Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03222310-9»
-
ID: UA-2026-08-27-002430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі та фрукти свіжі
Оголошено27 серп. 10:35
Прийом пропозицій27 серп. 10:35 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-12-010765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикавун
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрукти за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: : лимон (ДК 021:2015:03222210-8 «Лимони»), кавун (ДК 021:2015:03222000-3 «Фрукти і горіхи»), диня (ДК 021:2015:03222000-3 «Фрукти і горіхи»), малина (ДК 021:2015:03222314-7 «Малина»), лохина (ДК 021:2015:03222310-9 «Ягоди»),
слива (ДК 021:2015:03222334-3 «Сливи»), абрикос (ДК 021:2015:03222331-2 «Абрикоси»). Оголошено7 серп. 14:38
Прийом пропозицій13 серп. 18:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість149 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-003384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрукти
Оголошено4 серп. 15:05
Прийом пропозицій10 серп. 15:00 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість364 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-005956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість475,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПолуниця
Очікувана вартість2 042,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037, Цибуля ріпчаста свіжа, другого товарного сорту, від 3 см, ДСТУ 3234, Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню, Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Помідори (томати) свіжі,
польові, округлі, ДСТУ 3246, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см, Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233, Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту, Яблука свіжі, ранньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8323, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту, Полуниця свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7653 Очікувана вартість51 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиCPV за ДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (ягоди та фрукти)
Оголошено17 лип. 10:51
Прийом пропозицій17 лип. 10:51 – 25 лип. 09:30Очікувана вартість30 583,34 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-001541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість15 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-004401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі ,фрукти та горіхи
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість7 404,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (Капуста качанна молодого врожаю, цибуля молода, морква молодого врожаю, буряк молодого врожаю, огірок свіжий, помідор свіжий, кабачок, яблука, полуниця, банани, лимони, апельсини) (ДК 021:2015: (CPV) 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Очікувана вартість50 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста білоголова свіжа; кабачки свіжі; перець солодкий свіжий; огірки свіжі; помідори (томати) свіжі; баклажани свіжі; петрушка молода свіжа; груші свіжі; виноград свіжий столовий; смородина чорна свіжа; слива свіжа; персики; абрикоси свіжі; вишня свіжа; черешня свіжа; полуниця свіжа (03220000-9
- Овочі, фрукти та горіхи) Очікувана вартість21 246,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрукти за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: банан (ДК 021:2015:03222111-4 «Банани»), полуниця (ДК 021:2015:03222313-0 «Полуниця»), черешня (ДК 021:2015:03222333-6 «Вишні та черешні»), абрикос (ДК 021:2015:03222331-2 «Абрикоси»)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-002215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (полуниця)
Очікувана вартість1 008,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість12 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (полуниця, огірок, капуста)
Очікувана вартість1 562,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрукти за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: апельсин (ДК 021:2015:03222220-1 «Апельсини»), грейпфрут (ДК 021:2015:03222230-4 «Грейпфрут»), банан (ДК 021:2015:03222111-4 «Банани»), полуниця (ДК 021:2015:03222313-0 «Полуниця»), черешня (ДК 021:2015:03222333-6 «Вишні та
черешні»), абрикос (ДК 021:2015:03222331-2 «Абрикос»). Оголошено17 черв. 17:01
Прийом пропозицій23 черв. 18:00 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість116 590,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-006232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (полуниця)
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro