Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03222332-9»
-
ID: UA-2026-08-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти свіжі
Оголошено27 серп. 10:35
Прийом пропозицій27 серп. 10:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбрикоси, персики код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість1 598,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФрукти (ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Оголошено18 серп. 22:07
Прийом пропозицій18 серп. 22:07 – 26 серп. 21:00Очікувана вартість625 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-002976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКавун, диня, персик
Ім'я:Іллєнко Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456151458 Факс:+380456151458ЄДРПОУ:39557619Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (код за ЕЗС ДК 021:2015 103220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Ім'я:Нечипоренко Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321943 ЄДРПОУ:26382387Очікувана вартість8 001,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість464,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість6 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи (черешня, персики,слива, виноград))
Очікувана вартість49 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста білоголова свіжа; кабачки свіжі; перець солодкий свіжий; огірки свіжі; помідори (томати) свіжі; баклажани свіжі; петрушка молода свіжа; груші свіжі; виноград свіжий столовий; смородина чорна свіжа; слива свіжа; персики; абрикоси свіжі; вишня свіжа; черешня свіжа; полуниця свіжа (03220000-9
- Овочі, фрукти та горіхи) Очікувана вартість21 246,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-010245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрукти
Оголошено29 черв. 16:21
Прийом пропозицій3 лип. 15:00 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість498 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-005088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Іллєнко Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456151458 Факс:+380456151458ЄДРПОУ:39557619Очікувана вартість65 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-011215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвіжі фрукти (код 03220000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено12 черв. 15:50
Прийом пропозицій12 черв. 15:50 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість81 630,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-008676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПерсики свіжий; Слива свіжа; Кабачки свіжі
Оголошено12 черв. 14:30
Прийом пропозицій12 черв. 14:30 – 24 черв. 08:00Очікувана вартість17 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-26-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість19 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-003299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03220000-9 - (овочі, фрукти)
Оголошено4 трав. 11:20
Прийом пропозицій4 трав. 11:20 – 12 трав. 09:00Очікувана вартість514 550,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-27-011070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість69 385,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-000668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпельсини, мандарини, банани, яблука, груши, ківі, персик, абрикос, помідор, огірок, капуста
Ім'я:Федоренко Наталія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380661597044 ЄДРПОУ:06711334Очікувана вартість65 945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-011902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвіжі фрукти та овочі
Ім'я:Кузнєцова Олена СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444509271,380444509257 ЄДРПОУ:03188760Оголошено19 лют. 16:07
Прийом пропозицій19 лют. 16:07 – 27 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість632 480,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-11-016636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦибуля зелена, перець солодкий (ранній), петрушка (зелень), кріп, часник, персики, груші, сливи, лимони, апельсини, банани, капуста червонокачанна, капуста пекінська, капуста цвітна, виноград, кавун, малина, мандарини, горіх волоський, зелений горошок, перець солодкий ґрунтовий, редиска, абрикоси,
смородина червона, смородина чорна, полуниця, черешня, вишня Оголошено11 лют. 22:49
Прийом пропозицій11 лют. 22:49 – 19 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 543 164,28 грн
з ПДВЗавершена