Інструменти ручні для столярних, теслярних, слюсарних робіт

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведена у Додатку 1 «ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ». Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: єдиним критерієм оцінки пропозицій є «Ціна» з урахуванням ПДВ, питома вага критерію – 100%. Методика оцінки: оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Додатки до оголошення: Додаток 1 – ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ. Додаток 2 – ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ТА СПОСІБ ЇХ ПІДТВЕРДЖЕННЯ. Додаток 3 – ФОРМА «ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ». Додаток 4 – ПРОЄКТ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ/ПОСТАВКИ ТОВАРІВ.

Очікувана вартість

15 548,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 9 лип. 2021 16:01

до 15 лип. 2021 09:00

Прийом пропозицій

з 15 лип. 2021 09:00

до 20 лип. 2021 09:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 лип. 2021 09:01

до 23 лип. 2021 10:34

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
15 лип. 2021 09:00 – 20 лип. 2021 09:00
Період уточнень:
9 лип. 2021 16:01 – 15 лип. 2021 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05416745
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04073, Київська область, Київ, Московський проспект, буд.26-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Литвин Анна Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380444186149
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Набір свердел по металу

Код ДК 021:2015: 44512910-4 Свердла

Кількість:

2 набір

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
2

Набір свердел по металу

Код ДК 021:2015: 44512910-4 Свердла

Кількість:

2 набір

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
3

Біта

Код ДК 021:2015: 44514200-8 Деталі інструментів

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
4

Набір біт і свердел

Код ДК 021:2015: 44512940-3 Набори інструментів

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
5

Пістолет для герметика

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
6

Пістолет для монтажної піни

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
7

Стубцина магнітна для зварювання

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
8

Молоток слюсарний

Код ДК 021:2015: 44512300-5 Молотки

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
9

Молоток слюсарний

Код ДК 021:2015: 44512300-5 Молотки

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
10

Киянка

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
11

Киянка

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
12

Рулетка вимірювальна

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

5 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
13

Рулетка вимірювальна

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

10 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
14

Викрутка з набором насадок

Код ДК 021:2015: 44512940-3 Набори інструментів

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
15

Набір викруток діелектричних

Код ДК 021:2015: 44512940-3 Набори інструментів

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
16

Набір головок

Код ДК 021:2015: 44514200-8 Деталі інструментів

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
17

Ключ трубний

Код ДК 021:2015: 44512500-7 Гайкові ключі

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
18

Ключ розвідний

Код ДК 021:2015: 44512500-7 Гайкові ключі

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
19

Ключ трубний важільний

Код ДК 021:2015: 44512500-7 Гайкові ключі

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
20

Ключ трубний важільний

Код ДК 021:2015: 44512500-7 Гайкові ключі

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
21

Рубанок

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
22

Рубанок

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
23

Бокорізи

Код ДК 021:2015: 44512200-4 Щипці

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
24

Плоскогубці

Код ДК 021:2015: 44512200-4 Щипці

Кількість:

5 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
25

Струбцина

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А
26

Струбцина

Код ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різні

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лип. 2021 16:02
Не вказано 9 лип. 2021 16:01

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Детально про умови оплати – згідно Додатку 4 – ПРОЄКТ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ/ПОСТАВКИ ТОВАРІВ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
15 548,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
77,74 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Мірус Христина ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 095-276-57-12 (044)594-90-39 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32490244
134
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:04
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:40
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:40
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Електронний підпис 20 лип. 2021 08:46
Електронний підпис 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01
Технічні специфікації 20 лип. 2021 08:46
Технічні специфікації 19 лип. 2021 18:01

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 лип. 2021 10:34
Протокол розгляду 23 лип. 2021 10:33

Пропозиція

12 996,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва

Вас може зацікавити

Ім'я:
Вангородська Олександра Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443097730 ЄДРПОУ:
43665271

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

20 700,00 грн без ПДВ

Дивитись