Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512500-7»
-
ID: UA-2026-08-31-008906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГайкові ключі
Ім'я:Вангородська Олександра МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443097730 ЄДРПОУ:43665271Оголошено31 серп. 15:39
Прийом пропозицій31 серп. 15:39 – 8 вер. 15:16 -
ID: UA-2026-08-26-012225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір шарнірно-губцевого інструменту 7шт INGCO INDUSTRIAL, ключ трубний 90° 2" мах 67мм INGCO HPW04021, ключ до гайок рожково-накидний Cr-V М 7мм, штатив Vitals LA 150, коронка по бетону к-т Vitals Master, полотно по дер/мет шабельна пила, фаскознімач д/труб ПЕ 02О-63мм, полотно ножівкове по металу
300мм Очікувана вартість5 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44510000-8 Знаряддя ( Ключ ріжково-накидний)
Очікувана вартість208,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя (Викрутки зі змінними насадками, плоскогубці та інше)
Оголошено13 серп. 16:34
Прийом пропозицій13 серп. 16:34 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість247 253,99 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-000457-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлюч комбінований, Викрутка, Насадка викруткова
Очікувана вартість3 742,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлюч ступичний 65мм - посилений (6-гранний) (ХЗСО) WHS6065б.Ключ ступичний 115мм - посилений (6-гранний) (ХЗСО) WHS6115. Ключ ступичний 60мм - посилений (6-гранний) (ХЗСО) WHS6060. Ключ ступичний 75мм - посилений (6-гранний) (ХЗСО) WHS6075 за ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Очікувана вартість9 908,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні, слюсарні та електромонтажні інструменти (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість6 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабір ключів, код ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя
Оголошено6 серп. 11:18
Прийом пропозицій6 серп. 11:18 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість5 889,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-008775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Оголошено4 серп. 15:11
Прийом пропозицій4 серп. 15:11 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлюч м24
Очікувана вартість260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлюч 63-110мм
Очікувана вартість1 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:44510000-8 Знаряддя (головка ударна, ключ балонний)
Очікувана вартість850,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовшик будівельний, молоток кувалда 2000гр, бур 14*1000, свердло зубило 250*60, набір інструменту з тріскачкою 1/4, набір ключів шестигранних
Очікувана вартість2 676,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-000677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвердло по дереву 28*165, ключ шестигранник 13мм, свердло зубило 14*250, шпатель нж
Очікувана вартість827,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість4 074,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигайкові ключі (ключ ріжковий)
Ім'я:Юлія ПращерукE-mail: [email protected] Телефон: +380976102710, +380680861919 ЄДРПОУ:35061198Очікувана вартість22,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено17 лип. 09:04
Прийом пропозицій17 лип. 09:04 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість642 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-000290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРучні інструменти та знаряддя
Оголошено17 лип. 08:41
Прийом пропозицій17 лип. 08:41 – 25 лип. 17:00Очікувана вартість339 855,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-14-011009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНожівки, зубило, стамеска, кліщі, плоскогубці, цвяходер, молоток, струбцина, набір ключів, напилки, викрутки, щітка по металу, рівень будівельний, набір пер по дереву (код ДК 021:2015 –44510000-8 - Знаряддя)
Очікувана вартість24 684,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-007961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя
Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro