Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03222340-8»

  • ID: UA-2026-09-02-004857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Овочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)

    Ім'я:
    Стовбун Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997701219 ЄДРПОУ:
    25667165
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 12:08

    Прийом пропозицій
    2 вер. 12:08 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 483 868,75 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 дн. 23 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-006110-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Свіжі овочі та фрукти

    Ім'я:
    Наталія Товстоног
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680931043 ЄДРПОУ:
    37887144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 890,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-008547-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти та горіхи

    Ім'я:
    Воробій Марина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:
    +380512500069
    ЄДРПОУ:
    23623471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 243,10 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010276-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Виноград, банани, апельсини, груші, огірки код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.

    Ім'я:
    Ігнатенко Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688144587 ЄДРПОУ:
    41832693
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (капуста, цибуля, морква, буряк, петрушка, часник, огірки, помідори, кабачки, баклажани, перець солодкий, кавуни, дині, яблука, виноград)

    Ім'я:
    Тетяна Петько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955441007 ЄДРПОУ:
    44008831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 415,85 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-013635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фрукти (ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)

    Ім'я:
    Марина Побережець
    E-mail: [email protected] Телефон: +30986139829 ЄДРПОУ:
    33333913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 22:07

    Прийом пропозицій
    18 серп. 22:07 – 26 серп. 21:00
    Очікувана вартість

    625 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-01-004005-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти та горіхи (черешня, персики,слива, виноград))

    Ім'я:
    Галина Пантелеєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +0931162814 ЄДРПОУ:
    03190610
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 750,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-010515-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капуста білоголова свіжа; кабачки свіжі; перець солодкий свіжий; огірки свіжі; помідори (томати) свіжі; баклажани свіжі; петрушка молода свіжа; груші свіжі; виноград свіжий столовий; смородина чорна свіжа; слива свіжа; персики; абрикоси свіжі; вишня свіжа; черешня свіжа; полуниця свіжа (03220000-9 … - Овочі, фрукти та горіхи)

    Ім'я:
    Анна Ктітор
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632730727 ЄДРПОУ:
    35558865
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 246,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-08-002835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Продукти харчування-фрукти

    Ім'я:
    Марія Левіцька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372540817 Веб сайт:
    https://dsp.city.cv.ua/
    ЄДРПОУ:
    44161525
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-04-000148-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фрукти та овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: ананас (ДК 021:2015:03222112-1 «Ананаси»), виноград (ДК 021:2015:03222341-5 «Виноград столовий»), перець солодкий (ДК 021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»), зелень (кріп, петрушка) (ДК … 021:2015:03221300-9 «Листкові овочі»)

    ЄДРПОУ:
    44849762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-30-011862-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі та фрукти

    Ім'я:
    Оксана Тарасова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994216061 ЄДРПОУ:
    26078985
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    56 193,26 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-27-011070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти та горіхи

    Ім'я:
    Аліна Михайленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972932648 Веб сайт:
    http://dnz10.klasna.com
    ЄДРПОУ:
    26137446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    69 385,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-24-004919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти (Міжгірський НВК).

    Ім'я:
    Висоцька Марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380347130248 ЄДРПОУ:
    04357101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 612,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-23-008496-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти та горіхи

    Ім'я:
    Вікторія Кучер
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988780888 ЄДРПОУ:
    20308220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    88 525,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-23-001748-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Яблука, Банани, Мандарини, Апельсини, Внпоград, Лимони, Помідори, Огірки, Капуста (Код за ЄЗС ДК 021:2015 03220000-9 - Овочі,фрукти та горіхи)

    Ім'я:
    Ігор Солошенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688112905 Веб сайт:
    https://snovsk-osvita.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    41091094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 827,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-16-009018-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Фрукти та овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: ананас (ДК 021:2015:03222112-1 «Ананаси»), виноград (ДК 021:2015:03222341-5 «Виноград столовий»), перець солодкий (ДК 021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»), зелень (кріп, петрушка) (ДК … 021:2015:03221300-9 «Листкові овочі»).

    Ім'я:
    Рижак Катерина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976012403 ЄДРПОУ:
    44849762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 бер. 14:44

    Прийом пропозицій
    20 бер. 16:00 – 25 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 710,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-16-003917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Овочі, фрукти (Космацький НВК).

    Ім'я:
    Висоцька Марія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380347130248 ЄДРПОУ:
    04357101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 674,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-10-003411-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV) 03222340-8 - Виноград

    Ім'я:
    Румянцева Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463234155 Факс:
    +380463234155
    ЄДРПОУ:
    05265737
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-23-010899-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Капуста, Яблуко, Банан, Лимон, Огірок, Груша, Мандарини, Виноград, Цибуля, Морква (Код за ЄЗС ДК 021:2015 03220000-1 –Овочі, фрукти та горіхи)

    Ім'я:
    Ігор Солошенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380688112905 Веб сайт:
    https://petriwkaschool.e-schools.info/
    ЄДРПОУ:
    26494471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    71 785,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-19-011902-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Свіжі фрукти та овочі

    Ім'я:
    Кузнєцова Олена Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444509271,380444509257 ЄДРПОУ:
    03188760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лют. 16:07

    Прийом пропозицій
    19 лют. 16:07 – 27 лют. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    632 480,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 94 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro