Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44514200-8»
-
ID: UA-2026-09-02-010581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні знаряддя
Очікувана вартість416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруг відрізний 125*1,0*22mm BROLT RED -10 шт господарчі потреби
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість391,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44510000-8 Знаряддя (Відрізні ролики)
Очікувана вартість1 332 576,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло по металу, диск твердосплавний для тримера (ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя (44512910-4 Свердла, 44514200-8 Деталі інструментів))
Очікувана вартість463,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість451,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя (код за ДК 021-2015 (CPV) 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість3 085,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаліки, пензлики для фарби
Очікувана вартість1 905,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість1 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеталі інструментів
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено21 серп. 14:40
Прийом пропозицій21 серп. 14:40 – 29 серп. 15:00Очікувана вартість22 450,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-003926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання товарів для здійснення заходів із благоустрою населених пунктів (44514200-8 - Деталі інструментів)
Ім'я:Титаренко Наталія ЄвгеніївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536491065 ЄДРПОУ:42586409Очікувана вартість10 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеталі для бензинової мотокоси (редуктори,вал,щеплення)
Очікувана вартість1 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя (Викрутки зі змінними насадками, плоскогубці та інше)
Оголошено13 серп. 16:34
Прийом пропозицій13 серп. 16:34 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість247 253,99 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-005751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя в асортименті
Очікувана вартість17 934,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-641_44510000-8 Знаряддя (Відрізні ролики)
Оголошено11 серп. 15:11
Прийом пропозицій11 серп. 15:11 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 112 613,89 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-005545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні, слюсарні та електромонтажні інструменти (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість6 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапилок квадратний 200мм, №2; Полотно для ножівок двостороннє 12х300мм; Зубило, двокомпонентна ручка "Master", d 19 мм, 300мм; Зубило YATO, 12х152мм; Скоби для степлера STANLEY G "Heavy Duty"; Напильник по металу YATO, напівкруглий L=250мм, №2; Напильник по металу YATO, плоский L=250мм, №2
Очікувана вартість2 355,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДержак для лопати 40х1200, лопата штикова, штатив, пістолет для монтажної піни
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя для ремонту
Очікувана вартість630,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Ім'я:Усатенко Наталя ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484431160 Факс:+380484431160ЄДРПОУ:44023630Очікувана вартість838,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro