Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512200-4»
-
ID: UA-2026-08-26-001820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикрутка удар (6 шт) Молоток 500гр Стамеска 18 Стамеска 10 Плоскогубці Маяк 1 3м
Очікувана вартість1 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКліщі для затискання втулкових наконечників провідників175мм,з наконечн.0,25-10мм?1200штYATO Y
Очікувана вартість1 049,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти
Очікувана вартість802,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системищипці стопорн. кілець(зжим прямі) 180мм MOLDER(MT46018)
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя для комплектування спеціалізованих автомобілів проєкту «Плече побратима» відповідно до Типового комплекту обладнання, інструментів, оснащення та інших матеріально-технічних засобів спеціалізованого автомобіля
Оголошено11 серп. 16:25
Прийом пропозицій11 серп. 16:25 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість215 192,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-001436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіелектричний інструмент
Оголошено3 серп. 10:15
Прийом пропозицій3 серп. 10:15 – 11 серп. 16:00Очікувана вартість619 788,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-001459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя (Знаряддя різне)
Оголошено24 лип. 10:02
Прийом пропозицій24 лип. 10:02 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість58 998,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-002334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (Інструмент Vinga VCPT01 код ДК 44512210-7 Обтискні щипці)
Очікувана вартість319,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожівки, зубило, стамеска, кліщі, плоскогубці, цвяходер, молоток, струбцина, набір ключів, напилки, викрутки, щітка по металу, рівень будівельний, набір пер по дереву (код ДК 021:2015 –44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість24 684,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя (обжимний інструмент)
Очікувана вартість445,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКримпери; 44510000-8 – Знаряддя за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість5 330,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість10 272,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-010478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнструмент HiSmart RJ-45. RJ-12 (TV992508) («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 44510000-8 - Знаряддя)
Ім'я:Наталія Ярославівна СінкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Очікувана вартість1 196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 44510000-8 Знаряддя (Кліщі Карпентера, валик велюр, валик малярний, кюветка малярна)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість621,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-014240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Знаряддя» ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено23 черв. 20:31
Прийом пропозицій23 черв. 20:31 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 899 834,93 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-011243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя (кліщі для обтискання проводів YT – 23052 YATO)
Очікувана вартість1 062,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛопата снігова МААН Польша з держаком, лопата совкова Рельсова сталь з держаком, лопата штикова Рельсова сталь з держаком, сапка залізна 200 мм з держаком, граблі штирові з держаком, віялові граблі зміцнені з держаком, сокира 600 гр. Фіберглас ручка, викрутка двустороння, плоскогубці MERCURY 180
мм, плоскогубці MERCURY 160 мм, ножівка по дереву BARRACUDA, 450 мм, гілкоріз телескоп GARTNER, секатор INTERTOOL FT-1001, лійка садова 10 л. Горизонт, код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 44511120-2 Совкові лопати, 44511110-9 Штикові лопати, 44511330-7 Сапи, 44511340-0 Граблі, 44511400-9 Сокири, 44512800-0 Викрутки, 44512210-7 Обтискні щипці, 44512000-2 Ручні інструменти різні) Очікувана вартість21 837,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-004774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіелектричний інструмент
Ім'я:Ніколенко Ольга МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено11 черв. 11:44
Прийом пропозицій11 черв. 11:44 – 30 черв. 16:00Очікувана вартість743 746,26 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась