Овочі та фрукти Відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90
днів з дня його припинення або скасування», затверджених постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року №1178, а саме відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом (Ідентифікатор закупівлі UA-2024-04-21-000195-a).
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Банани
Код ДК 021:2015:
03222111-4 Банани
|
Кількість: 800 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 2 |
Апельсини
Код ДК 021:2015:
03222220-1 Апельсини
|
Кількість: 400 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 3 |
Мандарини
Код ДК 021:2015:
03222240-7 Мандарини
|
Кількість: 400 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 4 |
Лимони
Код ДК 021:2015:
03222210-8 Лимони
|
Кількість: 100 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 5 |
Персики
Код ДК 021:2015:
03222332-9 Персики
|
Кількість: 200 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 6 |
Абрикоси
Код ДК 021:2015:
03222331-2 Абрикоси
|
Кількість: 200 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 7 |
Полуниця
Код ДК 021:2015:
03222313-0 Полуниця
|
Кількість: 150 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 8 |
Смородина
Код ДК 021:2015:
03222311-6 Смородина
|
Кількість: 150 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 9 |
Малина
Код ДК 021:2015:
03222314-7 Малина
|
Кількість: 100 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 10 |
Черешня
Код ДК 021:2015:
03222333-6 Вишні та черешні
|
Кількість: 200 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 11 |
Вишня
Код ДК 021:2015:
03222333-6 Вишні та черешні
|
Кількість: 100 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 12 |
Слива
Код ДК 021:2015:
03222334-3 Сливи
|
Кількість: 200 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 13 |
Виноград
Код ДК 021:2015:
03222340-8 Виноград
|
Кількість: 300 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 14 |
Груші
Код ДК 021:2015:
03222322-6 Груші
|
Кількість: 1 000 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 15 |
Кавун
Код ДК 021:2015:
03222310-9 Ягоди
|
Кількість: 300 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 16 |
Диня
Код ДК 021:2015:
03222310-9 Ягоди
|
Кількість: 100 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
| 17 |
Кабачки
Код ДК 021:2015:
03221250-3 Кабачки
|
Кількість: 200 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 32250, Хмельницька область, с. Іванківці, вул. Б/Хмельницького 28/1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 трав. 2024 08:54 | |
| Не вказано | 2 трав. 2024 15:42 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
319 500,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Зяньковецький психоневрологічний інтернатВас може зацікавити
581 907,50 грн без ПДВ
Дивитись