Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512000-2»
-
ID: UA-2026-09-04-012025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя 44510000-8 за ДК 021:2015 (господарський інвентар та інструменти)
Оголошено4 вер. 16:01
Прийом пропозицій4 вер. 16:01 – 20 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-04-006732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтомобільне знаряддя різне
Оголошено4 вер. 12:50
Прийом пропозицій10 вер. 14:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабори інструментів
Оголошено31 серп. 16:04
Прийом пропозицій31 серп. 16:04 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГайкові ключі
Ім'я:Вангородська Олександра МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443097730 ЄДРПОУ:43665271Оголошено31 серп. 15:39
Прийом пропозицій31 серп. 15:39 – 8 вер. 15:16 -
ID: UA-2026-08-28-011252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСвердло по бетону 6х80 під перфоратор
Оголошено28 серп. 17:58
Прийом пропозицій3 вер. 17:55 – 8 вер. 17:55 -
ID: UA-2026-08-28-000957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабори інструментів
Оголошено28 серп. 09:32
Прийом пропозицій28 серп. 09:32 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло
Очікувана вартість10,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло по металу HSS подовжене
Очікувана вартість241,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердла
Очікувана вартість564,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалик, ручка для мінівалика, ключ, свердло, полотно ножовочне, бокорізи, щітка ручна, пістолет для герметика, викрутка, плоскогубці, набір ключів, олівець будівельний, насадка торцева, тертка, гладилка (44510000-8 Знаряддя)
Очікувана вартість9 020,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГраблі ( 44511340-0), киянка гум.(44512300-5) ( код ДК 021:2015:44510000-8 – Знаряддя)
Ім'я:Черничинець Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332280794 Факс:+380332280794ЄДРПОУ:35123898Очікувана вартість470,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021 2015:44510000-8 - Знаряддя (Шпателі 100мм, пензлики "Євро" 2,5см, валики міхові запаски 150х30х6 для плавального басейну "Дельфін" Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість589,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір ключів
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44512000-2 - Ручні інструменти різні
Очікувана вартість756,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-03-010310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВалики малярні (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 Знаряддя)
Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло по металу ц/х подовжене (DIN 340) HAISSER
Очікувана вартість82,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя (щітка, пензель)
Очікувана вартість363,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінструменти
Очікувана вартість150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір антистатичних пінцетів
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro