Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03222331-2»
-
ID: UA-2026-09-02-011487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАбрикоси, персики код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість7 253,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрукти за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: : лимон (ДК 021:2015:03222210-8 «Лимони»), кавун (ДК 021:2015:03222000-3 «Фрукти і горіхи»), диня (ДК 021:2015:03222000-3 «Фрукти і горіхи»), малина (ДК 021:2015:03222314-7 «Малина»), лохина (ДК 021:2015:03222310-9 «Ягоди»),
слива (ДК 021:2015:03222334-3 «Сливи»), абрикос (ДК 021:2015:03222331-2 «Абрикоси»). Оголошено7 серп. 14:38
Прийом пропозицій13 серп. 18:00 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість149 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-001541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість15 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-004401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі ,фрукти та горіхи
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість7 404,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість6 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапуста білоголова свіжа; кабачки свіжі; перець солодкий свіжий; огірки свіжі; помідори (томати) свіжі; баклажани свіжі; петрушка молода свіжа; груші свіжі; виноград свіжий столовий; смородина чорна свіжа; слива свіжа; персики; абрикоси свіжі; вишня свіжа; черешня свіжа; полуниця свіжа (03220000-9
- Овочі, фрукти та горіхи) Очікувана вартість21 246,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-011236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФрукти за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: банан (ДК 021:2015:03222111-4 «Банани»), полуниця (ДК 021:2015:03222313-0 «Полуниця»), черешня (ДК 021:2015:03222333-6 «Вишні та черешні»), абрикос (ДК 021:2015:03222331-2 «Абрикоси»)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-010245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрукти
Оголошено29 черв. 16:21
Прийом пропозицій3 лип. 15:00 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість498 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-013264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрукти за кодом ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», а саме: апельсин (ДК 021:2015:03222220-1 «Апельсини»), грейпфрут (ДК 021:2015:03222230-4 «Грейпфрут»), банан (ДК 021:2015:03222111-4 «Банани»), полуниця (ДК 021:2015:03222313-0 «Полуниця»), черешня (ДК 021:2015:03222333-6 «Вишні та
черешні»), абрикос (ДК 021:2015:03222331-2 «Абрикос»). Оголошено17 черв. 17:01
Прийом пропозицій23 черв. 18:00 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість116 590,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-011215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвіжі фрукти (код 03220000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:Франтовська Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380630608315 ЄДРПОУ:21656644Оголошено12 черв. 15:50
Прийом пропозицій12 черв. 15:50 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість81 630,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-006646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгірки, помідори, капуста, цибуля, банани, абрикоси код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість2 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-007675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість51 663,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-003299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи за кодом CPV за ДК 021:2015 – 03220000-9 - (овочі, фрукти)
Оголошено4 трав. 11:20
Прийом пропозицій4 трав. 11:20 – 12 трав. 09:00Очікувана вартість514 550,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-23-008496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість88 525,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-000668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпельсини, мандарини, банани, яблука, груши, ківі, персик, абрикос, помідор, огірок, капуста
Ім'я:Федоренко Наталія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380661597044 ЄДРПОУ:06711334Очікувана вартість65 945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-011902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвіжі фрукти та овочі
Ім'я:Кузнєцова Олена СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444509271,380444509257 ЄДРПОУ:03188760Оголошено19 лют. 16:07
Прийом пропозицій19 лют. 16:07 – 27 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість632 480,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-11-016636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦибуля зелена, перець солодкий (ранній), петрушка (зелень), кріп, часник, персики, груші, сливи, лимони, апельсини, банани, капуста червонокачанна, капуста пекінська, капуста цвітна, виноград, кавун, малина, мандарини, горіх волоський, зелений горошок, перець солодкий ґрунтовий, редиска, абрикоси,
смородина червона, смородина чорна, полуниця, черешня, вишня Оголошено11 лют. 22:49
Прийом пропозицій11 лют. 22:49 – 19 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 543 164,28 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-05-010079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАртишоки (03221330-8), батат (03221120-3), ендів білий (03221300-9), кольрабі (03221400-0), салат Айсберг (03221300-9), салат Бостон (03221300-9), салат Латук (03221310-2), салат Родичіо (03221300-9), салат Ромен (03221300-9), салат Фрізе (03221300-9), селера (стебло) (03221300-9), спаржа
(03221000-6), топінамбур (03221120-3), фенхель (03221300-9), цибуля порей (03221113-1), абрикос (03222331-2), авокадо (03222117-6), аґрус (03222312-3), ананас (03222112-1), арахіс (сирий в шкаралупі) (03222000-3), горіх волоський (03222000-3), горіх фундук (03222000-3), диня (03220000-9), інжир (03222116-9), кавун (03220000-9), кизил (03222310-9), кокосові горіхи (03222120-0), лимон (03222210-8), малина (03222314-7), манго (03222113-8), нектарин (03222330-5), персик (03222332-9), полуниця (03222313-0), редис (03221110-0), редька кавунова (03221110-0), слива (03222334-3), смородина червона (03222311-6), смородина чорна (03222311-6), фейхоа (03222110-7), часник (03221110-0), черешня (03222333-6), лохина (03222310-9) Оголошено5 лют. 14:30
Прийом пропозицій5 лют. 14:30 – 17 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 776 186,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-29-019229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Очікувана вартість48 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro