий універсальний МИЛАМ 500г, засіб для розчинення забруднень у каналізаційних трубах «Кріт Фіаніт», засіб по догляду за унітазом «Чистюня» 1л, сода кальцинована фасована Люмікс-ботані 700гр згідно коду ДК 021:2015 39830000-9 Продукція для чищення Очікувана вартість38 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМиючі засоби
Ім'я:Кравцов Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:03348471Оголошено23 лип. 18:14
Прийом пропозицій23 лип. 18:14 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 470,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-009364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи29046478389: Засоби для миття підлоги. (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість3 149,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПорошок, обезжирювач
Очікувана вартість871,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-007577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:39830000-9 - Продукція для чищення
Ім'я:Поліщук Олександр РуслановичE-mail: [email protected] Телефон: +380434235232 Факс:+380434235232ЄДРПОУ:13312505Очікувана вартість18 169,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧистящі засоби для Закарпатського обласного центру зайнятості
Очікувана вартість48 135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-007595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Очікувана вартість20 217,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція для чищення
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість25 019,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПобутова хімія
Оголошено2 лип. 10:43
Прийом пропозицій2 лип. 10:43 – 13 лип. 14:00Очікувана вартість151 895,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб для скла, для унітазу, для посуди, антижир, засіб для чищення труб, засіб для чищення коврів, сода, порошок, обезжирювач
Очікувана вартість2 283,51 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМиючий засіб для скла, обезжирювач
Очікувана вартість298,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro