Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03222322-6»
-
ID: UA-2026-09-02-013384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 17:50
Прийом пропозицій2 вер. 17:50 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 12:08
Прийом пропозицій2 вер. 12:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість125 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість67 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиноград, банани, апельсини, груші, огірки код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБанани, Апельсини, Слива, Кабачок, Перець солодкий, Капуста, Баклажани, Помідори, Груші код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиовочі та фрукти (код за ДК 021:2015:03220000-9 – Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість157 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти свіжі
Оголошено27 серп. 10:35
Прийом пропозицій27 серп. 10:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 113 955,52 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-008944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (Лот №1 Яблука свіжі ДСТУ 8133:2015, Лот №2 Груші свіжі ДСТУ 8326:2015, Лот №3 банани, Лот №4 лимони )
Ім'я:Томашівська Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:14321771Оголошено21 серп. 14:38
Прийом пропозицій21 серп. 14:38 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість27 716,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-009001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі фрукти та овочі
Очікувана вартість98 730,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФрукти (ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Оголошено18 серп. 22:07
Прийом пропозицій18 серп. 22:07 – 26 серп. 21:00Очікувана вартість625 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-010515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста білоголова свіжа; кабачки свіжі; перець солодкий свіжий; огірки свіжі; помідори (томати) свіжі; баклажани свіжі; петрушка молода свіжа; груші свіжі; виноград свіжий столовий; смородина чорна свіжа; слива свіжа; персики; абрикоси свіжі; вишня свіжа; черешня свіжа; полуниця свіжа (03220000-9
- Овочі, фрукти та горіхи) Очікувана вартість21 246,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-013898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість10 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-013373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість19 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-005933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 617,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-003142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 360,87 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-006398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість20 879,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-000704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість52 112,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-011571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи ( Банани, Груші ,Яблука )
Очікувана вартість16 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-004414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість1 936,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro