Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221250-3»
-
ID: UA-2026-09-02-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 12:08
Прийом пропозицій2 вер. 12:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі ,фрукти та горіхи (морква, цибуля, буряк, капуста, помідор, петрушка,тощо)
Очікувана вартість99 315,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (капуста, цибуля, морква, буряк, петрушка, часник, огірки, помідори, кабачки, баклажани, перець солодкий, кавуни, дині, яблука, виноград)
Очікувана вартість9 415,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (огірки, помідори, кабачок)
Очікувана вартість742,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанани, Апельсини, Слива, Кабачок, Перець солодкий, Капуста, Баклажани, Помідори, Груші код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабачок, банан, огірок свіжий, помідор свіжий
Очікувана вартість5 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (огірок, помідора, кабачок)
Очікувана вартість2 187,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (огірки, помідори, кабачки)
Очікувана вартість6 015,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти свіжі
Оголошено27 серп. 10:35
Прийом пропозицій27 серп. 10:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 113 955,52 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-008097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість1 510,07 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість4 298,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість1 731,32 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (капуста, цибуля, кавуни, дині, кабачок, перець солодкий, баклажани)
Очікувана вартість1 787,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість10 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість703,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЯблука свіжі, банани свіжі, апельсини свіжі, кабачки свіжі, капуста білоголова пізньостигла свіжа, огірки свіжі, помідори свіжі, цибуля ріпчаста свіжа, морква свіжа, буряк столовий молодий (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Оголошено12 серп. 19:37
Прийом пропозицій12 серп. 19:37 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість51 570,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-006243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля, морква, буряк, огірок, помідори, кабачки, банани, апельсини)
Очікувана вартість4 541,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість2 739,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи» огірок свіжий (ДК 021:2015:03221270-9 «Огірки»), перець солодкий (ДК 021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»), помідор свіжий (ДК 021:2015:03221240-0 «Помідори»), кабачок (ДК 021:2015:03221250-3 «Кабачки»), баклажан (ДК
021:2015:03221200-8 «Плодові овочі») Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:03220000-9: Овочі, фрукти та горіхи (цибуля; буряк; капуста; огірки; кабачок)
Очікувана вартість8 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro